Merve Dizdar


Merve Dizdar: "Madalya kazanmış milli sporcu gibi hissediyorum"
Merve Dizdar: "Madalya kazanmış milli sporcu gibi hissediyorum" Cannes Film Festivali'nde 'Kuru Otlar Üstüne' ile 'En İyi Kadın Oyuncu' seçilen Merve Dizdar, gelen yorumlardan son derece memnun olduğunu söyledi.
Alice Müzikali son oyunuyla sahnelendi
Alice Müzikali son oyunuyla sahnelendi Dev sahne prodüksiyonu, etkileyici görsel efektleri, benzersiz kostümleri, müzikleri ve birbirinden yetenekli oyuncu kadrosu, büyüleyici sahne şovuyla üç sezon boyunca Zorlu PSM sahnesinde sahnelenen Alice Müzikali son kez perde açtı.
Metin Akpınar'dan konuşulacak Merve Dizdar yorumu
Metin Akpınar'dan konuşulacak Merve Dizdar yorumu Metin Akpınar, Cannes Film Festivali'nde yaptığı konuşmayla eleştirilen Merve Dizdar hakkında konuştu.
Nebahat Çehre'den Cannes'da ödül adan Merve Dizdar için flaş sözler
Nebahat Çehre'den Cannes'da ödül adan Merve Dizdar için flaş sözler Bir dönem "Muhteşem Yüzyıl"da birlikte rol alan Nebahat Çehre ile Selma Ergeç önceki gün bir davete katıldı.
Kadir İnanır Merve Dizdar’ı eleştirenlere tepki gösterdi
Kadir İnanır Merve Dizdar’ı eleştirenlere tepki gösterdi Usta oyuncu Kadir İnanır, Cannes Film Festivali'nde ödül aldıktan sonra yaptığı konuşmadan dolayı Merve Dizdar'ı eleştirenlere tepki gösterdi.
Tamer Karadağlı şimdi de Merve Dizdar'ı hedef aldı
Tamer Karadağlı şimdi de Merve Dizdar'ı hedef aldı Tamer Karadağlı, Cannes Film Festivali'nde En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'nü alan Merve Dizdar'ı önce tebrik etti, sonra eleştirdi.
Cannes dönüşü sahneye çıkan Merve Dizdar gözyaşlarına boğuldu
Cannes dönüşü sahneye çıkan Merve Dizdar gözyaşlarına boğuldu Cannes Film Festivali'nde "En İyi Kadın Oyuncu Ödülü" kazanan Merve Dizdar, Alice Müzikali'nde çıktığı ilk gösteride alkış yağmuruna tutulunca duygulandı.