Mersin


Mersin'de sosyal medya dolandırıcılığı operasyonu
Mersin'de sosyal medya dolandırıcılığı operasyonu Mersin'de, çaldıkları sosyal medya hesaplarından yüksek kazanç vaadiyle dolandırıcılık yaptığı tespit edilen 9 kişi gözaltına alındı, 1 firari şüpheli aranıyor.
Mersin'deki mobilya fabrikası yangınında 3 işçi ve 1 itfaiye eri vefat etti
Mersin'deki mobilya fabrikası yangınında 3 işçi ve 1 itfaiye eri vefat etti Mersin'de mobilya fabrikasında başlayan ve yanındaki iki atölyeye de sıçrayan yangına müdahale eden itfaiye eri Nazmi Çelikkaya (30), tavanın çökmesi sonucu hayatını kaybetti. Kayıp olduğu değerlendirilen 4 işçiden, 3'ünün de cansız bedenine ulaşıldı.
Mersin'de Kökünü Kurutma Operasyonu: 70 gözaltı
Mersin'de Kökünü Kurutma Operasyonu: 70 gözaltı Mersin'de, polisin uyuşturucu satıcılarına yönelik düzenlediği 'Kökünü Kurutma Operasyonu'da 70 kişi gözaltına alındı.
Mersin'de 'yüksek kazançlı ek iş vaadi' ile dolandırıcılık!
Mersin'de 'yüksek kazançlı ek iş vaadi' ile dolandırıcılık! Mersin'de sosyal medyada 'yüksek kazançlı ek iş vaadi' ile dolandırıcılık yaptığı ileri sürülüp, gözaltına alınan 5 şüpheliden 4'ü tutuklandı.
Tartıştığı ağabeyini bıçaklayarak öldürdü
Tartıştığı ağabeyini bıçaklayarak öldürdü Mersin'in Tarsus ilçesinde Erdal Dedecan (37), kavga ettiği kardeşi Yakup Dedecan (33) tarafından bıçaklanarak öldürüldü.
Bindiği minibüsün şoförünün cebindeki parayı çaldı!
Bindiği minibüsün şoförünün cebindeki parayı çaldı! Mersin'in Tarsus ilçesinde, minibüse binen yolcu, sürücünün ceketindeki 10 bin TL'yi çaldı. Hırsızlık anı, aracın güvenlik kamerasına yansıdı.
Kadın şoförler Dünya Kadınlar Günü'nde direksiyon salladı
Kadın şoförler Dünya Kadınlar Günü'nde direksiyon salladı Mersin'de, minibüs şoförlüğü yapan Ümran Göktaş (33) ve Suzan Gür (36), '8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü de direksiyon başında geçirdi. Göktaş ve Gür, kadınların her işi yapabileceğini göstermek istediklerini söyledi.