Muharrem İnce


Sinan Oğan'da adaylıktan çekiliyor mu? Ümit Özdağ açıkladı!
Sinan Oğan'da adaylıktan çekiliyor mu? Ümit Özdağ açıkladı! Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ ATA İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Sinan Oğan'ın adaylıktan çekileceği yönündeki iddialara yanıt verdi.
Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Muharrem İnce için ilk açıklama
Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Muharrem İnce için ilk açıklama Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Muharrem İnce için ilk açıklama geldi.
Muharrem İnce'nin adaylıktan çekilmesiyle oy pusulasında değişiklik olacak mı?
Muharrem İnce'nin adaylıktan çekilmesiyle oy pusulasında değişiklik olacak mı? Memleket Partisi lideri Muharrem İnce'nin Cumhurbaşkanlığı adaylığından çekilmesi sonrası oy pusulasında herhangi bir değişiklik olup olmayacağı merak konusu oldu.
Muharrem İnce adaylıktan çekildi!
Muharrem İnce adaylıktan çekildi! Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce "Adaylıktan çekiliyorum. Türkiye'ye üçüncü seçenek önerdim. Bir kanal açmaya çalıştım. Bu kanalı başaramadık. Bahaneleri kalmasın" dedi.
Muharrem İnce adaylıktan çekiliyor mu?
Muharrem İnce adaylıktan çekiliyor mu? Memleket Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce bugün bir açıklama yaparak seçimlere 3 gün kala önemli açıklamalarda bulunacak.
Muharrem İnce'nin sağlık durumu nasıl? Ziyaretleri iptal edildi
Muharrem İnce'nin sağlık durumu nasıl? Ziyaretleri iptal edildi Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’nin gerçekleştireceği Manisa ve İzmir ziyaretlerinin iptal edildiği duyuruldu. Ziyaretlerin iptal edilme gerekçesinin İnce’nin sağlık durumu olduğu ifade edildi.
Uğur Dündar Muharrem İnce’ye ders verdi!
Uğur Dündar Muharrem İnce’ye ders verdi! Memleket Partisi Genel Başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Sözcü TV’de ‘Liderler Özel’ programına konuk oldu.