MHP


MHP'nin 100 maddelik yeni anayasa çalışmasına AKP'den uyarı geldi
MHP'nin 100 maddelik yeni anayasa çalışmasına AKP'den uyarı geldi MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin genel merkezinde yaptığı açıklamada 100 maddelik yeni anayasa çalışmasını duyurdu.
Kürşat Ayvatoğlu Sayıştay raporundan da çıktı
Kürşat Ayvatoğlu Sayıştay raporundan da çıktı AKP Genel Merkezinde büro personeli olarak çalıştığı açıklanan ve lüks bir araç içinde uyuşturucu kullanırken çekilen görüntüler üzerine 2 kez gözaltına alınan ve ev hapsi verilerek tutuklanma talebi kabul edilmeyen Kürşat Ayvatoğlu'nu Sayıştay bile durduramadı.
MHP'den Meral Akşener'e ağır benzetme!
MHP'den Meral Akşener'e ağır benzetme! MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, ''İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 'Fosforlu Cevriyelik' taslıyor.'' dedi.
Devlet Bahçeli: "Bıçak kemiğe dayandı"
Devlet Bahçeli: "Bıçak kemiğe dayandı" Partisinin grup toplantısında "Gara öncesi ve sonrası aynı olmayacaktır." diyen Bahçeli, "Dağda elde edilen üstünlüğü, Meclis'te bırakmayacağız. Terörist cenazelerine katılanlara millet vekilliği haramdır. Sabır taşı çatladı, bıçak kemiğe dayandı." ifadelerini kullandı.
Devlet Bahçeli'den 'astronot' için isim önerisi
Devlet Bahçeli'den 'astronot' için isim önerisi Erdoğan, "Artık astronot ya da kozmonot kelimelerine bir Türkçe karşılık bulmamız gerekiyor" demişti.
Aşı olan milletvekili Corona virüse yakalandı
Aşı olan milletvekili Corona virüse yakalandı 14 Ocak'ta hekim olarak corona virüsü aşısı olduğunu açıklayan MHP Gaziantep Milletvekili Ali Muhittin Taşdoğan, Corona virüsü testi sonucunun pozitif çıktığını duyurdu.
MHP lideri Devlet Bahçeli de Corona virüs aşısı oldu
MHP lideri Devlet Bahçeli de Corona virüs aşısı oldu MHP lideri Devlet Bahçeli, bugün Corona virüs aşısı oldu. Bahçeli, aşı olurken çekilen fotoğrafıyla birlikte Twitter'dan duyurdu.