Mersin


Gülben Ergen rakipsizliğini bir kez daha ispatladı
Gülben Ergen rakipsizliğini bir kez daha ispatladı Mersin’de önceki akşam özel bir gecede sahne alan Gülben Ergen, şarkılarıyla konuklarına hafızalarından silinmeyecek bir gece yaşattı.
Sahnelerde "90'lar rüzgarı" esiyor
Sahnelerde "90'lar rüzgarı" esiyor Yeşim Salkım, Eda - Metin Özülkü ve Ferda Anıl Yarkın'dan oluşan 'Çılgınlar Kulübü' Adana ve Mersin'de hayranlarıyla bir araya geldi.
Melek Mosso: "Konuşan kadınlar görmek istiyorum"
Melek Mosso: "Konuşan kadınlar görmek istiyorum" Hedef göstermeler sonrası iki konseri iptal edilen Melek Mosso, Mersin Uluslararası Müzik Festivali kapsamında konser verdi.
Madelein Lopez deniz sezonunu Mersin'de açtı
Madelein Lopez deniz sezonunu Mersin'de açtı Birçok popçu ve futbolcunun eşi, lüks hayatlarıyla hava atarken ünlü müzisyen Soner Sarıkabadayı'nın eşinden mütevazılık dersi geldi...
Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan'ın aile saadeti
Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan'ın aile saadeti Pınar Altuğ Atacan, hafta sonunu ailesiyle Mersin'de geçirdi.
Mersin’de Şevval Sam rüzgarı
Mersin’de Şevval Sam rüzgarı Ünlü sanatçı Şevval Sam, Mersin'de 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle düzenlenen konserde sahne aldı.
Muay Thai dersinde hareket gösterme bahanesiyle taciz şoku!
Muay Thai dersinde hareket gösterme bahanesiyle taciz şoku! Mersin'de yaşayan lise öğrencisi Eda I., kadına şiddete karşı 6 ay önce başladığı Muay Thai dersinde taciz şokuyla sarsıldı.