nafaka


Eski eşlerin çekişmesi çirkinleşti! Cem Yılmaz icralık oldu!
Eski eşlerin çekişmesi çirkinleşti! Cem Yılmaz icralık oldu! Komedyen Cem Yılmaz 2012 yılında manken ve oyuncu Ahu Yağtu ile hayatını birleştirmişti.
Genç çiftin boşanma davasında 'köpek' detayı
Genç çiftin boşanma davasında 'köpek' detayı Türkiye’de ilk kez bir boşanmada evdeki köpek nafaka konusu oldu. Davada Bull Terrier cins köpeğin velayeti annede kaldı. Mahkeme babanın ayda bir hafta köpeği görmesine ve 250 TL nafaka ödemesine hükmetti.
Reha Muhtar ve Deniz Uğur arasında sular durulmuyor
Reha Muhtar ve Deniz Uğur arasında sular durulmuyor Reha Muhtar, Deniz Uğur ve avukatının sürekli kendisini rahatsız ettiğini belirterek savcılığa suç duyurusunda bulundu.
Ufuk Yıldırım'ın eski eşinden zehir zemberek açıklamalar
Ufuk Yıldırım'ın eski eşinden zehir zemberek açıklamalar Müzisyen Ufuk Yıldırım'ın eski eşi Pelin Elitez, "Anne olarak tek derdim çocuğunu görmesi. Kızımın şu an tek hissettiği şey korku" açıklamasıyla magazin gündemini sarstı.
Yurdal Sert eski eşi İvana Sert’e 4.5 milyon TL ödeyecek
Yurdal Sert eski eşi İvana Sert’e 4.5 milyon TL ödeyecek İvana Sert’in eski eşi Yurdal Sert’e 2012 yılında açtığı mal rejiminden kaynaklanan davada karar çıktı. Mahkeme, iş insanının İvana Sert’e 4.5 milyon TL ödemesine karar verdi.
Cem Yılmaz'dan Ahu Yağtu sorularına yanıt
Cem Yılmaz'dan Ahu Yağtu sorularına yanıt Basın mensupları önceki akşam Etiler'de görüntülenen Cem Yılmaz'a, "Eski eşiniz Ahu Hanım ile olan nafaka davanız hakkında neler söylemek istersiniz?" sorusunu yöneltti.
Bekir Bozdağ’dan Cemal Kaşıkçı ve süresiz nafaka açıklaması
Bekir Bozdağ’dan Cemal Kaşıkçı ve süresiz nafaka açıklaması Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Kaşıkçı cinayeti tasvip edilemez, ilk müdahil olan biziz. Süreci bekleyeceğiz. Yargılamanın Suudi Arabistan'a nakledilmesi tamamen yasaya uygundur" dedi. Bozdağ, süresiz nafakayla ilgili de açıklamada bulundu.