Merve Boluğur


44 günde boşanan Merve Boluğur 23 günde barıştı
44 günde boşanan Merve Boluğur 23 günde barıştı 44 günlük evliliklerini 24 Kasım'da tek celsede anlaşmalı olarak sonlandıran oyuncu Merve Boluğur ve DJ Mert Aydın çifti, önceki gece Arnavutköy'de baş başa görüntülendi.
Mert Aydın fiyatını üç katına çıkardı
Mert Aydın fiyatını üç katına çıkardı Kısa süre içinde evlenip boşanan Mert Aydın ve Merve Boluğur tekrar bir araya geldi. “Reklam evliliği” diye dillerde dolaşan ilişkiden en fazla kâr eden ise Mert Aydın oldu.
Merve Boluğur ve Mert Aydın sarmaş dolaş görüntülendi
Merve Boluğur ve Mert Aydın sarmaş dolaş görüntülendi Geçtiğimiz ay 53 günlük evliliklerini noktalayan Merve Boluğur ve Mert Aydın, dün akşam sarmaş dolaş objektiflere yansıdı.
DJ Mert Aydın: "Merve ile tekrar birlikte olabiliriz"
DJ Mert Aydın: "Merve ile tekrar birlikte olabiliriz" Bu yılın en konuşulan birlikteliklerinden biri oyuncu Merve Boluğur ile DJ Mert Aydın çifti oldu. Kısa sürede evlenme kararı alan çift, 40 günlük evliliklerinin ardından ayrıldı.
AVM'de içkiyle gezen Merve Boluğur tanımadığı birinin masasına oturdu
AVM'de içkiyle gezen Merve Boluğur tanımadığı birinin masasına oturdu 53 gün evli kaldıktan sonra Mert Aydın’dan boşanan Merve Boluğur yaptıklarıyla şaşırtmaya devam ediyor. Alkol şişesiyle bir AVM’de gezen Boluğur hiç tanımadığı birinin de masasına oturdu.
Merve Boluğur ve DJ Mert Aydın reklam turlarında mı?
Merve Boluğur ve DJ Mert Aydın reklam turlarında mı? Ünlü oyuncu Merve Boluğur "Kocam" diye dilinden düşürmediği Mert Aydın ile 2 ay dolmadan boşandı.
Merve Boluğur ve Mert Aydın barıştı mı?
Merve Boluğur ve Mert Aydın barıştı mı? Merve Boluğur ile henüz nikahlanmadan 'Kocam' diye hitap ettiği DJ Mert Aydın'ın evliliği 40 gün sürmüştü.