Mert Yazıcıoğlu


Hafsanur Sancaktutan ve Mert Yazıcıoğlu baş başa görüntülendi
Hafsanur Sancaktutan ve Mert Yazıcıoğlu baş başa görüntülendi Hafta sonu gıda zehirlenmesi nedeniyle hastaneye kaldırıldığını açıklayan Hafsanur Sancaktutan, dün akşam adının aşk dedikosuna karıştığı meslektaşı Mert Yazıcıoğlu ile görüntülendi.
Mert Yazıcıoğlu'ndan bomba Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir açıklaması!
Mert Yazıcıoğlu'ndan bomba Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir açıklaması! Afra Saraçoğlu ile mutlu giden beraberlikleri aniden biten Mert Yazıcıoğlu; evleri de ayırdıklarını açıkladığı Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir hakkında bir konuştu pir konuştu.
Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu'nun ayrılıkları 'menajer oyunu' mu?
Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu'nun ayrılıkları 'menajer oyunu' mu? Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu'nun 4 yıllık ilişkisi 'bitti, bitiyor' derken ikiliden ayrılık açıklaması gelmişti.
Yalı Çapkını son bölümüyle yine ekrana kilitledi
Yalı Çapkını son bölümüyle yine ekrana kilitledi Gülseren Budayıcıoğlu'nun hikayesinden esinlenerek hazırlanan "Yalı Çapkını" dizisi gerek senaryosu gerek oyuncu kadrosuyla cuma akşamlarına damga vurmaya devam ediyor.
Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu sarmaş dolaş yakalandı
Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu sarmaş dolaş yakalandı "Yalı Çapkını" dizisinde sergiledikleri performans kadar özel hayatları da yakından takip edilen Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir sarmaş dolaş görüntülendi.
Mert Yazıcıoğlu ve Afra Saraçoğlu neden aynı evde kalıyor?
Mert Yazıcıoğlu ve Afra Saraçoğlu neden aynı evde kalıyor? "Yalı Çapkını" dizisinin Seyran’ı Afra Saraçoğlu ile Mert Yazıcıoğlu geçen yılın son günü ayrılık açıklaması yayınlamıştı.
Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu barıştı mı?
Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu barıştı mı? Afra Saraçoğlu ile Mert Yazıcıoğlu’nun ilişkisinde ipler tamamen kopmuştu.