Murat Dalkılıç


Murat Dalkılıç Hande Erçel'i takipten çıkardı Murat Dalkılıç eski sevgilisi Hande Erçel'i takipten çıkardı.
Aşk tavsiyelerinde bulunan Merve Boluğur'a soğuk duş! Popçu Murat Dalkılıç'tan boşandıktan sonra aradığı mutluluğu bulamayan Merve Boluğur, Burak Dayı ile olan son ilişkisinde de hüsrana uğradı.
Murat Dalkılıç ünlü diziye konuk oldu Bu yılın en dikkat çekici yapımları arasında yer alan "Menajerimi Ara" dizisinin bu haftaki bölümünde Türk Pop Müziğinin sevilen isimlerinden Murat Dalkılıç yer alacak.
Murat Dalkılıç: "İlişkilerimizin dizi gibi izlenmesini sevmiyorum" Oyuncu Merve Boluğur ile boşandıktan sonra uzun süre oyuncu Hande Erçel ile aşk yaşayan şarkıcı Murat Dalkılıç, "İşim dışındaki konularla ilgili ne kadar çok gündeme gelirsem bana o kadar zararı dokunuyor." ifadelerinde bulundu.
Murat Dalkılıç'tan 'yeni aşk' açıklaması Hande Erçel ile yollarını ayıran Murat Dalkılıç'ın Gizem Gültekin adındaki bir güzelle yeni bir aşka yelken açtığı iddia edildi.
Murat Dalkılıç'a Hande Erçel'i unutturan güzel Şarkıcı MuratDalkılıç'ın esmer güzeli Gizem Gültekin ile aşk yaşadığı sosyal medya paylaşımlarıyla ortaya çıktı.
Murat Dalkılıç ayrılığı Hande Erçel'e yaradı Murat Dalkılıç ile çıktığı aşk yolunda aradığı mutluluğu bulamayan Hande Erçel, kariyerinde büyük bir ivme yakaladı.