Murat Yıldırım


'Teşkilat' dizisine hangi güçlü oyuncu katılacak?
'Teşkilat' dizisine hangi güçlü oyuncu katılacak? Tims&B imzalı "Teşkilat" dizisi 4. sezonunda da pazar akşamları seyirciyi ekran başına toplamaya devam ediyor.
Murat Yıldırım Galatasaray-Fenerbahçe maçı için Suudi Arabistan'da
Murat Yıldırım Galatasaray-Fenerbahçe maçı için Suudi Arabistan'da Murat Yıldırım, bu akşam Suudi Arabistan'da oynanacak Galatasaray - Fenerbahçe Süper Kupa maçı öncesinde düşüncelerini paylaştı. Yıldırım, "Bol gollü olursa bizler için tabii ki daha iyi olur. Karşılaşma dostluk içinde geçsin" dedi.
Murat Yıldırım: "Şehitlerimiz asıl unutulunca ölür"
Murat Yıldırım: "Şehitlerimiz asıl unutulunca ölür" Bir haftada 174 bin 809 seyirci ve 20 milyon 24 bin 143 TL hasılat elde eden “Nefes Yer Eksi İki” filminin başrol oyuncusu Murat Yıldırım “Bu film Türkiye’nin filmi” dedi.
Murat Yıldırım'ın yeni filmi vizyona girdi
Murat Yıldırım'ın yeni filmi vizyona girdi Hakan Evrensel'in yazdığı, Ozan Uzunoğlu'nun yönettiği "Nefes Yer Eksi İki" filmi 11 bin ön satışla bugün vizyona girdi.
Murat Yıldırım'dan sarsıcı itiraf: "Yanında bebeği vardı ve ağlıyordu"
Murat Yıldırım'dan sarsıcı itiraf: "Yanında bebeği vardı ve ağlıyordu" "Nefes-Yer Eksi İki" filminde oynayan Murat Yıldırım en zorlandığı sahne için, "Köye yapılan baskında öldürülmüş bir kadının yanında bebeği vardı ve ağlıyordu. O zaman kötü olmuştuk" dedi.
Teşkilat'ın dördüncü sezon yayın tarihi belli oldu
Teşkilat'ın dördüncü sezon yayın tarihi belli oldu TIMS&B Productions imzalı TRT1'in fenomen dizisi "Teşkilat"ın merakla beklenen dördüncü sezon başlangıç tarihi açıklandı.
Aybüke Pusat'ın 'Teşkilat' imajı beğenildi
Aybüke Pusat'ın 'Teşkilat' imajı beğenildi Ünlü oyuncu Aybüke Pusat, Deniz Baysal'ın "Teşkilat" dizisine veda etmesinin ardından yeni kadın başrol olarak kadroya dahil oldu.