Murat Ünalmış


Melis Sezen sürpriz projede, sürpriz isimle kamera karşısına çıkacak
Melis Sezen sürpriz projede, sürpriz isimle kamera karşısına çıkacak "Sadakatsiz" dizisindeki rolüyle büyük beğeni kazanan oyuncu Melis Sezen, ekrana sürpriz projede sürpriz isimle dönecek...
Murat Ünalmış sürpriz projeyle geri dönecek
Murat Ünalmış sürpriz projeyle geri dönecek Murat Ünalmış'ın "Bir Zamanlar Çukurova" dizisinin ardından hangi diziyle ekrana döneceği merak konusuydu.
Murat Ünalmış'tan konuşulacak proje
Murat Ünalmış'tan konuşulacak proje Üç haftada 972 bin 102 seyirciye ulaşan “Kesişme İyi Ki Varsın Eren” filmi rekora koşan ünlü yapımcı Mustafa Uslu yine iddialı bir proje için kolları sıvadı.
Murat Ünalmış Corona virüse yakalandı
Murat Ünalmış Corona virüse yakalandı Başrollerini Hilal Altınbilek ile paylaştığı ATV'nin fenomen yapımlarından olan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde hayat verdiği Demir karakteri ile izleyici karşısına çıkmış olan Murat Ünalmış, kadrodan ayrılmasından sonra Kapadokya'da açtığı restoranıyla ilgilenmeye başlamıştı.
Murat Ünalmış bilinmeyen bir özelliğini sergiledi
Murat Ünalmış bilinmeyen bir özelliğini sergiledi Menajer Abdullah Bulut, 37. yaş gününü kutlamak için önceki akşam Ortaköy'deki bir mekanda oyuncu ve sanatçı arkadaşlarıyla bir araya geldi. Geceye adeta ünlü isimler akın etti.
'Bir Zamanlar Çukurova' dizisine sürpriz isim dahil oluyor
'Bir Zamanlar Çukurova' dizisine sürpriz isim dahil oluyor Atv’nin Tims&B imzalı dizisi "Bir Zamanlar Çukurova" 4. sezonunda da seyirciyi perşembe akşamları ekran başına topluyor.
Kerem Alışık'ın diziden ayrılma nedeni kavga mı?
Kerem Alışık'ın diziden ayrılma nedeni kavga mı? Dün akşam, lüks aracıyla boğaz havası alırken kameralara yakalanan Kerem Alışık’a, "Murat Ünalmış ile Kavga ettiğiniz için mi diziden ayrıldınız?" sorusu yöneltildi.