Murat Kazancıoğlu


Şevval Şahin ve Murat Kazancıoğlu Bebek'te sobelendi
Şevval Şahin ve Murat Kazancıoğlu Bebek'te sobelendi Miss Turkey 2018 güzeli Şevval Şahin, sevgilisi Murat Kazancıoğlu'yla önceki gün Bebek'te görüntülendi.
Şevval Şahin ve Murat Kazancıoğlu'nun tutkulu aşkı 20 günde bitti!
Şevval Şahin ve Murat Kazancıoğlu'nun tutkulu aşkı 20 günde bitti! 20 gün önce aşka yelken açan Şevval Şahin ile Murat Kazancıoğlu, yollarını ayırdı.
Şevval Şahin'den gizemli İtalya paylaşımları
Şevval Şahin'den gizemli İtalya paylaşımları Şevval Şahin, önceki gün yeni sevgilisi Murat Kazancıoğlu ile gittiği İtalya'dan yaptığı paylaşımla hem kafaları karıştırdı hem de sevgilisine mesaj verdi!
Şevval Şahin sürpriz aşkıyla objektiflere yansıdı
Şevval Şahin sürpriz aşkıyla objektiflere yansıdı Geçtiğimiz hafta karşılaştığı muhabirlere "4 aydır kimseyle ilişkim yok. Kalbim boş. Bir sürede böyle gitsin istiyorum" diyen ünlü manken Şevval Şahin'in kararı bir haftada değişti.
Şevval Şahin yakışıklı isimle Bodrum'da gününü gün ediyor
Şevval Şahin yakışıklı isimle Bodrum'da gününü gün ediyor Son dönemin en çok konuşulan isimlerinden Şevval Şahin, aşk hayatıyla yine gündemde.
Ceylan Çapa ile Murat Kazancıoğlu'nun samimi buluşması
Ceylan Çapa ile Murat Kazancıoğlu'nun samimi buluşması Ceylan Çapa, önceki gün Bebek'te Murat Kazancıoğlu ve arkadaşlarıyla yemek yedi. Koyu bir sohbete dalan Çapa ile Kazancıoğlu'nun samimi halleri dikkatlerden kaçmadı.
Gülcan Arslan kayaktan denize koştu
Gülcan Arslan kayaktan denize koştu Oyuncu Gülcan Arslan bu sıralar leyleği havada gören meşhurlardan...