Mine Tugay


Ahu Sungur bomba gibi bir projeyle dönüyor
Ahu Sungur bomba gibi bir projeyle dönüyor Bugüne kadar birçok unutulmaz dizide önemli rollere hayat veren Ahu Sungur’un yeni projesi merak konusuydu.
Bir kaç yıl önce aynı dizide rol alan oyuncular hakkında flaş gelişme
Bir kaç yıl önce aynı dizide rol alan oyuncular hakkında flaş gelişme "Zalim İstanbul"da beraber kamera karşısına geçen Mine Tugay ile Bahar Şahin hakkında flaş gelişme.
Mine Tugay çocukların sesi oldu
Mine Tugay çocukların sesi oldu Son olarak 'Zalim İstanbul' dizisinde yer alan Mine Tugay, kahraman çocukların sesi oldu.
Mine Tugay: "Oyunculuk varoluş sebebim"
Mine Tugay: "Oyunculuk varoluş sebebim" Yer aldığı dizilerle adından söz ettiren Mine Tugay, “Oyunculuk, varoluş sebebim gibi hissediyorum” dedi.
Mine Tugay: "Hayatımda kimse yok"
Mine Tugay: "Hayatımda kimse yok" Deneyimli oyuncu Mine Tugay, Instagram hesabında takipçilerinin sorularını cevapladı.
Mine Tugay'dan şaşırtan 'Medcezir' açıklaması
Mine Tugay'dan şaşırtan 'Medcezir' açıklaması Oyuncu Mine Tugay, 2015 yılında sürpriz şekilde veda ettiği 'Medcezir' dizisinden kendi isteğiyle ayrılmadığını, senaryo gereği çıkarıldığını söyledi. Oyuncu, bu gelişmenin o dönem kendisini çok şaşırttığını söyledi.
Mine Tugay denize girmek yerine poz vermeyi tercih ediyor
Mine Tugay denize girmek yerine poz vermeyi tercih ediyor Mine Tugay, önceki gün Bodrum’da kaldığı otelin iskelesinde görüntülendi. Sosyal medya hesabı için bol bol poz veren oyuncu, iskeleye çıkarken hayli zorlandı.