moda

Nükhet Duru: "Tayt giymeyin de ne giyerseniz giyin"
Nükhet Duru: "Tayt giymeyin de ne giyerseniz giyin" Ünlü sanatçı Nükhet Duru önceki gün muhabirlerin sorularına yanıt verdi.
Tülin Şahin Danimarka'da podyuma çıkacak
Tülin Şahin Danimarka'da podyuma çıkacak Danimarka'da doğup büyüyen Tülin Şahin, önümüzdeki hafta Kopenhag'da düzenlenecek 'Sürdürülebilir Moda' temalı defilede podyuma çıkacak.
Pelin Karahan: "Küpem olmadan asla"
Pelin Karahan: "Küpem olmadan asla" Cihangir Ceyhan, Okan Çabalar, Ufuk Bayraktar ve Erdal Özyağcılar gibi isimlerin yer aldığı 'Güven Bana' adlı filmin başrolünde yer alacak olan oyuncu Pelin Karahan, aksesuarına önem verdiğini söyledi.
Yasemin Özilhan'dan şoke eden hareket!
Yasemin Özilhan'dan şoke eden hareket! Son dönemde ünlü isimlerin dolaplarındaki kıyafet, ayakkabı ve aksesuarları yardım için bağışlamaları gelenek haline geldi.
Hadise'nin "2 yıllık" sırrı
Hadise'nin "2 yıllık" sırrı Mehmet Dinçerler ile olan 5 aylık evliliğini geçtiğimiz günlerde sonlandıran Hadise 22 Ekim'de 37 yaşına girecek.
Şevval Şahin tarzıyla ilgi odağı oldu
Şevval Şahin tarzıyla ilgi odağı oldu Miss Turkey 2018 Şevval Şahin, önceki akşam Bebek'te objektiflere takıldı.
Nihan Buruk'tan son dakika kararı
Nihan Buruk'tan son dakika kararı Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk ve eşi Nihan Buruk, 15. evlilik yıldönümlerini kutlamak için, geçtiğimiz Temmuz ayında Çeşme'ye tanıştıkları yere gitmişlerdi...