Mısır


Burcu Anık eski eşinin evli arkadaşından çocuk doğurdu
Burcu Anık eski eşinin evli arkadaşından çocuk doğurdu Cemiyet hayatından dizi senaryolarını aratmayacak bir haber...
Aşırı sıcaklar geri dönüyor: "46 dereceleri göreceğiz"
Aşırı sıcaklar geri dönüyor: "46 dereceleri göreceğiz" Geçtiğimiz hafta yaşanan sıcakların ardından havalar mevsim normallerine dönmüştü. Batı bölgelerinde yağmurlu hava etkisini sürdürürken önümüzdeki günler için yeni bir sıcak hava dalgası uyarısı geldi.
Turizmde alarm zilleri! Yabancı turistler artık hangi ülkeyi tercih ediyor?
Turizmde alarm zilleri! Yabancı turistler artık hangi ülkeyi tercih ediyor? Haziran ve temmuz aylarında otellerdeki doluluk oranı beklentilerin altında kaldı. Yabancı turistler, Türkiye yerine başka ülkeleri tercih ediyor.
Dışişleri Bakanlığı: "Türkiye ile Mısır karşılıklı büyükelçi atadı"
Dışişleri Bakanlığı: "Türkiye ile Mısır karşılıklı büyükelçi atadı" Türkiye ve Mısır diplomatik ilişkileri büyükelçilik seviyesine çıkardı.
Teknoloji devi OPPO Türkiye'deki fabrikasını sessiz sedasız kapattı!
Teknoloji devi OPPO Türkiye'deki fabrikasını sessiz sedasız kapattı! 2018'de Türkiye pazarına giren ve 2021'de Türkiye'deki tesislerinde üretime başlayan Çinli teknoloji devi OPPO, bu yılın başlarında tesislerinde üretimin durması ile gündeme gelmişti.
Burcu Esmersoy: "Gelinliğim hazır, nikahı bekliyorum"
Burcu Esmersoy: "Gelinliğim hazır, nikahı bekliyorum" Güzel sunucu Burcu Esmersoy geçtiğimiz gün marka yüzü olduğu bir gözlük markasının lansmasına katıldı.
Burcu Esmersoy bomba haberi böyle duyurdu!
Burcu Esmersoy bomba haberi böyle duyurdu! Magazin dünyasının en gezgin isimlerinden Burcu Esmersoy, leyleği yine havada gördü.