Mustafa Aksakallı


İlayda Alişan'ın yalanladığı aşk sonunda belgelendi
İlayda Alişan'ın yalanladığı aşk sonunda belgelendi İlayda Alişan'ın uzun süredir yalanladığı aşkı sonunda belgelendi. Güzel oyuncu, Çeşme'de bulunan bir mekanda hayranları tarafından görüntülendi.
Murat Boz'un yanındaki sarışın kim çıktı? "Arkadaş ortamında tanıştık"
Murat Boz'un yanındaki sarışın kim çıktı? "Arkadaş ortamında tanıştık" Şarkıcı Murat Boz, arkadaş grubuyla bayram tatilini Alaçatı'da geçirdi. Boz'un elini öptüğü gizemli kadının kimliği ortaya çıktı.
Miray Daner'den yeni aşk bombası! Belediye başkanının oğlunu kaptı
Miray Daner'den yeni aşk bombası! Belediye başkanının oğlunu kaptı Miray Daner, Oğulcan Engin‘den geçen haftalarda ayrılmıştı. Miray Daner bugünlerde sürpriz bir yakınlaşma içinde...
Köfteye aşeren Ezgi Mola'nın sempatik halleri! Eşi, bebeğin adını açıkladı
Köfteye aşeren Ezgi Mola'nın sempatik halleri! Eşi, bebeğin adını açıkladı Anne olmaya hazırlanan Ezgi Mola ile eşi Mustafa Aksakallı, gazetecilerin sorularını yanıtladı.
Dün bebek beklediğini açıklayan Ezgi Mola'dan bugün de cinsiyet açıklaması geldi
Dün bebek beklediğini açıklayan Ezgi Mola'dan bugün de cinsiyet açıklaması geldi 8 Mayıs'ta işletmeci sevgilisi Mustafa Aksakallı ile evlenen Ezgi Mola'nın hamile olduğunu açıkladı. Ünlü oyuncu, gazetecilere yaptığı açıklamada, "Şu ana kadar sadece eşim ve ailem biliyordu" dedi.
Apar topar evlenen Ezgi Mola bebek beklediğini açıkladı
Apar topar evlenen Ezgi Mola bebek beklediğini açıkladı Uzatmalı sevgilisi Mustafa Aksakallı ile aniden nikah masasına oturan Ezgi Mola, bebek beklediğini duyurdu.
Miray Daner ve Oğulcan Engin krizi aşamadı! Kara bulutlar dağılmadı!
Miray Daner ve Oğulcan Engin krizi aşamadı! Kara bulutlar dağılmadı! Miray Daner ve Oğulcan Engin, Mart ayında güzel oyuncunun cep telefonuna eski sevgilisinden gelen bir mesaj nedeniyle büyük bir tartışma yaşamıştı.