muhabir


Gizem Karaca: "Hayalim gerçek oldu"
Gizem Karaca: "Hayalim gerçek oldu" 2017 yılında Kemal Ekmekçi ile dünyaevine giren oyuncu Gizem Karaca, müjdeli haberi muhabirlerle paylaştı.
Özgü Namal'a genç meslektaşları sorulunca olay yanıt verdi!
Özgü Namal'a genç meslektaşları sorulunca olay yanıt verdi! Uzun süre sonra ekrana "Kızıl Goncalar" isimli yeni projesiyle dönen Özgü Namal, muhabirlerin sorularına yanıt verdi.
Şeyma Subaşı Meedo'dan şiddet mi görüyor? Sessiz kaldı!
Şeyma Subaşı Meedo'dan şiddet mi görüyor? Sessiz kaldı! Şeyma Subaşı ve eşi Mohammed Alsaloussi hakkında boşanma iddiaları ortaya çıkmış, hatta Subaşı’nın Mısırlı eşinden şiddet gördüğü ileri sürülmüştü.
Rıza Kocaoğlu ve kız arkadaşları gecelerde rezalet çıkardı
Rıza Kocaoğlu ve kız arkadaşları gecelerde rezalet çıkardı Rıza Kocaoğlu, bir grup kız arkadaşıyla birlikte Cihangir'de yemek yedi.
Cansu Tosun müjdeli haberi muhabirlerle paylaştı
Cansu Tosun müjdeli haberi muhabirlerle paylaştı 2018'de evlenen oyuncu Cansu Tosun ve Erkan Kolçak Köstendil, 14 Temmuz 2020'de oğulları Marsel'i kucaklarına alarak ilk kez anne-babalık duygusunu yaşamıştı.
Genç basketbolcuyla aşk tatiline çıkan İrem Sak fena sobelendi
Genç basketbolcuyla aşk tatiline çıkan İrem Sak fena sobelendi Çeşme'de genç sevgilisiyle tatilde olan ekranın deneyimli oyuncusu İrem Sak, basketbolun genç yıldızıyla romantik görüntüler sergiledi.
Acemi hovarda Ali Yörenç muhabirlerden kaçamadı
Acemi hovarda Ali Yörenç muhabirlerden kaçamadı Oyuncu Ali Yörenç çapkınlık turunda yakalandı! Önce kızların telefon numarasını aldı sonra kaçtı...