Merve Dizdar


Gökçe Bahadır ve Selahattin Paşalı ekranın yeni ikilisi oldu
Gökçe Bahadır ve Selahattin Paşalı ekranın yeni ikilisi oldu Başarılı oyuncular Selahattin Paşalı ve Gökçe Bahadır, Ömer dizisiyle ekranlara döndü.
Ünlü oyuncuları buluşturan "Ömer"in yayın tarihi belli oldu
Ünlü oyuncuları buluşturan "Ömer"in yayın tarihi belli oldu Her sezon başarılı projelere imza atan OGM Pictures’ın, Star’da yayınlanacak yeni dizisi “Ömer” in yayın tarihi belli oldu.
Merve Dizdar ve Uğur Uzunel'in aşkı gizli saklı sürüyor iddiası!
Merve Dizdar ve Uğur Uzunel'in aşkı gizli saklı sürüyor iddiası! Oyunculuğuyla son dönemin en çok konuşulan ünlülerinden olan Merve Dizdar özel hayatıyla da herkesi şaşırtmaya devam ediyor.
"Magarsus" dizisinin çekimleri bitti
"Magarsus" dizisinin çekimleri bitti Başrollerinde Merve Dizdar, Berkay Ateş, Çağlar Ertuğrul, Burcu Gölgedar ve Ercan Kesal'in yer aldığı dijitalde yayınlanacak olan 'Magarsus' dizisinin çekimleri tamamlandı.
Gökçe Bahadır ve Selahattin Paşalı'yı buluşturan diziden ilk fotoğraflar
Gökçe Bahadır ve Selahattin Paşalı'yı buluşturan diziden ilk fotoğraflar Her sezon başarılı projelere imza atan OGM Pictures’ın, Star’da yayınlanacak yeni dizisi “Ömer” için geri sayım başladı.
Merakla beklenen Ömer dizisine sürpriz isim dahil oldu
Merakla beklenen Ömer dizisine sürpriz isim dahil oldu Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır, Merve Dizdar ile Barış Falay'ı buluşturan "Ömer" dizisinin kadrosuna bir flaş isim daha katıldı.
Merve Dizdar'a yakışıklı partner
Merve Dizdar'a yakışıklı partner Son olarak "Masumlar Apartmanı" dizisinde rol alan ve "Ömer" dizisiyle ekrana dönmeye hazırlanan Merve Dizdar'ın partneri belli oldu.