Merve Dizdar


Merve Dizdar - Gürhan Altundaşar hattında şaşırtan gelişme Haziran ayında boşandıklarını duyuran oyuncu çift Merve Dizdar ile Gürhan Altundaşar, Kadıköy'de buluştu.
Gülben karakteri 'Kırmızı Oda' dizisinde yer alacak mı? "Masumlar Apartmanı" dizisinde hayat verdiği 'Gülben' karakteriyle dikkatleri üzerine çeken Merve Dizdar, geçen sezon Kırmızı Oda dizisinin son sahnesinde ortaya çıkmış ve büyük merak uyandırmıştı.
Merve Dizdar çığlıklar atarak Ezgi Mola'yı aradı "Masumlar Apartmanı" dizisinde hayat verdiği 'Gülben' karakteri ile büyük beğeni toplayan Merve Dizdar cephesinden konuşulacak haber...
Merve Dizdar'ın evliliğini Uğur Uzunel mi bitirdi? Katıldığı bir törende objektiflere yansıyan Uğur Uzunel, rol arkadaşı Merve Dizdar'ın evliliğinin bitmesine neden olarak gösterilmesiyle ilgili iddialara isyan etti.
Merve Dizdar: "Ben mutluyum" Boşanmalarının üzerinden 1 ay geçmesine rağmen fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından halen kaldırmayan Merve Dizdar ve Gürhan Altundaşar'ın, barışıp yeniden evlenebilecekleri söyleniyordu.
Gürhan Altundaşar'dan olay yaratan paylaşım! 2018 yılında nikah masasına oturan, sosyal medyada yaptıkları doğal paylaşımlarla herkesin örnek gösterdiği Merve Dizdar - Gürhan Altundaşar çiftinin boşanma kararı, çiftin hayranlarını üzmüştü.
Merve Dizdar'dan konuşulacak açıklama: "Keşif dönemimdeyim" Merve Dizdar, ‘Masumlar Apartmanı’ndaki ‘Gülben’ rolüyle adından en çok söz ettiren isimlerden biri oldu. Son olarak mutlu bir evlilikleri olduğu bilinen 3 yıllık eşi oyuncu Gürhan Altundaşar’dan sürpriz bir kararla boşandı.