Mert Öcal


Mert Öcal: "Ben şampiyon olacağım"
Mert Öcal: "Ben şampiyon olacağım" "Survivor All Star" kadrosuna katılan Mert Öcal iddialı açıklamalarda bulundu.
Murat Ünalmış bilinmeyen bir özelliğini sergiledi
Murat Ünalmış bilinmeyen bir özelliğini sergiledi Menajer Abdullah Bulut, 37. yaş gününü kutlamak için önceki akşam Ortaköy'deki bir mekanda oyuncu ve sanatçı arkadaşlarıyla bir araya geldi. Geceye adeta ünlü isimler akın etti.
Mert Öcal ve İlayda Şeker aşk mı yaşıyor?
Mert Öcal ve İlayda Şeker aşk mı yaşıyor? Mert Öcal, önceki gün Bebek’te objektiflere takıldı. Yeni aldığı elektrikli scooter’ı ile görüntülenen oyuncu, ayaküstü muhabirlerin sorularını yanıtladı.
Mert Öcal: "Saygı çok önemli"
Mert Öcal: "Saygı çok önemli" Son olarak "Survivor"daki performansıyla adından söz ettiren yakışıklı oyuncu Mert Öcal, Vadistanbul’da objektiflere takıldı.
Yüsra Geyik'ten Mert Öcal'ın paylaşımına olay yorum!
Yüsra Geyik'ten Mert Öcal'ın paylaşımına olay yorum! "Arka Sokaklar"da canlandırdığı 'Zeliş' rolüyle ünlenen Yüsra Geyik, "Survivor" Mert Öcal'ın paylaşımına yaptığı yorumla olay oldu.
Mert Öcal konuşulan dizinin kadrosuna dahil oldu
Mert Öcal konuşulan dizinin kadrosuna dahil oldu Acun Ilıcalı'nın fenomen yarışması ile adını duyuran ünlü isim, şimdi de iddialı diziyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.
'Survivor' Mert Öcal'ın son paylaşımına rekor beğeni
'Survivor' Mert Öcal'ın son paylaşımına rekor beğeni "Survivor 2020" yarışmasıyla adından söz ettiren yakışıklı oyuncu Mert Öcal, sosyal medya hesabından kaslarını sergilediğini bir pozunu paylaştı.