Merve Boluğur


Merve Boluğur uzun süren sessizliğini bozuyor Uzun bir süredir ekranlardan uzak kalan oyuncu Merve Boluğur, dijitalle geri dönüyor.
Merve Boluğur'un merakla beklenen single'ı çıkıyor Oyuncu Merve Boluğur bir süre önce single çıkararak şarkıcılığa adım atacağını açıklamıştı.
Merve Boluğur'dan Murat Dalkılıç sorusuna net yanıt Popçu Murat Dalkılıç ile oyuncu Merve Boluğur boşanalı uzun yıllar geçmiş olmasına karşın hala en çok konuşulan çiftlerden..
Merve Boluğur özgürlüğü Youtube'da buldu Uzun süredir oyunculuk yapmayan Merve Boluğur, Youtuber olma yolunda ilerliyor.
Merve Boluğur: "Mutluluk algısı beni sıkıyor" Yaptığı ilginç açıklamalar ve kadın-erkek ilişkileri üzerine verdiği tavsiyelerle geçen kış gündemden düşmeyen Merve Boluğur, önceki gün yine coştu; bir konuştu, pir konuştu.
Sokağa çıkma kısıtlaması Merve Boluğur'a uğramadı Daha önce defalarca maskesiz olarak sokaklarda dolaşırken görüntülenen ve iki kez 900 TL'lik para cezası kesilen ünlü oyuncu Merve Boluğur, inadından vazgeçmiyor.
Merve Boluğur ve Pınar Altuğ'a 105'er bin lira reklam cezası Ticaret Bakanlığı Reklam Kurulu, Pınar Altuğ Atacan ve Merve Boluğur'un vatandaşı aldatmaya yönelik örtülü reklamlarına idari para cezası uyguladı.