Merve Çağıran


Kalp Yarası dizisiyle ilgili flaş gelişme
Kalp Yarası dizisiyle ilgili flaş gelişme Atv’nin Süreç Film imzalı dizisi Kalp Yarası pazartesi akşamlarına damgasını vuruyor.
"Kalp Yarası" dizisine sürpriz misafir
"Kalp Yarası" dizisine sürpriz misafir Bu sezon Show TV için "Yalancı" ve "İçimizden Biri" dizilerine imza atan Süreç Film’in atv için çektiği sevilen dizi "Kalp Yarası"na Görkem Mertsöz konuk oluyor.
İsmail Hacıoğlu - Duygu Kumarki dargınlığı son buldu
İsmail Hacıoğlu - Duygu Kumarki dargınlığı son buldu İsmail Hacıoğlu Şubat 2016’da Duygu Kaya Kumarki ile nikah masasına oturmuştu. Aynı yıl kızları Yemin dünyaya gelmişti. Ama çift 2020 yazında boşanmıştı.
Merve Çağıran'dan şarkı sürprizi
Merve Çağıran'dan şarkı sürprizi Oyuncu Merve Çağıran, başrolünde yer aldığı 'Kalp Yarası' dizisinde şarkı söyledi.
İsmail Hacıoğlu'ndan Merve Çağıran'a olay gönderme!
İsmail Hacıoğlu'ndan Merve Çağıran'a olay gönderme! İsmail Hacıoğlu'nun "Çocuk" dizisinin setinde tanıştığı Merve Çağıran ile oldukça mutlu ilerleyen aşkı aniden bitti.
İsmail Hacıoğlu - Merve Çağıran aşkı bitti mi?
İsmail Hacıoğlu - Merve Çağıran aşkı bitti mi? 2016 yılında evlendiği Duygu Kumarki'yle boşandıktan günler sonra ünlü oyuncu Merve Çağıran ile aşk yaşamaya başlayan İsmail Hacıoğlu, sevgilisini sildi.
Merve Çağıran'dan sürpriz açıklama!
Merve Çağıran'dan sürpriz açıklama! İsmail Hacıoğlu ile mutlu bir beraberlik sürdüren Merve Çağıran, sürpriz açıklamasıyla herkesi şaşırttı.