mesaj


Cem Boyner'den 12 Aralık Dünya Mağazacılar Günü mesajı
Cem Boyner'den 12 Aralık Dünya Mağazacılar Günü mesajı Türkiye'de 2012 yılından bu yana kutlanan 12 Aralık Mağazacılar Günü kapsamında bir mesaj yayımlayan Boyner Grup CEO ve Yönetim Kurulu Başkanı Cem Boyner, "Müşterimize dokunmayı seviyoruz ama müşterimizi avucumuzdaki bir kelebek gibi, hassasiyet ile yaklaşarak tutmayı seviyoruz" dedi.
Seçil Erzan'ın gönül işleri ortalığı karıştırmış!
Seçil Erzan'ın gönül işleri ortalığı karıştırmış! Futbol dünyasını milyonlarca dolar dolandırmak suçundan cezaevinde bulunan Denizbank Şube Müdürü Seçil Erzan'ın, evli işadamı Nuri Köşkdere ile yasak aşk yaşarken, Fatih Terim'in avukatı Candaş Gürol'la nişanlandığı ortaya çıktı. Erzan'ın silinmiş mesajlarında aşk üçgeni işte böyle ifşa oldu...
Seçil Erzan'ın çöp klasöründen çıkan yeni mesajlaşmalar!
Seçil Erzan'ın çöp klasöründen çıkan yeni mesajlaşmalar! Bankacı Seçil Erzan'ın cep telefonu incelemesinde, silinmiş ve çöp klasöründe bulunan bazı WhatsApp görüşmelerinin ekran kaydına ulaşıldığı ortaya çıktı.
Seçil Erzan'ın telefonu incelendi, bilirkişi raporu ortaya çıktı!
Seçil Erzan'ın telefonu incelendi, bilirkişi raporu ortaya çıktı! Futbolcuları milyonlarca lira dolandırdığı sebebiyle yakalanarak gözaltına alınan banka müdürü Seçil Erzan ile ilgili soruşturma devam ederken, soruşturma dosyasına eklenen ve Erzan'ın bazı mağdurlarla mesajlaşmalarının yer aldığı bilirkişi raporu ortaya çıktı.
Aydilge'den eşine mesaj atan kadınlara uyarı: "Biz kız kardeşleriz"
Aydilge'den eşine mesaj atan kadınlara uyarı: "Biz kız kardeşleriz" Ünlü şarkıcı Aydilge sosyal medya hesabından yayınladığı video ile dikkat çekti. Eşine mesaj atan kadınları uyaran Aydilge, hemcinslerine seslendi.
Seçil Erzan'ın avukatının telefonuna gelen mesaj!
Seçil Erzan'ın avukatının telefonuna gelen mesaj! Sözcü Gazetesi yazarı Aytunç Erkin: "Önceki gün Seçil Erzan'ın avukatının telefonuna bir mesaj geldi..."
Bakan Göktaş: "Kadına karşı şiddet, bir insanlık suçudur"
Bakan Göktaş: "Kadına karşı şiddet, bir insanlık suçudur" Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, "Kadına karşı şiddet, bir insanlık suçudur. Toplumun tüm kesimlerinin topyekun mücadelesini gerektiren bir suçtur. Nedeni, bahanesi, hafifletici unsuru yoktur, olamaz" dedi.