MHP


Devlet Bahçeli: "Bıçak kemiğe dayandı"
Devlet Bahçeli: "Bıçak kemiğe dayandı" Partisinin grup toplantısında "Gara öncesi ve sonrası aynı olmayacaktır." diyen Bahçeli, "Dağda elde edilen üstünlüğü, Meclis'te bırakmayacağız. Terörist cenazelerine katılanlara millet vekilliği haramdır. Sabır taşı çatladı, bıçak kemiğe dayandı." ifadelerini kullandı.
Devlet Bahçeli'den 'astronot' için isim önerisi
Devlet Bahçeli'den 'astronot' için isim önerisi Erdoğan, "Artık astronot ya da kozmonot kelimelerine bir Türkçe karşılık bulmamız gerekiyor" demişti.
Aşı olan milletvekili Corona virüse yakalandı
Aşı olan milletvekili Corona virüse yakalandı 14 Ocak'ta hekim olarak corona virüsü aşısı olduğunu açıklayan MHP Gaziantep Milletvekili Ali Muhittin Taşdoğan, Corona virüsü testi sonucunun pozitif çıktığını duyurdu.
MHP lideri Devlet Bahçeli de Corona virüs aşısı oldu
MHP lideri Devlet Bahçeli de Corona virüs aşısı oldu MHP lideri Devlet Bahçeli, bugün Corona virüs aşısı oldu. Bahçeli, aşı olurken çekilen fotoğrafıyla birlikte Twitter'dan duyurdu.
Hem dövdü hem de ‘dayak yedim’ raporu aldı!
Hem dövdü hem de ‘dayak yedim’ raporu aldı! MHP’li Belediye Başkanı, meclis üyesini istifaya zorlarken yumrukladı. Sonra mağduru oynadı...
Devlet Bahçeli'den Ekrem İmamoğlu'na 'bulaşıcı hastalık vefat sayısı' tepkisi
Devlet Bahçeli'den Ekrem İmamoğlu'na 'bulaşıcı hastalık vefat sayısı' tepkisi MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında açıklamalarda bulundu.