Mersin


AKP milletvekili Zeynep Gül Yılmaz sessizliğini bozdu Aracını durduran trafik polisine hakaret ettiği görüntüleri ortaya çıkan AK Parti Mersin Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz sessizliğini Twitter’da bozdu.
Üç noktadaki yangın kontrol altına alındı! Mersin Silifke'de 3 gündür devam eden 2 yangın ve Antalya Gazipaşa'daki yangın kontrol altına alındı. Ekiplerin soğutma çalışmaları devam ediyor.
Flaş! Yangınlarda son durum Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'nin sosyal medya hesabından yaptığı tablolu paylaşımda; Adana, Antalya, Muğla, Mersin ve Osmaniye başta olmak üzere, 21 ilde çıkan 63 yangının 42'sinin kontrol altına alındığı ve 21 yangının devam ettiği yer aldı.
Manavgat'taki yangında 3 kişi hayatını kaybetti! Antalya'nın Manavgat, Adana'nın Kozan, Mersin'in Aydıncık ve Bozyazı ilçeleri ile Osmaniye merkeze bağlı Dereobası ve Kadirli ilçelerinde orman yangınları etkisini sürdürüyor.
Soner Sarıkabadayı'nın aile hasreti Soner Sarıkabadayı iki yıldır birlikte olduğu sevgilisi Madelein Lopez Camelo ile geçtiğimiz kış evlenmişti. Evlendikten bir hafta sonra da oğulları Hasan Matias doğmuştu.
Genç kız kabus gibi günler yaşıyor Mersin’de 2019 yılının Mart ayında iddiaya göre, 16 yaşındaki N. P.’ye alkol içirip, iğneyle bilmediği bir madde enjekte eden 23 yaşındaki Hasan Gurup, kız arkadaşı N. P. bilincini kaybedince istismarda bulunup görüntülerini de kayda aldı.
Mersin'de 4,3 büyüklüğünde deprem Mersin'in Anamur ilçesinde saat 09.23'te 4,3 büyüklüğünde deprem meydana geldi.