Meteoroloji Genel Müdürlüğü


Dikkat! Meteorolojiden yağış uyarısı geldi!
Dikkat! Meteorolojiden yağış uyarısı geldi! Trakya, Marmara'nın güneyi ve doğusu, Ege, Batı ve Doğu Akdeniz yağmurlu; diğer bölgeler az bulutlu ve açık geçecek.
Meteoroloji'den şiddetli yağış, fırtına ve çığ riski uyarısı!
Meteoroloji'den şiddetli yağış, fırtına ve çığ riski uyarısı! Ege ve Batı Akdeniz'de şiddetli yağış, Doğu Karadeniz’in iç kesimleri, Doğu Anadolu Bölgesi ile Güneydoğu Anadolu’nun doğusunda kuvvetli rüzgar ve Doğu Anadolu ile Doğu Karadeniz'in iç kesimlerinde de ayrıca çığ riski bulunuyor.
Dikkat yağmur var! Meteoroloji'den uyarı!
Dikkat yağmur var! Meteoroloji'den uyarı! Marmara, Karadeniz, Ege'nin iç kesimleri, İç Anadolu ve Doğu Anadolu'nun batısı yağmurlu, Doğu Anadolu'nun doğusu ise kar yağışlı olacak.
Meteoroloji'den bu bölgeler için yağmur uyarısı
Meteoroloji'den bu bölgeler için yağmur uyarısı Batı ve Orta Karadeniz'in iç kesimleri ile Doğu Karadeniz, İç Anadolu'nun kuzeyi ve doğusu ile Doğu Anadolu Bölgesi sağanak yağışlı olacak. Doğu Anadolu’nun kuzeyinin yükseklerinde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor.
Meteoroloji'den yağmur ve toz taşınımı uyarısı
Meteoroloji'den yağmur ve toz taşınımı uyarısı Marmara ve Ege yağmurlu diğer bölgeler az bulutlu ve açık geçecek. Marmara, Ege, Kuzey Akdeniz, İç Anadolu ve Batı ile Orta Karadeniz'de toz taşınımı görülecek. Deprem bölgesinde ise hava parçalı bulutlu sıcaklıklar 16 ila 20 derece arasında seyrediyor.
Batıda lodos ve toz taşınımı! Sıcaklıklar artıyor!
Batıda lodos ve toz taşınımı! Sıcaklıklar artıyor! Trakya yağmurlu diğer bölgeler az bulutlu ve açık geçecek. Batı Akdeniz, Ege ve Marmara'da lodos etkili olurken, Marmara için toz taşınımı uyarısı yapıldı. Hava sıcaklıkları artmaya devam ediyor.
Son Dakika! Marmara Bölgesi'nin batısı için fırtına uyarısı
Son Dakika! Marmara Bölgesi'nin batısı için fırtına uyarısı Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nce (MGM) Marmara Bölgesi'nin batısı için fırtına uyarısı yapıldı.