Mustafa Kemal Atatürk


Sitare Akbaş'tan olay haber! Murat Dalkılıç ile aşk yaşamıştı!
Sitare Akbaş'tan olay haber! Murat Dalkılıç ile aşk yaşamıştı! Yakın geçmişte popçu Murat Dalkılıç ile yaşadığı aşkı noktalayan oyuncu Sitare Akbaş'tan çok konuşulacak bir haber geldi.
Elazığ'da bulunan 49 yıllık stadyumdan Atatürk ismi silindi
Elazığ'da bulunan 49 yıllık stadyumdan Atatürk ismi silindi Elazığ'ın futbol tarihe tanıklık eden 49 yıllık Atatürk Stadı'nın yenilenmesi sonrası ismi değiştirildi. Daha önce Elazığ Atatürk Stadyumu olan ismin yerine Elazığ Stadyumu tabelası asıldı.
Aslıhan Güner cephesinden herkesi şaşırtan haber
Aslıhan Güner cephesinden herkesi şaşırtan haber 2013 yılında "Şefkat Tepe" dizisinde tanıştığı Mert Kılıç ile hayatını birleştiren Aslıhan Güner cephesinden sürpriz bir haber geldi.
Meral Akşener kadınlarla Anıtkabir'i ziyaret etti
Meral Akşener kadınlarla Anıtkabir'i ziyaret etti İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, '8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde partili kadınlarla Anıtkabir'i ziyaret etti.
Karsu halasının depremde enkaza dönen evini paylaştı
Karsu halasının depremde enkaza dönen evini paylaştı Adını Hatay'ın Karsu köyünden alan şarkıcı Karsu Dönmez, depremde ailesinden 10 kişiyi kaybetmişti.
Canan Gerede'ye hırsızlık şoku! Hüsrev Gerede'nin emanetleri çalındı!
Canan Gerede'ye hırsızlık şoku! Hüsrev Gerede'nin emanetleri çalındı! Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün silah arkadaşı ve siyasetçi Hüsrev Gerede'nin eşyaları çalındı. Gerede'nin gelini yönetmen Canan Gerede, "Bir geçmiş yok oldu" dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan ABD Dışişleri Bakanı Blinken ile görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan ABD Dışişleri Bakanı Blinken ile görüştü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Dışişleri Bakanı Antony Blinken ile bir araya geldi.