nafaka


Emina Jahovic: "Mahkemede tüm kadınlar için savaşacağım" Mustafa Sandal’ın “Pandemi nedeniyle maddi krizdeyim” diyerek tazminatın düşürülmesi için dava açmaya hazırlandığı Emina Jahovic, Sırp medyasına konuştu: "Krizde değil. 73 bin 680 euro alacağım var. Mahkemede tüm kadınlar için savaşacağım..."
1 milyonluk boşanmada şaşırtan gelişme İş adamı Kamil Barlın, eşi Nesrin Barlın’dan 2012’de boşanmış, mahkeme Barlın’ın aylık 12 bin lira nafaka ödemesine hükmetmişti. Nesrin Barlın 9 yıl sonra nafakanın 70 bin liraya çıkarılması için mahkemeye başvurdu.
Mustafa Sandal'dan 'nafaka' hamlesi! Aylık 25 bin TL’lik nafakayı ödemediği için Emina Jahovic’le karşı karşıya gelen Mustafa Sandal’dan yeni hamle… Ekonomik krizde olduğunu söyleyen Musti, 25 bin TL'lik nafakanın 10 bin TL'ye düşürülmesi talebinde bulunacak.
Maddi problemlerle boğuşan Mustafa Uslu mahkemeye başvurdu "Ayla" ve "Müslüm" gibi ses getiren filmlerin yapımcısı Mustafa Uslu, eski eşi mimar Öznur Dursun'dan olan iki çocuğuna ödediği nafakanın azaltılması için mahkemeye başvurdu.
Akça Holding Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Akça'ya 40 yıllık eşinden zina davası! Cemiyet hayatında çok konuşulacak bir boşanma davası daha... Ünlü iş adamı Rıza Akça'ya 40 yıllık eşi Kudret Hanım, "Eşim otelde iki Rus kadınla beni aldattı" iddiasıyla zina davası açtı.
Emina Jahovic 'Mustafa ilgisiz bir baba' sözlerinden çark etti Eski eşi Mustafa Sandal’ı ilgisiz baba olmakla suçlayan Emina Jahovic, Mustafa Sandal'ın velayet davası açma fikri üzerine korkup geri vites yaptı. Emina, ‘Mustafa çok iyi bir baba’ dedi.
Robert De Niro eski eşine para yetiştirmekte zorlanıyor! Son olarak 2019 yılında rol aldığı “The Irishman” filmiyle adından söz ettiren Amerikalı usta oyuncu Robert De Niro ayrıldığı eşi Grace Hightower'ın servetlik harcamaları nedeniyle zor bir dönem geçiriyor.