Miray Daner


Miray Daner günden güne eriyor "Medcezir, Vatanım Sensin, Bir Litre Gözyaşı" dizileri ile yıldızı parlayan genç oyuncu Miray Daner, yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çekiyor.
Miray Daner'e çok sürpriz partner! "Saygı" dizisinde başrol oynayan Miray Daner, Zeki Demirkubuz'un yeni filmi "Hayat" için anlaşmıştı.
Miray Daner'in beyazperde heyecanı Genç kuşağın başarılı oyuncularından Miray Daner, ilk başrol filmini çekmeye hazırlanıyor.
Miray Daner ablasına sormadan hareket etmiyor Oyuncu Miray Daner’in tasarımcı ablasının sözünden hiç çıkmadığı ortaya çıktı.
Miray Daner'i tanıyabilene aşk olsun! Son dönemin yıldızı parlayan genç oyuncularından Miray Daner, yaptığı sosyal medya paylaşımıyla hayranlarını şaşırttı.
Bir deri bir kemik kalan Miray Daner'i tanımakta güçlük çektiler Bir süredir diyette olan Miray Daner, son paylaştığı fotoğrafla gün geçtikçe eridiğini gözler önüne serdi. Daner'in son halini görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi.
'Kuş Uçuşu'nun kadrosuna hangi sürpriz isim dahil oldu? Yakışıklı oyuncu Burak Yamantürk "Kuş Uçuşu"nda Lale'nin (#BirceAkalay) eşi Selim'i oynuyor.