Mert Yazıcıoğlu


Meryem Uzerli'nin yeni partneri belli oldu
Meryem Uzerli'nin yeni partneri belli oldu Meryem Uzerli'nin "Ru" dizisindeki genç partnerinin kim olacağı merak konusuydu.
Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu'ndan neşeli pozlar
Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu'ndan neşeli pozlar Örnek mutlulukları takdir toplayan genç oyuncular Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu çıktıkları tatilden neşeli pozlar paylaştı.
'Üç Kuruş'un yıldızlarının yeni projeleri belli oldu
'Üç Kuruş'un yıldızlarının yeni projeleri belli oldu Final yapmaya hazırlanan “Üç Kuruş” dizisinin başrol oyuncusu Uraz Kaygılaroğlu önümüzdeki günlerde Pınar Deniz’le Disney Plus’ın “Süperstar” dizisinde oynayacak.
Afra Saraçoğlu: "Sürprizler bana göre değil"
Afra Saraçoğlu: "Sürprizler bana göre değil" Afra Saraçoğlu, Zorlu PSM YouTube kanalında yayınlanan ‘Teras Noir’ programına konuk oldu.
Ünlü isimler sürpriz projede mi buluşuyor?
Ünlü isimler sürpriz projede mi buluşuyor? Fatih Aksoy’un patronu olduğu Medyapım; yakında yayın hayatına başlayacak olan dijital platforma 2 dizi birden hazırlıyor. Bu projelerden biri “Ru”, diğeri ise “Numen”…
Mert Yazıcıoğlu'na çok sürpriz partner
Mert Yazıcıoğlu'na çok sürpriz partner Urla'da çekilecek olan "RU" dizisinde Mert Yazıcıoğlu başrol oynayacak.
Mert Yazıcıoğlu: "Afra ile birbirimizi eleştirdiğimiz oluyor"
Mert Yazıcıoğlu: "Afra ile birbirimizi eleştirdiğimiz oluyor" Afra Saraçoğlu ile film setinde başlayan aşkı tam gaz süren Mert Yazıcıoğlu, önceki gün Etiler'deki bir menajerlik şirketinden çıkarken görüntülendi.