nafaka


Emina Jahovic - Mustafa Sandal cephesinden şok eden haber! ‘Çocuklarımız için sık sık bir araya geliyoruz' diyen Emina Jahovic ile Mustafa Sandal'ın arasına ‘nafaka' girdi. Eski eşler sosyal medyadan birbirini sildi.
Şeyma Subaşı’nın hesabına gizlice giren bankacı hakim karşısına çıktı Şeyma Subaşı’nın 125 bin lira nafaka aldığını gösteren banka hesap görüntüsünü paylaştığı iddiasıyla yargılanan bankacı Fulya A. hakim karşısına çıktı. Bankacı, “Hesap bilgilerine meraktan baktım ama asla kimseyle bu bilgiyi paylaşmadım” dedi.
Hatice'den İvana Sert'e zehir zemberek sözler! Şarkıcı Hatice, oğlu Ateş'in 5 bin lira olan nafakasını 15 bin liraya çıkarmak için eski eşine dava açan Ivana Sert'e tepki gösterdi.
İvana Sert'ten nafaka çıkışı! Güzel yıldız İvana Sert, sevgilisi Sezer Dermenci’yle Nişantaşı'ndaydı.
ÜNLÜ DİYETİSYENDEN DOKTOR EŞİNE 2 MİLYONLUK BOŞANMA DAVASI! Diyetisyen Zeynep Sağlam Eryılmaz, ‘psikolojik baskı uyguluyor' diyerek eşi Alp Eryılmaz'a boşanma davası açtı, 2 milyon TL istedi.
Sadıkoğlu çifti anlaşmalı olarak boşandı Armatör Kahraman Sadıkoğlu'nun oğlu Kemal Sadıkoğlu ile Temmuz 2013'te evlenen Reyhan Baylan Sadıkoğlu, geçen yıl Aralık'ta mahkemeye başvurmuş; maddi-manevi 5 milyon lira tazminat talep ederek boşanma davası açmıştı.
Eşine “Erkek misin?” diyen kadına 13 bin lira ceza Adana'da 11 yıllık evli Kutret ve Filiz Y. çifti, 3 sene önce boşandı.