Miray Daner


Oğulcan Engin'den muhabirlere 'frikik' uyarısı
Oğulcan Engin'den muhabirlere 'frikik' uyarısı "Kuş Uçuşu" dizisindeki performansıyla dikkat çeken oyuncu Miray Daner, sevgilisi Oğulcan Engin'le önceki gün Arnavutköy'de görüntülendi.
Miray Daner'den Oğulcan Engin açıklaması
Miray Daner'den Oğulcan Engin açıklaması Oyuncu Miray Daner, önceki gün Etiler’de görüntülendi.
Miray Daner: "Sosyal medyayı bir türlü sevemedim"
Miray Daner: "Sosyal medyayı bir türlü sevemedim" 'Kuş Uçuşu' dizisinde yer alan Miray Daner, sosyal medyada fazla paylaşım yapan meslektaşlarını hedef aldı: ''Görünür olmayı seviyorlar.''
"Kara Tahta" dizisi için devam kararı alındı
"Kara Tahta" dizisi için devam kararı alındı ÜS Yapım – Süreyya Önal imzalı, başrollerini Furkan Andıç, Miray Daner ve Cengiz Bozkurt’un paylaştığı Kara Tahta dizisiyle ilgili bir son dakika gelişmesi yaşandı.
Miray Daner ve Furkan Andıç'ı buluşturan "Kara Tahta" final yapacak
Miray Daner ve Furkan Andıç'ı buluşturan "Kara Tahta" final yapacak TRT Üs Yapım imzalı "Kara Tahta"yı bitirme kararı aldı.
Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol cephesinden flaş haber
Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol cephesinden flaş haber Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol'u buluşturan projenin yayın tarihi belli oldu.
'Kara Tahta' dizisinde duygulandıran mesaj
'Kara Tahta' dizisinde duygulandıran mesaj TRT'nin 'Kara Tahta' dizisi kadın cinayetlerine dikkat çekti. Yapımda, rol alan Miray Daner'in bir sahnedeki "O kadar çok seviyorlar ki, öldüresiye" sözleri izleyicilerden alkış aldı.