metrobüs


Metrobüste yangın çıktı!
Metrobüste yangın çıktı! Beylikdüzü Cumhuriyet Metrobüs Durağı yakınlarında bir metrobüsün motor bölümünden yükselen dumanlar paniğe neden oldu.
Metrobüste şok sözler: "Senin gibi eşim olsa..."
Metrobüste şok sözler: "Senin gibi eşim olsa..." İstanbul'da erkek yolcu metrobüs için yer verme nedeni ile tartıştığı kadına, "Benim senin gibi eşim olsa kafasını koparırım" diyerek tehditler savurdu.
Ajda Pekkan Marmaray'ı çok merak ediyor
Ajda Pekkan Marmaray'ı çok merak ediyor Süperstar Ajda Pekkan, "İstanbul'u gönlümce gezmek istiyorum ama olmuyor" dedi ve ekledi: "Mesela Marmaray'ı çok merak ediyorum. Kapalıçarşı, Tahtakale, Galata, Perşembe Pazarı'na gidememek de içimde ukde..."
Sefo: "Şarkılarımı metrobüste yaptım"
Sefo: "Şarkılarımı metrobüste yaptım" "Bilmem mi" şarkısıyla ünlenen Sefo, Süper FM’e konuk oldu.
İstanbul'da "Bu nasıl avukat?" dedirten olay!
İstanbul'da "Bu nasıl avukat?" dedirten olay! 32 yaşındaki Seçil Arabacı, metrobüs kazasında yatağa mahkûm kaldı. Avukat Şenol O., “Zararınızı tazmin edeceğim” deyip aileden vekâlet aldı. İki yıl geçti, avukatın hiçbir adli makama başvurmadığı ortaya çıktı.
Metrobüsler çarpıştı! 24 kişi yaralandı!
Metrobüsler çarpıştı! 24 kişi yaralandı! İstanbul Küçükçekmece'de Cennet Mahallesi durağına yanaşan bir metrobüse arkadan gelen bir metrobüs çarptı.
Dora Ercan ve eşi ciplerini ateşe verip evlerine metrobüsle döndü
Dora Ercan ve eşi ciplerini ateşe verip evlerine metrobüsle döndü Oryantal Dora Ercan ve eşi Ahmet Altınbaşak, İsrail şiddetini protesto için Levent'teki başkonsolosluk önünde araçlarını ateşe verdi.