MHP


TikTok Türkiye Sözcüsü, TBMM Dijital Mecralar Komisyonu'nda konuştu
TikTok Türkiye Sözcüsü, TBMM Dijital Mecralar Komisyonu'nda konuştu TBMM Dijital Mecralar Komisyonu'nda, sosyal medya platformu TikTok'ta tartışmalara yol açan konular ele alındı. Toplantıda, TikTok Türkiye Sözcüsü Emir Gelen bir sunum yaptı.
Bahçeli: "AYM kapatılmalı ya da yeniden yapılandırılmalı"
Bahçeli: "AYM kapatılmalı ya da yeniden yapılandırılmalı" MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Anayasa Mahkemesi (AYM) ile Yargıtay arasındaki tartışmalara ilişkin açıklamalarda bulundu.
Doymak bilmeyenlere Setur da eklendi!
Doymak bilmeyenlere Setur da eklendi! Antalya Kaş Yat Limanı imar değişikliği planı, AKP ve MHP oylarıyla ilçe meclisinden ve imar komisyonundan geçti.
Emekliye yüzde 25 zam düzenlemesi Meclis'ten geçti
Emekliye yüzde 25 zam düzenlemesi Meclis'ten geçti Memur emeklisine yüzde 25 zam öngören madde, herhangi bir değişiklik yapılmadan TBMM'de kabul edildi.
CHP'deki 'değişim' tartışmalarına Bülent Tezcan da katıldı!
CHP'deki 'değişim' tartışmalarına Bülent Tezcan da katıldı! CHP Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, Kemal Kılıçdaroğlu’nun 2010'da genel başkan seçilmesi sonrası onun en yakın kurmayları arasında yer aldı. Seçimlerin ardından ise diğer üyelerle birlikte istifasını Kılıçdaroğlu’na sundu ve yeni MYK’da da görev almadı.
Ekrem İmamoğlu: "Fikrim net, başka ortamlarda da söyledim"
Ekrem İmamoğlu: "Fikrim net, başka ortamlarda da söyledim" CHP'de 'değişim' kelimesini en çok dile getiren isimlerin başında gelen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'ndan dikkat çeken açıklama...
19 ilçe il oluyor! AK Parti hazırlıklara başladı!
19 ilçe il oluyor! AK Parti hazırlıklara başladı! Son dakika haberine göre AK Parti, yeni il ve ilçelere yönelik düzenlemeyi hazırladı...