Mine Tugay


Mine Tugay beğeni rekoru kıran paylaşımlarına yenisini ekledi!
Mine Tugay beğeni rekoru kıran paylaşımlarına yenisini ekledi! Deneyimli oyuncu Mine Tugay, siyah mini elbisesiyle verdiği yeni pozunu Instagram hesabından paylaştı.
Mine Tugay hediye yerine bağış istedi
Mine Tugay hediye yerine bağış istedi En son ekranlara veda eden 'Gülümse Kaderine' dizisinde yer alan oyuncu Mine Tugay, Tohum Otizm Vakfı'na el uzattı.
Mine Tugay'dan veda paylaşımı
Mine Tugay'dan veda paylaşımı FOX TV'de yayınlanan "Gülümse Kaderine" dizisinin ekran macerası kısa sürdü. Büyük umutlarla yola çıkan dizi reyting kurbanı oldu.
'Gülümse Kaderine'den erken veda
'Gülümse Kaderine'den erken veda Avşar Film imzalı “Gülümse Kaderine” dizisi FOX’un yaz sezonu öncesi yayın akışına alınmıştı. Ancak havaların da ısınmaya başlamasının ardından televizyon izleme oranları düştü.
Ahsen Eroğlu ve Ozan Dolunay'ı buluşturan 'Merve Kült'ün çekimleri tamamlandı
Ahsen Eroğlu ve Ozan Dolunay'ı buluşturan 'Merve Kült'ün çekimleri tamamlandı Başrollerini Ahsen Eroğlu ve Ozan Dolunay'ın paylaştığı dijitalde yayınlanacak olan 'Merve Kült' filmi seyirciyle buluşmak için gün saymaya başladı.
'Gülümse Kaderine' çok iddialı geliyor
'Gülümse Kaderine' çok iddialı geliyor Yapımını Avşar Film, yapımcılığını Şükrü Avşar’ın üstlendiği yeni dizi "Gülümse Kaderine", FOX izleyicisiyle buluşmak için gün sayıyor.
Mine Tugay'ın sinema filmi heyecanı
Mine Tugay'ın sinema filmi heyecanı En son 'Zalim İstanbul' dizisinde rol alan Mine Tugay beyazperdeye göz kırptı.