Mustafa Kemal Atatürk


Suudi Arabistan İstanbul Başkonsolosluğu'nun sokağı Türk bayraklarla donatıldı
Suudi Arabistan İstanbul Başkonsolosluğu'nun sokağı Türk bayraklarla donatıldı İstanbul Beşiktaş Belediyesi ekipleri Suudi Arabistan İstanbul Başkonsolosluğu'nun yer alan Akasya sokağına Atatürk ve Fahreddin Paşa'nın görsellerini astı. Sokak Türk bayraklarıyla donatıldı. Fahreddin Paşa'nın görselinin üzerinde 'Çöl Kaplanı Medine Kahramanı' yazısı dikkat çekti.
Merih Demiral'dan kendisine gelen 'Süper Kupa' tepkilerine sert cevap!
Merih Demiral'dan kendisine gelen 'Süper Kupa' tepkilerine sert cevap! Futbol hayatını Suudi Arabistan'da sürdüren Merih Demiral, ertelenen Turkcell Süper Kupa maçıyla ilgili açıklama yaptı.
Okan Buruk'tan Atatürk'lü paylaşım: "Sonsuza dek"
Okan Buruk'tan Atatürk'lü paylaşım: "Sonsuza dek" Galatasaray ve Fenerbahçe'nin Suudi Arabistan'daki Süper Kupa maçına çıkmama kararının yankıları devam ediyor. Son olarak, teknik direktör Okan Buruk da sessizliğini bozdu.
AK Parti'li Ömer Çelik'ten Atatürk paylaşımı
AK Parti'li Ömer Çelik'ten Atatürk paylaşımı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Gazi Mustafa Kemal Atatürk ülkemizin kurucu lideri ve ortak değeridir. Atatürk konusunda hassasiyet gösteren tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz" dedi.
Suudiler Galatasaray ve Fenerbahçe'nin uçaklarının kalmasına izin vermedi
Suudiler Galatasaray ve Fenerbahçe'nin uçaklarının kalmasına izin vermedi Galatasaray ile Fenerbahçe arasında Suudi Arabistan'da oynanması planlanan Süper Kupa finalinin 'Atatürk' skandalı sonrası iptal edilmesi sonrası ülkeye dönmeye çalışan iki takımın uçaklarının kalmasına Suudi yetkililer izin vermedi.
Fenerbahçe ve Galatasaray, Arabistan'daki Süper Kupa maçına çıkmama kararı aldı
Fenerbahçe ve Galatasaray, Arabistan'daki Süper Kupa maçına çıkmama kararı aldı Suudi Arabistan'ın Atatürk'e sansür uygulama hadsizliği, Fenerbahçe ve Galatasaray yönetiminin dik duruşu sayesinde duvara tosladı. Riyad'daki Süper Kupa maçının ısınmasına Atatürk tişörtüyle çıkma talebi kabul edilmeyen Fenerbahçe ve Galatasaray, sahaya çıkmama kararı verdiler.
Fenerbahçe ve Galatasaray maça çıkacak mı? Belirsizlik sürüyor
Fenerbahçe ve Galatasaray maça çıkacak mı? Belirsizlik sürüyor Fenerbahçe ve Galatasaray arasında, Suudi Arabistan'da oynanacak Süper Kupa maçı öncesi "Atatürk" krizi yaşanıyor. Suudi yetkililerin Atatürk pankartına izin vermemesi sonrasında, Fenerbahçe ve Galatasaray cephesi rest çekti.