Nazım Akmandil


Burcu Esmersoy - Nazım Akmandil aşkında rota yeniden oluşturuldu!
Burcu Esmersoy - Nazım Akmandil aşkında rota yeniden oluşturuldu! Eylül ayında iş insanı Nazım Akmandil ile güney İtalya'nın Puglia bölgesinde yer alan ultra lüks bir otelde evlenecek olan sunucu Burcu Esmersoy, yaz sezonununda gelmesiyle tatil rotası belirledi.
Burcu Esmersoy bikiniyi giydi! Sosyal medya sallandı
Burcu Esmersoy bikiniyi giydi! Sosyal medya sallandı Genç aşkı Nazım Akmandil ile nikâh masasına oturmaya hazırlanan Burcu Esmersoy'un bikinili pozuna beğeni yağdı.
Burcu Esmersoy: "Gelinliğim hazır, nikahı bekliyorum"
Burcu Esmersoy: "Gelinliğim hazır, nikahı bekliyorum" Güzel sunucu Burcu Esmersoy geçtiğimiz gün marka yüzü olduğu bir gözlük markasının lansmasına katıldı.
Burcu Esmersoy gönlünce harcadı! Servetlik alışveriş
Burcu Esmersoy gönlünce harcadı! Servetlik alışveriş En çok kazanan yıldız isimlerden biri olan Burcu Esmersoy önceki gün alışverişte görüntülendi.
Nazım Akmandil ile evleneceği söylenen Burcu Esmersoy'un bilinmeyen gerçeği!
Nazım Akmandil ile evleneceği söylenen Burcu Esmersoy'un bilinmeyen gerçeği! Önceki evliliklerinde düğün yeri için tercihi yurt dışı olan Burcu Esmersoy, üçüncü nikah töreninde de kuralını bozmamaya karar vermişti.
Burcu Esmersoy'u sosyal medya paylaşımı ele verdi!
Burcu Esmersoy'u sosyal medya paylaşımı ele verdi! Güzelliğiyle hep ön planda olan Burcu Esmersoy, sosyal medyadan renkli paylaşımlarına devam ediyor.
Burcu Esmersoy'un neşesi yerinde
Burcu Esmersoy'un neşesi yerinde Güzel sunucu Burcu Esmersoy, önceki gün tek başına objektiflere yansıdı.