Murat Dalkılıç


Murat Dalkılıç: "Hande’yi çok seviyorum" Corona virüs tedbileri kapsamında eve kapanan şarkıcı Murat Dalkılıç, oyuncu Hande Erçel'e aşkını böyle haykırdı.
Murat Dalkılıç ve Kadir Doğulu Sapanca'da kamp kurdu Beykoz Konakları’nda komşu olan Murat Dalkılıç ve Kadir Doğulu önceki gün Sapanca’da kamp yaptı.
Murat Dalkılıç ve Hande Erçel kira ödemekte zorlanıyor mu? Dokuz aylık ilişkilerine ara verdikten sonra, Mart 2019’da yeniden aşk yaşamaya başlayan Hande Erçel - Murat Dalkılıç çifti, aylık kirası 25 bin lira olan lüks bir villa tutmuştu.
Hande Erçel ve Murat Dalkılıç'ı gülümseten soru Yakın arkadaşları oyuncu Buğra Gülsoy'un doğum gününe katılan Hande Erçel ve Murat Dalkılıç mekan çıkışı basın mensuplarının yoğun ilgisiyle karşılaştı.
Murat Dalkılıç'tan evliliğe yeşil ışık Bir süredir birlikte olduğu oyuncu Hande Erçel ile evleneceği konuşulan Murat Dalkılıç, konu için kaçamak yanıt verdi.
Murat Dalkılıç, Hande Erçel'i evliliğe ikna etti! Daha önce Murat Dalkılıç'ın evlilik teklifi yaptığı fakat Hande Erçel'in kabul etmediği yazılmıştı...
Hande Erçel ve Murat Dalkılıç'ın 14 Şubat kutlaması Sanat dünyasının gözde çiftlerinden Hande Erçel ve Murat Dalkılıç da 14 Şubat Sevgililer Günü mesajı yayınladı.