Mine Tugay


Mine Tugay denize girmek yerine poz vermeyi tercih ediyor Mine Tugay, önceki gün Bodrum’da kaldığı otelin iskelesinde görüntülendi. Sosyal medya hesabı için bol bol poz veren oyuncu, iskeleye çıkarken hayli zorlandı.
Mine Tugay'dan takipçilerini çok üzen paylaşım Son olarak "Zalim İstanbul" dizisinde canlandırdığı Şeniz karakteri ile izleyici karşısına çıkmış olan güzel oyuncu Mine Tugay, tatiline kaldığı yerden devam ediyor.
Mine Tugay'ın Almanya heyecanı Oyuncu Mine Tugay, Almanya'nın Frankfurt şehrinde düzenlenecek olan festivalde jüri koltuğunda oturacak.
Mine Tugay'ın atlatamadığı ölüm! Ekranın deneyimli oyuncularından Mine Tugay, sosyal medyayı aktif kullanan isimler arasında yerini alıyor.
Thodex vurgun için kırmızı elbiseli ünlüleri kullanmış! Kripto para dünyası bir dolandırıcılık hikayesi ile sarsılıyor. Son günlerde para transferlerinde sorun yaşanan kripto para platformu (borsası) Thodex'in internet sitesi kapatıldı. Yatırımcıların hesaplarına ulaşımı kesildi.
Mine Tugay ve Nur Fettahoğlu hangi diziye konuk olacak? Ekranın güzel oyuncuları Mine Tugay ve Nur Fettahoğlu son dönemde adından söz ettiren diziye konuk oluyor...
Mine Tugay kadının gücünü ortaya koydu Mine Tugay, 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü’nde yaptığı paylaşımla, takipçilerinin takdirini kazandı.