Mustafa Kemal Atatürk


Esra Bilgiç'in Atatürk dizisindeki rolü belli oldu
Esra Bilgiç'in Atatürk dizisindeki rolü belli oldu Mehmet Ada Öztekin’in yöneteceği iddialı dizinin provaları devam ediyor.
Ulu Önder Atatürk yerine kendi fotoğraflarını koydular
Ulu Önder Atatürk yerine kendi fotoğraflarını koydular Büyük Taarruz'un 100. yıldönümü için Afyonkarahisar Kent Konseyi ile Yazarlar ve Şairler Derneği şiir yarışması düzenlediğini afişlerle duyurdu. Atatürk ve taarruz görselleri yerine dernek başkanları kendi fotoğraflarını kullandı!
Aras Bulut İynemli: "Atatürk rolüne layık olmaya çalışıyorum"
Aras Bulut İynemli: "Atatürk rolüne layık olmaya çalışıyorum" Aras Bulut İynemli-Bige Önal çifti, önceki gün uzun bir aradan sonra ilk kez görüntülendi. Köpeklerini gezintiye çıkaran ikili, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun!
19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun! Bir milletin dirilişi: 19 MAYIS 1919...
Oyuncu Sarp Akkaya'dan son dakika haberi
Oyuncu Sarp Akkaya'dan son dakika haberi Sarp Akkaya Fenerbahçe'nin Olympiakos ile oynadığı Eurolig basketbol maçında evlenme teklif ettiği Sinem Yalçınkaya ile yine bir Fenerbaçe-Olimpiakos maçında 2017 yılında evlenmişti. Mutlu çift geçtiğimiz yıl oğulları Kaan'ı kucaklarına almıştı.
Yakışıklı oyuncu iddialı projenin kadrosuna dahil oldu
Yakışıklı oyuncu iddialı projenin kadrosuna dahil oldu 14 Haziran’da faaliyete geçecek olan Disney Plus’ın iddialı projesi "Atatürk" için hazırlıklar sürüyor.
Mehmet Günsur Ali Rıza Efendi'yi oynayacak
Mehmet Günsur Ali Rıza Efendi'yi oynayacak Halit Ergenç, Tarkan, Cansu Dere, Can Yaman, Yılmaz Erdoğan, Engin Akyürek, Şahan Gökbakar, Ata Demirer, Demet Özdemir, Hande Erçel gibi birbirinden ünlü isimlerle el sıkışan Disney Plus platformunun gözde projelerinin başında Atatürk dizisi geliyor.