metrobüs


Aleyna Nur Gökçe'nin ailesinin gözyaşları dinmiyor
Aleyna Nur Gökçe'nin ailesinin gözyaşları dinmiyor İstanbul'da metrobüsten inip evine giden Aleyna Nur Gökçe'ye (21), otomobiliyle çarparak ölümüne neden olan sürücü Sezer Hükümdar, yayalara çarpmamak için istinat duvarına doğru yöneldiğini iddia ederek, "Oradaki 2 kişi kaçtı ama Aleyna kaçamadı. Gencecik bir insanın ölümüne neden oldum" dedi.
Metrobüste tartıştığı kişileri bıçakladı! Akıl almaz olay!
Metrobüste tartıştığı kişileri bıçakladı! Akıl almaz olay! Metrobüste tartıştığı 2 kişiyi bıçakla yaralayan Gökay Atilan hakkında iddianame hazırlandı. Şüpheli Atilan hakkında 'Basit yaralama' suçundan toplamda 3 yıla kadar hapis cezası istendi.
Aleyna Nur Gökçe'yi hayattan koparan şoför hakkında gelişme
Aleyna Nur Gökçe'yi hayattan koparan şoför hakkında gelişme İstanbul Esenyurt'ta metrobüsten inerek evine doğru yürüyen Aleyna Nur Gökçe'ye (21) otomobiliyle çarpan sürücü Sezer Hükümdar (35) hakkında 'Olası kast ile kasten adam öldürme' suçundan 6 yıldan 10 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.
Sefaköy metrobüs istasyonunda acı olay!
Sefaköy metrobüs istasyonunda acı olay! İstanbul Sefaköy Metrobüs Durağı'nda bir yolcu hayatını kaybetti.
Metrobüs kuyruğunda tanıştığı adama servetini kaptırdı
Metrobüs kuyruğunda tanıştığı adama servetini kaptırdı 72 yaşındaki Nesibe Hanım; metrobüs kuyruğunda tanıştığı 51 yaşındaki genç adamla yıldırım hızıyla aşk yaşamaya başladı. Mağdur kadın evleneceğini düşünürken 900 bin lirasını kaptırdığını iddia etti.
Metrobüs skandalı kâbusa dönüştü
Metrobüs skandalı kâbusa dönüştü İstanbul’un çöken toplu taşıma sistemi metrobüs duraklarında çileye dönüştü. Yetersiz seferler ve arızalar duraklarda izdihama neden oluyor. İşe gitmek için saatlerce bekleyen İstanbullular isyan ederken İBB’nin çözüm üretmemesi ise yoğun tepkiye yol açıyor.
Bakan Karaismailoğlu metrobüs kazasından sonra İmamoğlu’nu topa tuttu!
Bakan Karaismailoğlu metrobüs kazasından sonra İmamoğlu’nu topa tuttu! Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, İstanbul Avcılar'daki metrobüs kazasına ilişkin açıklamalarda bulundu. Bakan Karaismailoğlu, "Liyakatsiz kadrolar iş başına geldikten sonra bu tür kazalar yaşamaya başladık" diye konuştu.