Mert Fırat


İdil Fırat: "İyi ki doğdun her şeyim"
İdil Fırat: "İyi ki doğdun her şeyim" İdil Fırat, eşi Mert Fırat'ın yeni yaşını, "İyi ki doğdun her şeyim!" sözleriyle kutladı.
Ünlü isimler 'Okuyan bir gelecek' için el ele verdi
Ünlü isimler 'Okuyan bir gelecek' için el ele verdi ‘Okuyan Bir Gelecek’ projesiyle 7 bin çocuğu kitap setleriyle buluşturan AÇEV bu kez 100 bin çocuğa ulaşmayı hedefliyor. Projeye sanatçılar da destek veriyor.
İş adamı Önder Fırat’ın kızı İdil Fırat'tan çok üzücü haber!
İş adamı Önder Fırat’ın kızı İdil Fırat'tan çok üzücü haber! Kızı İdil Fırat’ın oyuncu Mert Fırat’la 2018 yılında gerçekleştirdiği evliliğine karşı çıktığı iddia edilen ve düğünlerine de gitmeyen Önder Fırat'ın, geçtiğimiz yıl kızı ve damadıyla barıştığı haberi gazetelerde yer almıştı.
Mert Fırat: "Tek özel hayatım çocuk"
Mert Fırat: "Tek özel hayatım çocuk" Drama-belgesel filmi 'Into Dust’ın Türkiye gösterimi, geçtiğimiz gün Emirgan Sakıp Sabancı Müzesi’nde gerçekleşti. Etkinliğe UNDP İyi Niyet Elçisi Mert Fırat da katıldı.
Fırat çiftinden mutluluk pozu
Fırat çiftinden mutluluk pozu Oyuncu Mert Fırat önceki gün kurucusu olduğu DasDas Sahne’deydi.
Afra Saraçoğlu dizilere değil, tiyatroya 'Evet' dedi
Afra Saraçoğlu dizilere değil, tiyatroya 'Evet' dedi Yeni sezon öncesi Türkiye’nin en büyük yapım şirketlerinden 7 ayrı dizi için başrol teklifi alan Afra Saraçoğlu, uzun süre düşündükten sonra hepsine “Hayır” dedi!
Mert Fırat'tan şarkılı türkülü evlilik yıl dönümü mesajı
Mert Fırat'tan şarkılı türkülü evlilik yıl dönümü mesajı Mert Fırat-İdil Fırat çifti, 2018'in Temmuz ayında evlenmişti. Çiftin bebekleri Seyhan Mia ise geçtiğimiz yıl dünyaya geldi.