metro


30 Ağustos'ta ulaşım ücretsiz! Resmi Gazete'de yayımlandı
30 Ağustos'ta ulaşım ücretsiz! Resmi Gazete'de yayımlandı Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı kararına göre; 30 Ağustos Zafer Bayramı'nda Marmaray, Başkentray, İzban ve İstanbul Havalimanı Metrosu ücretsiz hizmet verecek.
İstanbul'da toplu taşımaya yüzde 51.52 zam
İstanbul'da toplu taşımaya yüzde 51.52 zam İstanbul'da toplu taşıma ve taksi ücretlerine zam geldi. Buna göre; tam bilet 9,90'dan 15 TL'ye, öğrenci 4,83'ten 7,32 TL'ye çıktı, metrobüs 22,25 TL'ye, taksi açılış ücreti 19,17 TL'ye indi-bindi ücreti 70 TL'ye yükseldi.
İzmir'de grev nedeniyle metro ve tramvay seferleri yapılamadı
İzmir'de grev nedeniyle metro ve tramvay seferleri yapılamadı ​İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, greve giden metro ve tramvay çalışanlarına ilişkin yazılı açıklama yaptı.
Ekrem İmamoğlu: "Fikrim net, başka ortamlarda da söyledim"
Ekrem İmamoğlu: "Fikrim net, başka ortamlarda da söyledim" CHP'de 'değişim' kelimesini en çok dile getiren isimlerin başında gelen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'ndan dikkat çeken açıklama...
Ekrem İmamoğlu: "İstanbul'u ayağa kaldıracak önemli bir proje hazırlıyoruz"
Ekrem İmamoğlu: "İstanbul'u ayağa kaldıracak önemli bir proje hazırlıyoruz" İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, "14 Mayıs'ı hep birlikte memleket adına bir demokrasi ve adalet bayramı haline getireceğiz. Bu şehri hep birlikte ayağa kaldıracağız" dedi.
2050 yılına kadar Boğaz'daki yalıları birkaç kez su basmış olacak!
2050 yılına kadar Boğaz'daki yalıları birkaç kez su basmış olacak! Boğaziçi Üniversitesi İklim Politikaları Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Levent Kurnaz, iklim değişikliği ve kutuplarda yer alan buzullardaki erimelerin Marmara Denizi'ne etkileri konusunda uyarılarda bulundu.
İstanbul metrosunda dumanlar yükseldi! Korku dolu anlar!
İstanbul metrosunda dumanlar yükseldi! Korku dolu anlar! Kirazlı - Yenikapı hattının Menderes durağında durağa yanaşan metrodan yükselen dumanlar paniğe neden oldu. Durakta acil durum alarmları çalarken seferler bir süre durdu.