Merve Dizdar


Merve Dizdar'dan anlamlı çağrı "Masumlar Apartmanı"nda ‘Gülben' karakterini canlandıran Merve Dizdar, 25 Haziran'daki doğum günü için anlamlı bir adım attı.
Farah Zeynep Abdullah Masumlar Apartmanı'ndan ayrılıyor! OGM Medya'nın TRT için çektiği 'Masumlar Apartmanı'nda "İnci"ye hayat veren Farah Zeynep Abdullah'ın diziden ayrılacağı haberi gündem yarattı.
Cem Yılmaz konu 'iş' olunca muhabirlere kucak açtı Komedyen Cem Yılmaz aylardır terslediği muhabirlere 'Erşan Kuneri'nin hatrına kucak açtı.
Cem Yılmaz'dan Erşan Kuneri'ye sürpriz kadro Cem Yılmaz’ın Haziran ayında çekimlerine başlayacağı ilk dijital dizi projesi "Erşan Kuneri"nin oyuncu kadrosu belli oldu.
Yılmaz Erdoğan'dan Ecem Erkek'e övgü dolu sözler Birçok başarılı dizi, film ve tiyatro oyunu yazıp oynayan Yılmaz Erdoğan'ın "Sen Hiç Ateşböceği Gördün mü?" oyunu dijital bir platform için filme uyarlandı.
Ahmet Rıfat Şungar'dan sürpriz nikah Oyuncu Ahmet Rıfat Şungar, görsel sanatlar alanındaki çalışmalarıyla tanınan Esra Gülmen’le Büyükada’da evlendi.
Merve Dizdar: "Kendimi çok zor düzelttim" Son dönemin popüler oyuncularından olan Merve Dizdar, merak edilenlerini anlattı.