mezar


Gazeteci Mehmet Ali Birand mezarı başında anıldı
Gazeteci Mehmet Ali Birand mezarı başında anıldı Gazeteci Mehmet Ali Birand ölümünün 11'inci yılında mezarı başında anıldı.
Dilan Polat'ın annesinin mezarını kazıp para aradılar!
Dilan Polat'ın annesinin mezarını kazıp para aradılar! Kara para aklama, vergi kaçırma ve yasadışı bahisle suçlanan Dilan Polat gündemden düşmüyor. Tutuklu olan fenomenin annesinin mezarını kazan hırsızlar şoke etti. Şüphelilerin mezarda para gömülü olduğu düşüncesi ile mezarı aradıkları düşünülüyor.
Erkin Koray'ın Kanada'da yaşayan kızıyla ilgili flaş gelişme
Erkin Koray'ın Kanada'da yaşayan kızıyla ilgili flaş gelişme Türk Rock müziğinin efsane ismi Erkin Koray, 82 yaşında hayatını kaybetti.
Cem Garipoğlu'nun mezarının açılması için bir başvuru daha
Cem Garipoğlu'nun mezarının açılması için bir başvuru daha Münevver Karabulut'u öldürdükten sonra cezaevinde yaşamına son veren Cem Garipoğlu'nun mezarının açılıp açılmayacağı gündemdeki yerini koruyor. Mezarın açılması için bir başvuru daha yapıldı.
Ajda Pekkan kedisi için 3 milyon lira harcadı
Ajda Pekkan kedisi için 3 milyon lira harcadı Süperstar Ajda Pekkan'ın aracını kedisi Püskül için 3 milyon liraya dizayn ettirdiği iddia edildi.
Erkin Koray'ın kızından 'mezar' uyarısı
Erkin Koray'ın kızından 'mezar' uyarısı Anadolu Rock müziğinin büyük ustası Erkin Koray geçen cuma Kanada'nın Toronto şehrinde son yolculuğuna uğurlanmıştı.
Adalet Bakanı Yılmaz Tunç'tan Cem Garipoğlu açıklaması
Adalet Bakanı Yılmaz Tunç'tan Cem Garipoğlu açıklaması Yaklaşık 14 yıl önce Münevver Karabulut'u hayattan koparan katil Cem Garipoğlu’nun mezarının açılıp cenazesinin tespit edilmesi talebi yeniden gündeme geldi. Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, tartışmalara son noktayı koydu.