Naz Elmas


Naz Elmas'ın tatlı telaşı
Naz Elmas'ın tatlı telaşı Naz Elmas, önceki gün Zorlu AVM'de görüntülendi.
Naz Elmas'tan 'Evlilikte kriz' iddialarına yanıt
Naz Elmas'tan 'Evlilikte kriz' iddialarına yanıt 2019'da iş insanı Erol Özmandıracı ile hayatını birleştiren Naz Elmas, evliliklerinde kriz yaşadıkları yönündeki söylentilere yanıt verdi.
Naz Elmas ve eşi Erol Özmandıracı düşman çatlattı
Naz Elmas ve eşi Erol Özmandıracı düşman çatlattı Oyuncu Naz Elmas, eşi Erol Özmandıracı ile birlikte hafta sonu Göcek'te 85 metrelik ultra lüks bir yatta düşman çatlattı. Elmas, yatta ağırladıkları arkadaşlarına özel olarak şef tutup, Hint yemekleri hazırlattı.
Naz Elmas'a Arap turistlerden yoğun ilgi
Naz Elmas'a Arap turistlerden yoğun ilgi Oyuncu Naz Elmas, önceki gün Zorlu'da görüntülendi. Tek başına alışverişe çıkan Elmas, sevenlerinin yoğun ilgisiyle karşılaştı.
Naz Elmas ve eşinin tatil neşesi sürüyor
Naz Elmas ve eşinin tatil neşesi sürüyor Oyuncu Naz Elmas, iş insanı eşi Erol Özmandıracı ile Bodrum'da tatilde... Cennet Koy’a demir atan çiftin keyfi yerindeydi.
Naz Elmas aşı çağrısında bulundu
Naz Elmas aşı çağrısında bulundu "Haziran Gecesi" isimli diziyle milyonların hayran olduğu bir isim haline gelen oyuncu Naz Elmas, takdir toplayan bir çağrıda bulundu.
Naz Elmas'ın mayolu karesine rekor beğeni
Naz Elmas'ın mayolu karesine rekor beğeni Son dönemde fotoşoplu pozları eleştirilen Naz Elmas, bu kez en doğal halini takipçileriyle paylaştı.