Murat Dalkılıç


Murat Dalkılıç Hande Erçel'in yakın arkadaşıyla aşk mı yaşıyor? Şarkıcı Murat Dalkılıç’ın son gözdesinin, Hande Erçel’in yakın arkadaşı Sitare Akbaş olduğu iddia ediliyor...
Murat Dalkılıç: "Müzik bir daha susmasın" Murat Dalkılıç, Bodrum'da bulunan bir plajda konser verdi.
Merve Boluğur: "Ömür imtihanla geçiyor" Murat Dalkılıç ile boşandıktan sonra Hakan Sabancı ve Burak Dayı ile kısa süreli aşklar yaşayan Merve Boluğur, YouTube kanalında gönül işleriyle ilgili açıklamalar yaptı.
Ünlü şarkıcıların 'normalleşme' tarifesi dudak uçuklattı! 1 Temmuz'da başlayacak olan normalleşmeyle birlikte konserler de start alıyor. Sahnelere dönmeye hazırlanan ünlülerin yaz tarifesi de belli oldu.
Murat Dalkılıç: "Hayatımı şöhret üzerine kurmadım" Şarkıcı Murat Dalkılıç, hayatını 'popstar' algısına endeksli yaşamadığını söyledi.
Merve Boluğur'dan Murat Dalkılıç sorusuna net yanıt Popçu Murat Dalkılıç ile oyuncu Merve Boluğur boşanalı uzun yıllar geçmiş olmasına karşın hala en çok konuşulan çiftlerden..
Güzel Alya'ya Murat Dalkılıç destekli şarkı Murat Dalkılıç, yapımcılığa soyundu. Popçu, genç şarkıcı Alya'nın yeni teklisi "İstanbul Düşüyor"un yapımcılığını üstlendi.