nafaka


Al Pacino'nun ödeyeceği nafaka miktarı belli oldu
Al Pacino'nun ödeyeceği nafaka miktarı belli oldu Noor Alfallah, oğulları Roman'ın dünyaya gelmesinden üç ay sonra Al Pacino'dan ayrılmıştı. Ünlü oyuncunun eski sevgilisi Alfallah'a ödeyeceği nafaka miktarı belli oldu.
Emina Jahovic Mustafa Sandal sorusuna sert çıktı: "Adını dahi duymak istemem"
Emina Jahovic Mustafa Sandal sorusuna sert çıktı: "Adını dahi duymak istemem" “Nafaka ödemiyor” diyerek eski eşi Mustafa Sandal’la davalık olan Emina Jahovic, bu durum sorulunca, “Konuyla avukatlarım ilgileniyor. Çok meşgulüm ve adını bile duymak istemiyorum” dedi.
Kaynananın ifadesi davanın seyrini değiştirdi: "Damadınızla birlikteyim"
Kaynananın ifadesi davanın seyrini değiştirdi: "Damadınızla birlikteyim" Ev kadını Veda M., iş insanı eşi Savaş M.’ye karşı boşanma davası açtı. Veda M.’nin tanık olarak dinlenen annesi “Kızımla beraber otururken telefon geldi. Arayan bayan bana ‘Ben damadınız olan kişiyle beraber yaşıyorum. Evleneceğim’ dedi” ifadelerini kullandı.
Sucu çiftinin 17 yıllık evliliği olaylı bitti! Arabayı paylaşamadılar
Sucu çiftinin 17 yıllık evliliği olaylı bitti! Arabayı paylaşamadılar Şarkıcı Gözde Sucu, 17 yıllık eşi Yunus Emre Sucu'dan tek celsede boşandı.
'Nafaka dolardan TL'ye dönsün' davası!
'Nafaka dolardan TL'ye dönsün' davası! Avustralya'da yaşadığı dönemde 12 yıllık eşinden boşanan yazılım mühendisi Bahri İnceler, işleri bozulduğu için 3 bin dolarlık iştirak ve yoksulluk nafakasını ödeyemeyince, nafaka miktarının düşürülerek, 5 bin TL olarak belirlenmesi talebiyle dava açtı.
Emina Jahovic Mustafa Sandal'dan 654 bin lira istiyor
Emina Jahovic Mustafa Sandal'dan 654 bin lira istiyor Daha önce 'nafaka' sebebiyle mahkemelik olan eski eşler Emina Jahovic ile Mustafa Sandal yine karşı karşıya geldi.
Genç eşi 3 ay önce baba olan Al Pacino'yu terk ediyor!
Genç eşi 3 ay önce baba olan Al Pacino'yu terk ediyor! 2022'nin Nisan ayında birlikte olmaya başladıktan sonra bu yıl çocuk sahibi olan 83 yaşındaki Al Pacino ile 29 yaşındaki eşi Noor Alfallah ayrılma kararı aldı.