Merve Boluğur


Merve Boluğur ve DJ Mert Aydın'ın evliliği 40 günde bitti!
Merve Boluğur ve DJ Mert Aydın'ın evliliği 40 günde bitti! 2 Ekim’de nikah masasına oturan Merve Boluğur ile müzisyen Mert Aydın’ın evliliği sadece 40 gün sürdü.
Merve Boluğur alyansı çıkartıp baba evine döndü!
Merve Boluğur alyansı çıkartıp baba evine döndü! Geçtiğimiz aylarda müzisyen sevgilisiyle nikah masasına oturan Merve Boluğur cephesinden kötü haber geldi. Magazin kulislerinde konuşulan iddiaya göre Merve Boluğur, alyansını çıkartarak eşiyle yaşadığı evi terk etti.
Merve Boluğur: "Adam ettiklerimiz yüzümüze bakmaz oldu"
Merve Boluğur: "Adam ettiklerimiz yüzümüze bakmaz oldu" Henüz evlenmeden "Kocam" diye seslendiği DJ Mert Aydın ile yıldırım hızıyla evlenen Merve Boluğur'un kocasını fotoğraflardan kesmesi ve yüzük takmaması merak uyandırıyor...
Merve Boluğur-Mert Aydın evliliğinden üzücü haber
Merve Boluğur-Mert Aydın evliliğinden üzücü haber Henüz evlenmeden "Kocam" diye seslendiği DJ Mert Aydın ile Ekim ayının başında evlenmişti.
Merve Boluğur: "Rahat görünsem de kafamda çok kurarım"
Merve Boluğur: "Rahat görünsem de kafamda çok kurarım" Şimdilerde eşi DJ Mert Aydın ile mutlu bir evlilik sürdüren Merve Boluğur, 4 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından hayranlarıyla soru-cevap yaptı.
Merve Boluğur ve DJ Mert Aydın nikahtan bu yana birlikte görüntü vermedi
Merve Boluğur ve DJ Mert Aydın nikahtan bu yana birlikte görüntü vermedi Henüz evlenmeden "Kocam" diye seslendiği DJ Mert Aydın ile evlendiğinden bu yana birlikte görüntü vermeyen Merve Boluğur; önceki gün yine tek başına görüntülendiği AVM'de mutsuz ve salaş görüntüsüyle dikkat çekti.
Okan Bayülgen hedefine üç ünlü kadını koydu!
Okan Bayülgen hedefine üç ünlü kadını koydu! Şovmen Okan Bayülgen, sivri dilini yine konuşturdu.