Murat Dalkılıç


Murat Dalkılıç: "Haftalar sonra ilk kez..." Sevilen şarkıcı Murat Dalkılıç, Kanal D'deki "Azize"nin yıldızı olan sevgilisi Hande Erçel'i göremediği için geçen hafta sete gidip sürpriz yapmıştı.
Berfu Yenenler: "İfşalar için üzgünüm" Miss Turkey 2015'te dördüncü seçilen Berfu Yenenler, eşi Eser Yenenler'in bazı karelerini takipçileriyle paylaştı.
Murat Dalkılıç'tan Hande Erçel sorularına tepki Kısa süre önce "Afeta" isimli albümü piyasaya çıkan Murat Dalkılıç, özel hayatıyla ilgili soru yönelten muhabirlere tepki gösterdi.
Murat Dalkılıç'tan şaşırtan itiraf! 'İbrahim Selim ile Bu Gece' programına konuk olan şarkıcı Murat Dalkılıç, hakkında merak edilenleri anlattı.
Hande Erçel'den romantik paylaşım "Azize" dizisiyle ekranlara dönen Hande Erçel, sevgilisi Murat Dalkılıç'ın şarkısını sosyal medya hesabından paylaşarak romantik bir jeste imza attı.
Murat Dalkılıç'tan aşkı Hande Erçel'e ince mesaj Hande Erçel'le aşkı tam gaz süren Murat Dalkılıç'tan güzel oyuncuya mesaj var...
Murat Dalkılıç'ın 4 mutluluğu Popçu Murat Dalkılıç, geçtiğimiz günlerde köpeği 6 tane yavru doğurunca büyük sevinç yaşamıştı.