Meteoroloji Genel Müdürlüğü


Meteoroloji’den İstanbul için kuvvetli sağanak uyarısı
Meteoroloji’den İstanbul için kuvvetli sağanak uyarısı Meteoroloji tarafından yayınlanan uyarıya göre İstanbul ve çevresinde sabah saatlerinde kuvvetli sağanak etkili olacak.
Samsun'da sağanak sele yol açtı! Caddeler göle döndü
Samsun'da sağanak sele yol açtı! Caddeler göle döndü Samsun'da etkili olan sağanak, sele neden oldu. Birçok ev ve iş yerlerini su bastı, göle dönen Atatürk Bulvarı ulaşıma kapandı.
Meteoroloji'den 44 şehre sağanak uyarısı!
Meteoroloji'den 44 şehre sağanak uyarısı! Meteoroloji güncel hava durumu tahminlerini açıkladı. Buna göre 44 ilde sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor.
Meteoroloji’den İstanbul dahil çok sayıda kent için kuvvetli sağanak uyarısı!
Meteoroloji’den İstanbul dahil çok sayıda kent için kuvvetli sağanak uyarısı! İstanbul dahil yurdun kuzey kesimlerinin tamamında kuvvetli sağanak yağış bekleniyor. Meteoroloji bazı bölgelerde de yerel kuvvetli yağış bekliyor.
İstanbul'da 'elektrik fırtınası' gökyüzünü aydınlattı
İstanbul'da 'elektrik fırtınası' gökyüzünü aydınlattı İstanbul'da beklenen gök gürültülü sağanak yağış öncesi gece saatlerinde boğaz kesimi ile kuzey bölgelerinde ağırlıklı olmak üzere, gökyüzünde 'elektrik fırtınası' görüldü.
Meteoroloji uyardı, çok sıcak hava dalgası geliyor!
Meteoroloji uyardı, çok sıcak hava dalgası geliyor! Meteoroloji'den yapılan son hava durumu tahminlerine göre; Türkiye genelinde sıcak hava dalgası devam ediyor. Hava sıcaklıkları mevsim normallerinin üzerinde seyretmesi bekleniyor
Meteoroloji'den uyarı! Sıcaklıklar yeniden yükseliyor!
Meteoroloji'den uyarı! Sıcaklıklar yeniden yükseliyor! Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yağış beklenirken, sıcaklıkların yurdun diğer kesimlerinde mevsim normallerinin 6 ila 9 derece üstünde seyredeceği kaydedildi.