Mine Tugay


Mine Tugay'a şoke eden saldırı
Mine Tugay'a şoke eden saldırı Oyuncu Mine Tugay, sosyal medya hesabının kapatılması için spam saldırısına uğradı.
Mine Tugay'ın bilinmeyen sırrı ortaya çıktı!
Mine Tugay'ın bilinmeyen sırrı ortaya çıktı! Pek çok dizi ve filmde rol alan Mine Tugay, sosyal medya hesabını aktif olarak kullanıyor.
Mine Tugay: "30'larımda anne olmak istedim"
Mine Tugay: "30'larımda anne olmak istedim" En son ekranlara veda eden 'Gülümse Kaderine' dizisinde yer alan oyuncu Mine Tugay, Instagram'dan hayranlarının sorularını yanıtladı.
Mine Tugay'dan herkesi üzen haber
Mine Tugay'dan herkesi üzen haber "Aliye, Öyle Bir Geçer Zaman ki, Medcezir, Zalim İstanbul" ve "Gülümse Kaderine" gibi dizi projelerinde rol alarak milyonların tanıdığı bir isim olan oyuncu Mine Tugay, son zamanların konuşulan isimlerinin başında geliyor.
Mine Tugay isyan etti: "Mahkemede mi görüşelim?"
Mine Tugay isyan etti: "Mahkemede mi görüşelim?" Oyuncu Mine Tugay, Instagram'da daha önce de kendisini defalarca taciz eden kişinin "Gözlerinin bir delisi var" şeklindeki sözlerine "Senden rahatsız oluyorum" diyerek karşılık verdi.
Mine Tugay: "Hayattan keyif almaya çalışıyorum"
Mine Tugay: "Hayattan keyif almaya çalışıyorum" Pek çok dizi ve filmde rol alan Mine Tugay, aktif olarak sosyal medya hesabını kullanıyor.
Mine Tugay beğeni rekoru kıran paylaşımlarına yenisini ekledi!
Mine Tugay beğeni rekoru kıran paylaşımlarına yenisini ekledi! Deneyimli oyuncu Mine Tugay, siyah mini elbisesiyle verdiği yeni pozunu Instagram hesabından paylaştı.