Milli Savunma Bakanlığı


Milli Savunma Bakanlığı'ndan Bülent Ersoy'un Anıtkabir ziyaretine inceleme
Milli Savunma Bakanlığı'ndan Bülent Ersoy'un Anıtkabir ziyaretine inceleme Bülent Ersoy, dün bir konser için gittiği Ankara'da, Anıtkabir'i ziyaret etti. Anıtkabir'e tekerlekli saldalye ile gelen Ersoy'a, bir denizci askerin yağmurdan korunması için şemsiye tuttuğu görüldü. Bu sırada çekilen fotoğraflar sosyal medyada tartışma yarattı.
MSB acı haberi duyurdu: 3 askerimiz şehit
MSB acı haberi duyurdu: 3 askerimiz şehit Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Şanlıurfa Akçakale'de teröristlerce döşenen el yapımı patlayıcının patlaması sonucu 3 askerimizin şehit olduğunu açıkladı.
MSB: "Ülkeye girmeye çalışan 6 şahıs yakalandı"
MSB: "Ülkeye girmeye çalışan 6 şahıs yakalandı" MSB: "Mardin/Kızıltepe hudut hattında yasa dışı yollarla Suriye’den ülkemize geçmeye çalışan 6 şahıs yakalandı."
MSB acı haberi duyurdu: '2 asker şehit, 3 asker yaralı'
MSB acı haberi duyurdu: '2 asker şehit, 3 asker yaralı' Milli Savunma Bakanlığı, İdlib Gerginliği Azaltma Bölgesi'nde, arama-tarama faaliyeti sonrası yapılan saldırı sonucu 2 askerin şehit olduğunu, 3 askerin yaralandığını açıkladı.
Bakan Akar'dan Afganistan'dan tahliye açıklaması
Bakan Akar'dan Afganistan'dan tahliye açıklaması Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Türk askerinin Afganistan'dan tahliyesi konusunda, "İntikal faaliyetlerini en kısa zamanda tamamlamayı hedefliyoruz. Havaalanında olağan dışı yoğunluğa rağmen aksaklık olmadan, TSK personeli planın aksaksız uygulanması için her türlü gayreti göstermektedir" dedi.
MSB duyurdu: 'Türk askerleri Afganistan’dan dönüyor'
MSB duyurdu: 'Türk askerleri Afganistan’dan dönüyor' Milli Savunma Bakanlığı, Türk Silahlı Kuvvetleri askerlerinin Afganistan’dan tahliyesine başlandığını bildirdi.
Pençe-Yıldırım Harekatı bölgesinde 3 asker şehit
Pençe-Yıldırım Harekatı bölgesinde 3 asker şehit Kuzey Irak'taki Pençe-Yıldırım Harekatı'ndan acı haber geldi...