Muğla

Engin Altan Düzyatan İstanbul'un soğuğundan kaçtı
Engin Altan Düzyatan İstanbul'un soğuğundan kaçtı Engin Altan Düzyatan, İstanbul’un soğuğundan Muğla’ya kaçtı.
Muğla'da korkutan deprem
Muğla'da korkutan deprem Ege Denizi'nde Muğla'nın Datça ilçesi açıklarında saat 09.57'de 4,3 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.
Sarp Levendoğlu buz gibi havaya aldırmadı
Sarp Levendoğlu buz gibi havaya aldırmadı Sarp Levendoğlu ilk karantina dönemi başlar başlamaz soluğu Muğla Datça’da almıştı.
4 yaşındaki Emir Seyit kalbine yenildi!
4 yaşındaki Emir Seyit kalbine yenildi! Muğla'nın Ortaca ilçesinde yaşayan Ercan- Gülistan Ata çifti, 4 yaşındaki oğulları Emir Seyit ile birlikte hafta sonu tatilini geçirmek için Denizli'nin Çameli ilçesine gitti.
Yaşlı kadının yürek yakan feryadı
Yaşlı kadının yürek yakan feryadı Bodrum’da arkadaşıyla mantar toplamaya giden Yakup Yıldız kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti. Cenaze köye getirildiğinde Yıldız’ın eşi Mehtap Yıldız, “Adamımı verin. Son bir kez göreyim ne olur” diye feryat etti.
CHP'li Süleyman Girgin: "Biri adımı kullandıysa hesabını soracağım"
CHP'li Süleyman Girgin: "Biri adımı kullandıysa hesabını soracağım" Muğla'da vahşi bir cinayete kurban giden Pınar Gültekin'in babası Sıddık Gültekin'i arayarak davadan vazgeçmesini istediği öne sürülen CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin, partisinin il başkanlığında basın toplantısı düzenledi.
Göksel'in şifalı evi
Göksel'in şifalı evi Göksel pandemi kısıtlamalarının başladığı geçen mart ayında İstanbul’daki evini kapattı.