Naz Elmas


Naz Elmas'ı yeni film heyecanı sardı Oyuncu Naz Elmas, ‘Leyla Hanım’ filmi için yakın zamanda kamera karşısına geçeceğini söyledi.
Ünlüleri buluşturan dizi erken final yaptı Kanal D'de "İyi Aile Babası" olarak yayınlanmaya başlayan dizinin ismi "Babam Çok Değişti" olarak değiştirilmişti. İddialı kadrosuyla dikkat çeken "Babam Çok Değişti" dizisi için erken final kararı alındı.
Naz Elmas sevimli köpeğiyle poz verdi Zorlu AVM'de objekiflere yansıyan Naz Elmas, sevimli köpeğiyle objektiflere yansıdı.
Naz Elmas'tan müjdeli haber! Erol Özmandıracı ile mutlu bir evliliği olan oyuncu Naz Elmas, bugünlerde tatlı bir telaşı yaşıyor...
Naz Elmas'tan "Photoshop yok" çıkışı! Sosyal medyadaki fotoğraflarında photoshop kullandığı iddia edilen oyuncu Naz Elmas konuyla ilgili açıklama yaptı.
Erol Özmandıracı'nın eski sevgilisiyle davasında yeni gelişme! Geçtiğimiz yıl Aralık ayında oyuncu Naz Elmas'la nikah masasına oturan iş insanı Erol Özmandıracı'ya kızının annesi Merve Nur Başbuğ'dan ağır suçlamalar gelmiş ve ikili mahkemelik olmuştu.
Naz Elmas ve eşi Göcek'te denize girdi Güzel oyuncu Naz Elmas, önceki gün Göcek'te bulunan Bedri Rahmi Koyu'nda denize girdi.