Murat Dalkılıç


Merve Boluğur'un şarkısı için şaşırtan yorumlar
Merve Boluğur'un şarkısı için şaşırtan yorumlar Şarkıcılığa adım atan Merve Boluğur, ‘Şşşttt’ şarkısını görücüye çıkardı. Ünlü oyuncunun ‘Kulaklarımız kanadı’ yorumları alan şarkısının ardından eski eşi Murat Dalkılıç gündem oldu. Sosyal medyada “Murat bu kıza ne yaptı da Merve bu hale geldi!” yorumları yapıldı.
Sitare Akbaş ve Murat Dalkılıç'tan evlilik sorusuna yanıt
Sitare Akbaş ve Murat Dalkılıç'tan evlilik sorusuna yanıt Tolgahan Sayışman'ın sahibi olduğu şirketin yapımını üstlendiği ve 5 haftada çekimleri tamamlanan polisiye-komedi türündeki "Aynasız Haluk" adlı filmin galası gerçekleştirildi.
Murat Dalkılıç'tan kadın şarkıcılara destek
Murat Dalkılıç'tan kadın şarkıcılara destek Popçu Murat Dalkılıç, Sinan Çalışkanoğlu'nun YouTube'da yayınlanan Minibüs adlı programına konuk oldu.
Merve Boluğur'dan olay Murat Dalkılıç iması
Merve Boluğur'dan olay Murat Dalkılıç iması Murat Dalkılıç'la 2015 yılında yaptığı evliliği 2017 yılında biten Merve Boluğur, önceki gün olay yaratan bir itirafta bulundu.
Kaan Yıldırım Murat Dalkılıç'ın hışmına uğradı!
Kaan Yıldırım Murat Dalkılıç'ın hışmına uğradı! Ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç'ın dostluk terazisi şaştı...
Murat Dalkılıç ve Sitare Akbaş artık saklanmıyor
Murat Dalkılıç ve Sitare Akbaş artık saklanmıyor Şarkıcı Murat Dalkılıç yaklaşık 1 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Sitare Akbaş'la düşman çatlattı.
Murat Dalkılıç gecelerde tek başına
Murat Dalkılıç gecelerde tek başına Murat Dalkılıç, önceki akşam Bebek'te tek başına objektiflere yansıdı.