Mustafa Ceceli


Ünlü isimler orman yangınlarına dikkat çekti Orman Genel Müdürlüğü'nün orman yangınlarına karşı mücadelesine ünlü isimlerden destek geldi.
Mustafa Ceceli ve Selin İmer'in tatil keyfi Mustafa Ceceli, eşi Selin İmer'le, önceki gün Çeşme'de lüks bir plajda görüntülendi. Arkadaş grubuyla birlikte locada oturan çift, uzun süre sohbet etti.
Yaşar İpek yeni şarkısıyla müzik listelerini sallayacak Yayımladığı tüm şarkılarla Pop ve Fantezi müziğini dinleyiciye sevdiren yakışıklı sanatçı Yaşar İpek, bugün sevenlerinin karşısına “İmkansız” isimli yeni single’ı ile çıktı.
Mustafa Ceceli ve Selin İmer sağanağa hazırlıksız yakalandı Mustafa Ceceli ve eşi Selin İmer önceki gün İstinyePark’ta objektiflere takıldı.
Mustafa Ceceli ve Selin İmer'in romantik tatili Bayram tatilini Bodrum’da geçiren Mustafa Ceceli, eşi Selin İmer’le romantik dakikalar geçirdi.
Ekin Uzunlar ve Mustafa Ceceli'nin iyilik hareketi ses getirdi Kansersiz Yaşam Derneği Yönetim Kurulu üyesi, sevilen sanatçı Mustafa Ceceli ve Karadeniz müziğinin önemli ismi Ekin Uzunlar yoğun istek üzerine ikinci kez bir araya geldi.
Mustafa Ceceli ve Ekin Uzunlar'ın yardım hareketi sürüyor Kansersiz Yaşam Derneği Yönetim Kurulu üyesi, sevilen sanatçı Mustafa Ceceli ve Karadeniz müziğinin önemli ismi Ekin Uzunlar, Kansersiz Yaşam Derneği yararına yoğun istek üzerine yeniden bir araya geliyor.