Milli Eğitim Bakanlığı


Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’den yüz yüze eğitim açıklaması
Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’den yüz yüze eğitim açıklaması Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, "Birinci önceliğimiz tüm sağlık önlemlerini alarak 6 Eylül'de başlayacak okulları açık tutmak. Önlemlerin takipçisi olacağız. Velilerimiz çok rahat olsun" diye konuştu.
Yeni Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer oldu
Yeni Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer oldu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan karara göre, Milli Eğitim Bakanlığına Bakan Yardımcısı Mahmut Özer atandı.
Fatih Altaylı yazdı: "Milli Eğitim’in bir büyük ayıbı"
Fatih Altaylı yazdı: "Milli Eğitim’in bir büyük ayıbı" Habertürk yazarı Fatih Altaylı, 13 yaşındaki sporcu Merve Akpınar'ın bir grup gazeteci ile birlikte gittiği okuluna sokulmadığını söyledi. "Çünkü okulun bağlı olduğu Haliliye Milli Eğitim Müdürlüğü böyle bir talimat vermişti" diyen Altaylı, bunun MEB için büyük bir ayıp olduğunu ifade etti.
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'tan kardeşi hakkındaki iddialara açıklama
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'tan kardeşi hakkındaki iddialara açıklama Bakan Selçuk, Odatv'de yer alan ve kardeşinin de hissesinin bulunduğu bir şirketin Milli Eğitim Bakanlığına 25 milyon lira tutarında bir satış gerçekleştirdiği yönündeki iddia ile ilgili Twitter hesabından yazılı açıklama paylaştı.
Milli Eğitim Bakanının kardeşinden okullara 25 milyonluk satış
Milli Eğitim Bakanının kardeşinden okullara 25 milyonluk satış Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un kardeşi Oktay Selçuk'un yönetim kurulunda olduğunda şirket, son iki yılda başta özel okullar olmak üzere birçok kuruma 25 Milyon 678 bin 159 TL'lik satış yaptı.
Milli Eğitim Bakanlığı’ndan yüz yüze eğitim açıklaması
Milli Eğitim Bakanlığı’ndan yüz yüze eğitim açıklaması İçişleri Bakanlığı’nın kademeli normalleşme genelgesinin ardından Milli Eğitim Bakanlığı’ndan da yüz yüz eğitimle ilgili bir açıklama geldi.
Sadece İstanbul'da 92 eğitimci hayatını kaybetti
Sadece İstanbul'da 92 eğitimci hayatını kaybetti Eğitim-İş Genel Özlük Hukuk Sekreteri Maksut Balmuk, İstanbul’da yaşamını yitiren eğitimci sayısının, Covid-19 salgınının da etkisiyle 24 Mart 2020-5 Mayıs 2021'de 92’ye yükseldiğini açıkladı.