memur


Memurun da emeklinin de maaşları eridi
Memurun da emeklinin de maaşları eridi Temmuz ayında maaşı 4 bin 444 liraya yükselen en düşük dereceli memurun cebindeki para 4 ayda 280 lira azalarak 4 bin 164 liraya düştü.
Memur zam oranı belli oldu
Memur zam oranı belli oldu Memur sendikaları ve hükümet arasında süren toplu sözleşme görüşmeleri tamamlandı. Memur ve memur emeklilerinin maaşlarına 2022 ve 2023 yılında yapılacak zam oranları belli oldu.
Memur ve emeklilere ikramiye ve maaş artışı müjdesi
Memur ve emeklilere ikramiye ve maaş artışı müjdesi Maaş ve ikramiyeler için milyonlarca memur ve emeklinin beklediği son dakika haberi geldi...
En düşük memur maaşı 8 gram altına düştü!
En düşük memur maaşı 8 gram altına düştü! En düşük memur maaşı 2015'te 21 gram altın ederken, 2021'e kadar 13 gram kaybederek 8 grama kadar düştü.
Yüksek emeklilik maaşının önü açılıyor
Yüksek emeklilik maaşının önü açılıyor Memurlara ek gösterge konusunda düzenleme yapılması konusunda ilk müjdeyi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan vermişti.
Memur ve emekliler yüzde 5.45 enflasyon farkı alacak
Memur ve emekliler yüzde 5.45 enflasyon farkı alacak Haziran ayı enflasyonun açıklanmasıyla memur ve emeklilerin altı aylık maaş zammı netleşti.
2.5 milyon memur korumaya alındı
2.5 milyon memur korumaya alındı Milyonlarca memuru yakından ilgilendiren disiplin yönetmeliği bütünüyle yenilendi. Delile dayanmayan, başvuru sahibinin ismi, imzası, adresi olmayan ihbar, şikâyetler işleme konulmayacak.