Merve Boluğur


Murat Dalkılıç: "İlişkilerimizin dizi gibi izlenmesini sevmiyorum" Oyuncu Merve Boluğur ile boşandıktan sonra uzun süre oyuncu Hande Erçel ile aşk yaşayan şarkıcı Murat Dalkılıç, "İşim dışındaki konularla ilgili ne kadar çok gündeme gelirsem bana o kadar zararı dokunuyor." ifadelerinde bulundu.
Merve Boluğur'un bu kez yüzü gülüyor Nişantaşı'nda maskesiz ve mutsuz görüntüler sergileyen Merve Boluğur'un yüzü sosyal medyada güldü.
Maskesini doğru takmayan Merve Boluğur'dan muhabirlere tepki! Maske takmadığı için daha önce iki kez 900 TL para cezası ödediği ortaya çıkan oyuncu Merve Boluğur, yine bildiğini okuyor.
Merve Boluğur'dan 'haçlı kolye' açıklaması Ünlü oyuncu Merve Boluğur, Instagram hesabından takipçilerinin sorularını yanıtladı.
Merve Boluğur yine maskesiz! Oyuncu Merve Boluğur, önceki akşam Mecidiyeköy'de objektiflere yansıdı.
Merve Boluğur şansını internette deneyecek Uzun süredir ekranda görünmeyen oyuncu Merve Boluğur, sosyal hayatında da yalnız ve depresif görüntüler sergiliyordu.
Merve Boluğur'a Emina Jahovic uyarısı! Kurduğu kozmetik firmasıyla hüsrana uğrayan oyuncu Merve Boluğur, çareyi başka marka ürünleri kullanmakta buldu.