menajer


Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer'in 'Londra dedikodusu' hakkında yeni gelişme
Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer'in 'Londra dedikodusu' hakkında yeni gelişme Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer'in oğulları Kurt Efe'nin eğitimi için Londra'ya taşınacağı iddia edilmişti. Tatlıtuğ, X hesabından konuyla ilgili açıklama yapmıştı.
Messi'nin Barcelona'daki ilk sözleşmesinin imzalandığı peçete açık artırmada
Messi'nin Barcelona'daki ilk sözleşmesinin imzalandığı peçete açık artırmada Yıldız futbolcu Lionel Messi’nin Barcelona'daki ilk sözleşmesinin imzalandığı peçete, 300 bin sterlinden başlayan fiyatla açık artırmada satışa çıkacak.
Selda Alkor "Dört Yapraklı Yonca" için ağır ifadelerde bulundu
Selda Alkor "Dört Yapraklı Yonca" için ağır ifadelerde bulundu Katıldığı programda ağır ifadeler kullanan Selda Alkor; "Dört Yapraklı Yonca" olarak tanımlanan Türkan Şoray, Filiz Akın, Hülya Koçyiğit ve merhum Fatma Girik'i hedef aldı.
Taburcu olması bekleniyordu! Metin Uca entübe edildi
Taburcu olması bekleniyordu! Metin Uca entübe edildi Yoğun bakımda tedavisi devam eden tiyatrocu, yazar ve sunucu Metin Uca'nın dün sabah geçirdiği operasyon sonrası entübe edildiği açıklandı.
Beyin tümörü teşhisi konulan genç isimden acı haber
Beyin tümörü teşhisi konulan genç isimden acı haber Bir süredir sağlık sorunlarıyla mücadele eden ünlü şarkıcı ve oyuncu, hayata veda etti.
Sosyal medya kullanıcıları külçe altın şovu yapan Nevra Bilem'i konuşuyor
Sosyal medya kullanıcıları külçe altın şovu yapan Nevra Bilem'i konuşuyor Kara ve naylon fatura operasyonları sonrası gözler lüks düşkünü sosyal medya fenomenlerinde... Bunlardan biri de dirseklerine kadar uzanan altın bileziklerle, altın zincirlerle poz veren Nevra Bilem...
Dolandırıcılık iddiasının ardından Kıvanç Talu'nun menajerinden açıklama
Dolandırıcılık iddiasının ardından Kıvanç Talu'nun menajerinden açıklama 'Var Böyle Tipler' adlı Instagram hesabıyla tanınan Kıvanç Talu ve eşi Beril Talu'nun reklam projesi yapacaklarını söyleyerek, çevrelerinden 100 milyon TL para toplayıp kaçtığı iddia edildi.