Mert Yazıcıoğlu


Mert Yazıcıoğlu'na Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan ve Serenay Sarıkaya soruldu
Mert Yazıcıoğlu'na Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan ve Serenay Sarıkaya soruldu Genç oyuncu Mert Yazıcıoğlu "Atatürk" filminin galasına katıldı.
Özgü Namal ve Özcan Deniz'in dizisine sürpriz transfer
Özgü Namal ve Özcan Deniz'in dizisine sürpriz transfer Necati Şahin'in yazdığı "Kızıl Goncalar" dizisinin çekimlerinin 20 Ekim gibi başlaması planlanıyor.
Mert Yazıcıoğlu'ndan gündem yaratan açıklama! Afra sorulunca ne dedi?
Mert Yazıcıoğlu'ndan gündem yaratan açıklama! Afra sorulunca ne dedi? Mert Yazıcıoğlu, eski sevgilisi Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'le ilgili yöneltilen soruya olay bir yanıt verdi.
Dilan Çiçek Deniz ile Mert Yazıcıoğlu barıştı mı?
Dilan Çiçek Deniz ile Mert Yazıcıoğlu barıştı mı? Aynı mekandan fotoğraf paylaşan ikili takipçilerinden kaçamadı. Dilan Çiçek Deniz ile Mert Yazıcıoğlu barıştı mı?
Mert Yazıcıoğlu'nun hedefinde Serenay Sarıkaya var
Mert Yazıcıoğlu'nun hedefinde Serenay Sarıkaya var Çalkantılı aşk hayatıyla adından söz ettiren Mert Yazıcıoğlu'nun, Afra Saraçoğlu'yla olan 4 yıllık ilişkisi sansasyonel bir şekilde bitmişti.
Esra Dermancıoğlu'nun göndermesi Dilan Çiçek Deniz'i öfkelendirdi
Esra Dermancıoğlu'nun göndermesi Dilan Çiçek Deniz'i öfkelendirdi Oyuncu Esra Dermancıoğlu'nun estetik yaptıranları ti'ye aldığı video sosyal medyada gündem oldu.
Özcan Deniz yeni dizisinde doktoru canlandıracak
Özcan Deniz yeni dizisinde doktoru canlandıracak Özgü Namal, Özcan Deniz ve Mert Yazıcıoğlu'nu buluşturan "Kızıl Goncalar" ile ilgili ilk tüyoları ünlü yapımcı Faruk Turgut paylaştı.