Muharrem İnce


Muharrem İnce'nin çekilme kararı ile borsa yükseldi
Muharrem İnce'nin çekilme kararı ile borsa yükseldi Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'nin cumhurbaşkanlığı adaylığından çekilmesiyle borsa hızla yükseldi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Acaba ne oldu da çekildi?"
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Acaba ne oldu da çekildi?" Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan, Memleket Partisi lideri Muharrem İnce'nin adaylıktan çekilmesiyle ilgili ilk yorum geldi. Erdoğan, "Muharrem İnce ne oldu da çekildi bilemiyorum, üzüldüm. Keşke bu yarış sonuna kadar böyle devam etseydi." dedi.
Sinan Oğan'da adaylıktan çekiliyor mu? Ümit Özdağ açıkladı!
Sinan Oğan'da adaylıktan çekiliyor mu? Ümit Özdağ açıkladı! Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ ATA İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Sinan Oğan'ın adaylıktan çekileceği yönündeki iddialara yanıt verdi.
Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Muharrem İnce için ilk açıklama
Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Muharrem İnce için ilk açıklama Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Muharrem İnce için ilk açıklama geldi.
Muharrem İnce'nin adaylıktan çekilmesiyle oy pusulasında değişiklik olacak mı?
Muharrem İnce'nin adaylıktan çekilmesiyle oy pusulasında değişiklik olacak mı? Memleket Partisi lideri Muharrem İnce'nin Cumhurbaşkanlığı adaylığından çekilmesi sonrası oy pusulasında herhangi bir değişiklik olup olmayacağı merak konusu oldu.
Muharrem İnce adaylıktan çekildi!
Muharrem İnce adaylıktan çekildi! Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce "Adaylıktan çekiliyorum. Türkiye'ye üçüncü seçenek önerdim. Bir kanal açmaya çalıştım. Bu kanalı başaramadık. Bahaneleri kalmasın" dedi.
Muharrem İnce adaylıktan çekiliyor mu?
Muharrem İnce adaylıktan çekiliyor mu? Memleket Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce bugün bir açıklama yaparak seçimlere 3 gün kala önemli açıklamalarda bulunacak.