mutluluk


Ayrılığa neden olan faktörler belli oldu!
Ayrılığa neden olan faktörler belli oldu! Yeni bir araştırma, flörtlerde "her şeyi mahveden" 6 özelliği ortaya koydu.
Nisa Bölükbaşı'nın adı hangi Survivor yarışmacısıyla anılıyor?
Nisa Bölükbaşı'nın adı hangi Survivor yarışmacısıyla anılıyor? "Survivor" yarışmasına iki sezon üst üste katılan ve son olarak boy gösterdiği "Allstar" formatında şampiyonluk kupasını alan Nisa Bölükbaşı hakkında bomba bir iddia ortaya atıldı.
Buket Aydın yeni aşkını ilk kez itiraf etti
Buket Aydın yeni aşkını ilk kez itiraf etti Sunucu Buket Aydın yeni sevgilisi Oğuzhan Beker hakkında açıklamada bulundu.
Hilal Altınbilek'in mutluluğu yüzüne yansıdı
Hilal Altınbilek'in mutluluğu yüzüne yansıdı Metin Hara ile yollarını ayırmasının ardından yeni bir aşka yelken açan Hilal Altınbilek, sevgilisi Mehmet Can Uzun ile birlikte görüntülendi.
Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu'nun havaları yerinde
Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu'nun havaları yerinde Mutlu evliliklerini iki çocukla taçlandıran oyuncu çift Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu'nun keyifleri yerinde.
Nur Fettahoğlu'dan 'aşk' açıklaması
Nur Fettahoğlu'dan 'aşk' açıklaması "Aşk-ı Memnu" dizisiyle adını geniş kitlelere duyuran oyuncu Nur Fettahoğlu'nun önceki akşam arabada yeni sevgilisiyle öpüşürken görüntülendi.
Helin Kandemir'in ödül sevinci
Helin Kandemir'in ödül sevinci Son dönemlerde peş peşe oynadığı başarılı işlerle adından söz ettiren genç oyuncu Helin Kandemir, “En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu” oldu.