Miray Daner


'Hudutsuz Sevda' dizisi kadroyu genişletiyor
'Hudutsuz Sevda' dizisi kadroyu genişletiyor FOX'un yeni sezon ataklarından biri de "Hudutsuz Sevda" dizisi... Bir intikam hikâyesi üzerine kurulan diziye yeni bir oyuncu daha katıldı.
"Hudutsuz Sevda" ekran için geri sayımda
"Hudutsuz Sevda" ekran için geri sayımda Deniz Can Aktaş ile Miray Daner "Hudutsuz Sevda" dizisinde başrolü paylaşacak.
Burak Sevinç merakla beklenen dizinin kadrosuna dahil oldu
Burak Sevinç merakla beklenen dizinin kadrosuna dahil oldu "Kırmızı Oda" dizisindeki performansıyla milyonların hayran olduğu bir aktör olan Burak Sevinç merakla beklenen yeni projenin kadrosuna dahil oldu.
Miray Daner ve Deniz Can Aktaş'ı buluşturan diziye sürpriz transfer
Miray Daner ve Deniz Can Aktaş'ı buluşturan diziye sürpriz transfer Yeni yayın döneminin merakla beklenen dizisi "Hudutsuz Sevda"yla çok flaş bir isim el sıkıştı.
Deniz Can Aktaş ve Miray Daner'in merakla beklenen dizisinin kadrosu belli oldu
Deniz Can Aktaş ve Miray Daner'in merakla beklenen dizisinin kadrosu belli oldu Deniz Can Aktaş ve Miray Daner'li "Hudutsuz Sevda" dizisi yeni sezonun en iddialı projelerinin başında geliyor.
Miray Daner ve Deniz Can Aktaş'ın buluşmasından ilk fotoğraf
Miray Daner ve Deniz Can Aktaş'ın buluşmasından ilk fotoğraf Deniz Can Aktaş ile Miray Daner "Hudutsuz Sevda" dizisinde başrolü paylaşacak.
Oğulcan Engin ve İlayda Alişan saklanmaktan vazgeçti
Oğulcan Engin ve İlayda Alişan saklanmaktan vazgeçti Bir süredir aşk yaşadıkları iddia edilen Oğulcan Engin ve İlayda Alişan, Çeşme’deki Kenan Doğulu konserinde el ele, göz göze yakalandı.