Merve Dizdar


Ünlü yıldızlar bir arada! Oyuncuları 'Magarsus'u anlattı
Ünlü yıldızlar bir arada! Oyuncuları 'Magarsus'u anlattı İlk üç bölümü yayınlanan ve büyük beğeni toplayan Magarsus'un oyuncuları diziyle ilgili merak edilenleri anlattı.
Yeni bölümleri beklenen 'Ömer' dizisiyle ilgili flaş gelişme
Yeni bölümleri beklenen 'Ömer' dizisiyle ilgili flaş gelişme "Ömer" dizisi Star TV’nin yeni sezonda “Yalı Çapkını” ve “Çöp Adam”la beraber devam ettireceği üçüncü dizisi olarak dikkatleri üzerine çekiyordu.
Uğur Uzunel ve Merve Dizdar galada boy gösterdi
Uğur Uzunel ve Merve Dizdar galada boy gösterdi Uğur Uzunel; Cannes Film Festivali'nde En İyi Kadın Oyuncu Ödülü kazanmasının ardından sevinçten havalara uçtuğu eski partneri Merve Dizdar ile galada boy gösterdi.
Çağlar Ertuğrul yeni rolüyle çok konuşulacak
Çağlar Ertuğrul yeni rolüyle çok konuşulacak Başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Berkay Ateş ve Merve Dizdar'ı buluşturan "Magarsus" dizisinin ilk 2 bölümü 10 Ağustos'ta seyirciyle buluşacak.
Ödüllü oyuncu Merve Dizdar'dan itiraf: "Teklif gelmiyor"
Ödüllü oyuncu Merve Dizdar'dan itiraf: "Teklif gelmiyor" Cannes Film Festivali'nde 'Kuru Otlar Üstüne' ile 'En İyi Kadın Oyuncu' dalında 'Altın Palmiye' kazanan Merve Dizdar, başarısını sosyal medyaya taşıyamadı.
Magarsus dizisine Berlin'de ödül
Magarsus dizisine Berlin'de ödül Kadrosunda sürpriz isimleri buluşturan 'Magarsus' dizisi, Berlin TV Series Festivali’nden ödülle döndü.
Yıldız isimleri buluşturan Magarsus'tan ilk görüntüler geldi
Yıldız isimleri buluşturan Magarsus'tan ilk görüntüler geldi Berkay Ateş, Çağlar Ertuğrul, Merve Dizdar ve Ercan Kesal’ın başrollerinde yer aldığı "Magarsus"un fragmanı heyecan yarattı.