Mert Fırat


Mert Fırat: "Yollarda kaldık"
Mert Fırat: "Yollarda kaldık" Ünlü oyuncu Mert Fırat, önceki gün 1,5 milyon TL değerindeki yeni otomobiliyle seyir halindeyken Baltalimanı'nda objektiflere yansıdı.
İdil Fırat'ın kayınvalidesiyle arasından su sızmıyor
İdil Fırat'ın kayınvalidesiyle arasından su sızmıyor Cemiyet hayatının ünlü isimlerinden İdil Fırat, 2018’de oyuncu Mert Fırat ile evlenmişti.
Gülben Ergen'den afet bölgesine ziyaret
Gülben Ergen'den afet bölgesine ziyaret Gülben Ergen, afet bölgesine ziyarette bulundu. Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ile birlikte çalışmalara katılan Ergen'e bir süre sonra tiyatrocu Mert Fırat da eşlik etti.
İlker Kaleli ve Mert Fırat'ın başrol savaşı!
İlker Kaleli ve Mert Fırat'ın başrol savaşı! Barış Arduç ve Elçin Sangu'nun yıldızlarını parlatan "Kiralık Aşk'ın yapım şirketi uzun bir aradan sonra "Dışarıdakiler" isminde yeni bir proje hazırlıyor.
Fırat çiftinin çifte sevinci
Fırat çiftinin çifte sevinci Mert-İdil Fırat, Kasım 2020’de kızları Seyhan Mia’yı kucaklarına almıştı.
'Kefaret' dizisi final mi yapıyor?
'Kefaret' dizisi final mi yapıyor? Zülfü Livaneli'nin kitabından uyarılan 'Kefaret' dizisinin final yapacağı konuşuluyor. Oyuncu kadrosunda Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat ve Yurdaer Okur gibi isimlerin yer aldığı dizinin yapım şirketinden konuyla ilgili açıklama geldi.
Çocuk oyuncular yönetmen ve kameraman oldu
Çocuk oyuncular yönetmen ve kameraman oldu FOX’un her Pazar izleyiciyle buluşan "Kefaret" dizisinin setinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlandı.