Necip Memili


Yerli Beverly Hills'in Dylan'ı Aytaç Şaşmaz oldu
Yerli Beverly Hills'in Dylan'ı Aytaç Şaşmaz oldu Ay Yapım'ın yerli Beverly Hills, 90210 dizisinin yeni başrol oyuncusu büyük ses getirecek.
Necip Memili sevimli kızını kucağından indirmedi
Necip Memili sevimli kızını kucağından indirmedi 2020'de sanat yönetmeni Didem Dayıcıoğlu ile evlenen oyuncu Necip Memeli, ailesiyle Bodrum'da görüntülendi.
Necip Memili iddialı projeden aniden ayrıldı
Necip Memili iddialı projeden aniden ayrıldı Gold Film’in TRT Dijital için çektiği “Son Gün” dizisinin çekimleri geçen günlerde başladı. Ahmet Sönmez'in hem yönetip hem de senaryo yazarlığını yaptığı dizi 45'er dakikalık 8 bölümden oluşacak.
Umut Evirgen İspanyol güzelle poz verdi
Umut Evirgen İspanyol güzelle poz verdi Çekimleri devam eden "Annesinin Kuzusu" filminin kadrosuna İspanyol oyuncu katıldı.
Erkan Petekkaya'nın merakla beklenen projesinde yeni gelişme
Erkan Petekkaya'nın merakla beklenen projesinde yeni gelişme Gold Film’in TRT Dijital için hazırladığı “Ben Ölmeden Önce” dizisi dün sete çıktı.
Yasemin Allen'dan yeni dizi sürprizi
Yasemin Allen'dan yeni dizi sürprizi Sonbaharda yayın hayatına başlayacak olan TRT Dijital peş peşe yeni projeler alıyor. “Akif”, “Hay Sultan”, “Tozkoparan” gibi projelerin yayınlanacağı platforma Bozdağ Film de “İbn-i Sina” dizisini çekecek.
Dev kadro sürpriz projede bir araya geliyor
Dev kadro sürpriz projede bir araya geliyor Uğur Yücel, Nazan Kesal, Erkan Petekkaya, Ahmet Mümtaz Taylan ve Necip Memili aynı dizide buluşacak.