Merve Boluğur


Merve Boluğur: "Meditasyon dişiliği artırıyor" Single hazırlığında olan Merve Boluğur, Instagram hesabından hayranlarının sorularını yanıtladı.
Merve Boluğur: "Emre sadece arkadaşım" Sevgili oldukları konuşulan şarkıcı Emre Kaya ile oyuncu Merve Boluğur, önceki gün Bebek’te bir restoranda buluştu.
Merve Boluğur: "Annem beni böyle görse gözleri yaşarır" Merve Boluğur, iş insanı ve sanatçı Mr.Jade'in Kayseri'de açtığı mekana sürpriz ziyaret yaptı.
Merve Boluğur: "Mutlu olmayı en çok hak eden kadınım" Oyuncu Merve Boluğur, Instagram hesabından hayranlarının sorularını yanıtladı.
Erkan Şen: "Benim hayatımda Merve Boluğur'a yer yok" Merve Boluğur’un ayrıldıktan sonra “Artık arkadaşız” dediği Erkan Şen, sessizliğini bozdu. Şen, “Biz Merve ile artık arkadaş bile değiliz. Benim hayatımda ona yer yok” resti çekti.
Merve Boluğur'dan flaş Erkan Şen açıklaması İşletmeci Erkan Şen ile kısa bir süre önce ayrılan Merve Boluğur, önceki akşam yine popçu Emre Kaya ile birlikteydi.
Merve Boluğur'a aşk acısı uğramadı İşletmeci Erkan Şen ile kısa süren bir aşk yaşayan Merve Boluğur, gecelerde neşeli halleriyle poz verdi.