Necip Memili


Cemal Hünal'ın yeni projesi belli oldu
Cemal Hünal'ın yeni projesi belli oldu Engin Şenkan ve Azra Aksu’nun başrolünü oynadığı "Son Akşam Yemeği" filminin kadrosuna Cemal Hünal da dahil oldu.
Pelin Akil ve Onur Tuna iddialı filmin başrolünde buluştu
Pelin Akil ve Onur Tuna iddialı filmin başrolünde buluştu Oyuncu kadrosunda Engin Şenkan, Necip Memili, Mustafa Kırantepe, Yasemin Baştan, Aslı Tandoğan, Tuğba Daştan, Nehir Gökdemir ve çocuk oyuncu Azra Aksu'nun yer aldığı 'Son Akşam Yemeği'nde 'Atatürk’ü Onur Tuna, 'Latife Hanım’ı Pelin Akil canlandırıyor.
Alina Boz'dan sevgilisi Umut Evirgen'e tam destek
Alina Boz'dan sevgilisi Umut Evirgen'e tam destek Yakışıklı işletmeci ve yönetmen Umut Evirgen'in Adana Altın Koza Film Festivali'nde yarışan "Annesinin Kuzusu" filminin galası yapıldı.
Evlenecekleri söylenen Alina Boz ve Umut Evirgen nerede görüntülendi?
Evlenecekleri söylenen Alina Boz ve Umut Evirgen nerede görüntülendi? Ünlü yönetmen ve işletmeci Umut Evirgen'in Alina Boz'a geçen ay gittikleri Paris'te evlilik teklifi ettiği, güzel oyuncu Alina Boz'un da "Evet" diye karşılık verdiği iddia edilmişti.
Pelin Akil ve Onur Tuna sürpriz film için buluşuyor
Pelin Akil ve Onur Tuna sürpriz film için buluşuyor Ayla Hacıoğulları ile Vilmer Özçınar'ın yazdığı “Son Akşam Yemeği” filmi cumhuriyetimizin kuruluş öyküsünü mutfaktakilerin gözünden anlatacak.
Sevilen oyuncular okuma provasında buluştu
Sevilen oyuncular okuma provasında buluştu Ahmet Mümtaz Taylan, Necip Memili ve Zeynep Çamcı'nın başrolünü paylaşacağı "Arap Kadri ve Tarzan" filminin ekibi ilk kez bir araya geldi.
Yalçın Hafızoğlu ve Zeynep Çamcı partner oldu
Yalçın Hafızoğlu ve Zeynep Çamcı partner oldu Volkan Öge ve Ömer Fikret Şen’in yazdığı "Arap Kadri ve Tarzan" filminin 15 Aralık'ta vizyona girmesi planlanıyor.