Naz Elmas


Naz Elmas aşı çağrısında bulundu "Haziran Gecesi" isimli diziyle milyonların hayran olduğu bir isim haline gelen oyuncu Naz Elmas, takdir toplayan bir çağrıda bulundu.
Naz Elmas'ın mayolu karesine rekor beğeni Son dönemde fotoşoplu pozları eleştirilen Naz Elmas, bu kez en doğal halini takipçileriyle paylaştı.
Naz Elmas'ın evliliğinde kriz mi yaşanıyor? Oyuncu Naz Elmas ve Erol Özmandıracı’nın evliliğinde kriz çıktığı iddia edilmişti. Haklarında çıkan haberlere Elmas'tan cevap geldi.
Naz Elmas ve Erol Özmandıracı birbirlerini sildi Oyuncu Naz Elmas ile iş insanı Erol Özmandıracı, 2019 yılında nikah masasına oturmuştu. Evliliklerini gözlerden uzak yaşayan çift, son dönemde yaşadıkları sorunlarla gündeme geliyor.
Naz Elmas'tan fotoşop sorusuna tepki Son dönemde Instagram'da yaptığı fotoşop uygulamalarıyla belini incelten Naz Elmas, 'tüm gerçekliğiyle' Zorlu'da objektiflere yansıdı.
Naz Elmas fotoşopta çığır açtı Oyuncu Naz Elmas'ın fotoşop tutkusu sürüyor.
Naz Elmas denize girdiğine bin pişman oldu Naz Elmas ile iş insanı eşi Erol Özmandıracı kışın sık sık Göcek’e gitmiş, denize girmişti. Bir süre önce Maldivler’de tatil yapan çift hafta sonu yine Göcek’teki teknelerindeydi.