Nazlı Sabancı


Özge Ulusoy ve Nazlı Kayı nasıl karşı karşıya geldi?
Özge Ulusoy ve Nazlı Kayı nasıl karşı karşıya geldi? Hacı Sabancı ile geçtiğimiz aylarda nikah masasına oturup Sabancı soyadını alan Nazlı Kayı'nın sosyal medya sevdası başına iş açtı.
Nazlı Kayı Sabancı'nın yüklü alışverişi
Nazlı Kayı Sabancı'nın yüklü alışverişi Hayatını Hacı Sabancı ile birleştiren Nazlı Kayı Sabancı yeni yıl alışverişine çıktı.
Nazlı Kayı'nın kıyafet tercihi eleştiri konusu oldu
Nazlı Kayı'nın kıyafet tercihi eleştiri konusu oldu Hacı Sabancı ile evlenen Nazlı Kayı, kıyafetiyle yine gündemde. Altın rengi Valentino kombinine 36 bin lira ödeyen sosyetik güzel, olay oldu.
Nazlı Kayı nikahtan bir ay sonra soyadını değiştirdi
Nazlı Kayı nikahtan bir ay sonra soyadını değiştirdi Geçtiğimiz yıl aralık ayında nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı atan cemiyetin hayatının ünlü çifti Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı, 9 Ekim tarihinde nikah masasına oturmuştu. Nikah sonrası balayına çıkan taze evli çiftten sosyetik güzel, sosyal medya profilindeki soyadını güncelledi.
Tuğba Ekinci: "Hacı Sabancı tanışmak için evime geldi"
Tuğba Ekinci: "Hacı Sabancı tanışmak için evime geldi" Şarkıcı Tuğba Ekinci, Hacı Sabancı ile tanışma hikayelerini anlattı.
Zeynep Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı balayını uzattı
Zeynep Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı balayını uzattı 10 Ekim'de nikah masasına oturan çift Zeynep Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı balayını uzatma kararı aldı.
Hacı Sabancı balayında aşka geldi!
Hacı Sabancı balayında aşka geldi! Ömer-Arzu Sabancı'nın, Kanlıca'daki yalısında, minik bir törenle 9 Ekim'de vuslata eren Hacı-Nazlı Sabancı, nikahlarından birkaç gün sonra Meksika'ya, balayına gitmişti.