Murat Dalkılıç


Murat Dalkılıç'ı kızdırdılar: "Sizden ayrılan, Hakan Sabancı ile aşk yaşıyor"
Murat Dalkılıç'ı kızdırdılar: "Sizden ayrılan, Hakan Sabancı ile aşk yaşıyor" Bir muhabirin "Sizden ayrılan, Hakan Sabancı ile aşk yaşıyor" ifadeleri şarkıcı Murat Dalkılıç'ı küplere bindirdi.
Sitare Akbaş'tan olay haber! Murat Dalkılıç ile aşk yaşamıştı!
Sitare Akbaş'tan olay haber! Murat Dalkılıç ile aşk yaşamıştı! Yakın geçmişte popçu Murat Dalkılıç ile yaşadığı aşkı noktalayan oyuncu Sitare Akbaş'tan çok konuşulacak bir haber geldi.
Hande Erçel ve Hakan Sabancı'nın gizli aşk tatili
Hande Erçel ve Hakan Sabancı'nın gizli aşk tatili Kalbini sosyetik çapkın Hakan Sabancı'ya kaptıran Hande Erçel'in keyfine diyecek yok...
Murat Dalkılıç iki güzel isimle buluştu
Murat Dalkılıç iki güzel isimle buluştu Popçu Murat Dalkılıç, önceki akşam sosyal medya fenomenleri Ala Tokel ve Danla Biliç ile Etiler'deki bir mekanda buluştu
Yeni projelerini unutan Merve Boluğur arkadaşına sordu: "Ne projem vardı benim?"
Yeni projelerini unutan Merve Boluğur arkadaşına sordu: "Ne projem vardı benim?" Önceki gün bir kız arkadaşıyla objektiflere yansıyan oyuncu Merve Boluğur, muhabirlerin sorularına yanıt verdi.
DJ Mert Aydın çaldı Murat Dalkılıç oynadı! Merve Boluğur'un eski eşleri buluştu!
DJ Mert Aydın çaldı Murat Dalkılıç oynadı! Merve Boluğur'un eski eşleri buluştu! Merve Boluğur'un eski eşleri Murat Dalkılıç ve DJ Mert Aydın buluşunca sosyal medya çalkalandı.
Merve Boluğur için zehir zemberek sözler: "Sana kaç kez şans tanınacak? Sıktın!"
Merve Boluğur için zehir zemberek sözler: "Sana kaç kez şans tanınacak? Sıktın!" Şarkıcı Murat Dalkılıç'ın eski eşi Merve Boluğur'un yaşadığı evin sokağında yakalandığı iddia edilirken; Boluğur hakkında zehir zemberek yorumlarda bulunuldu.