Murat Dalkılıç


Hande Erçel ve Murat Dalkılıç'ın duygusal anları
Hande Erçel ve Murat Dalkılıç'ın duygusal anları Murat Dalkılıç - Hande Erçel çifti Eser Yenenler ve Berfu Yıldız'ın yeni doğan bebekleri Kuzey'i ziyarete giden ilk ünlülerdendi.
Murat Dalkılıç 130 bin TL istiyor!
Murat Dalkılıç 130 bin TL istiyor! Hande Erçel’le ilişkisi evliliğe giden Murat Dalkılıç, sahne ücretine aşk ayarı çekti. Erçel ilişkisiyle şöhreti iyice artan popçu, 80 bin TL’lik sahne ücretini 130 bin TL’ye çıkardı.
Murat Dalkılıç ve Hande Erçel, Kuzey Bebek'i ziyaret etti!
Murat Dalkılıç ve Hande Erçel, Kuzey Bebek'i ziyaret etti! Eser Yenenler-Berfu Yıldız çiftinin bebekleri Kuzey önceki gün dünyaya geldi... Mutlu çifti ilk ziyaret eden ünlü isimler Murat Dalkılıç ve Hande Erçel çifti oldu.
Hande - Murat çiftinden 'hayata döndüren' ziyaret!
Hande - Murat çiftinden 'hayata döndüren' ziyaret! Oyuncu Hande Erçel ve şarkıcı Murat Dalkılıç, yaralı halde bulunup iyileştirilen bir deniz kaplumbağasını doğal yaşamına kavuşturdu.
Murat Dalkılıç'a Romanyalı hayranlarından sürpriz
Murat Dalkılıç'a Romanyalı hayranlarından sürpriz Geçtiğimiz gün Teknofest kapsamında sahne alan popçu Murat Dalkılıç, 100 bin kişilik dev koro ile şarkılarını Atatürk Havalimanı’nda seslendirdi. Konser sırasında Dalkılıç’ın Romanyalı hayranlarının, "Murat abi" diye bağırması dikkat çekti.
Hande Erçel'in fanları Murat Dalkılıç'a nasıl hitap ediyor?
Hande Erçel'in fanları Murat Dalkılıç'a nasıl hitap ediyor? Hande Erçel’in kirpiğinin güzelliğine şarkı yazan Murat Dalkılıç, aşkının fanları tarafından ‘enişte’ ilan edildi. Erçel fanları popçuya ‘enişte’ yorumu yapıp ikiliden evlilik beklediklerini bir kez daha gösterdi.
Murat Dalkılıç'tan Hande Erçel'e ilan-ı aşk!
Murat Dalkılıç'tan Hande Erçel'e ilan-ı aşk! Pop Müziğin sevilen ismi Murat Dalkılıç, gerçen akşam verdiği konser sonrasında kendisini izlemeyen gelen sevgilisi Hande Erçel'le bir selfie çekti ve bu fotoğrafı oldukça duygusal satırlarla takipçileriyle paylaştı.