Nehir Erdoğan


'Sana Söz' dizisinin ekran ömrü kısa oldu
'Sana Söz' dizisinin ekran ömrü kısa oldu Bu sezon yeni başlayan diziler peş peşe final kararı alıyor. O3 Medya’nın Star TV için çektiği 'Sana Söz' dizisi için final kararı alındı.
'Sana Söz' dizisine sürpriz oyuncu!
'Sana Söz' dizisine sürpriz oyuncu! Star TV'de başrollerinde Erkan Petekkaya; Nehir Erdoğan, Serkan Altunorak ve Ayçin İnci'nin yer aldığı "Sana Söz" dizisine yeni bir isim dahil oldu.
Ayçin İnci rol için psikolojik eğitim aldı
Ayçin İnci rol için psikolojik eğitim aldı Erkan Petekkaya ile Nehir Erdoğan'ın başrolünü paylaştığı "Sana Söz" dizisinde yer alan Ayçin İnci, performansıyla göz doldurdu.
'Sana Söz' dizisinde neler oluyor?
'Sana Söz' dizisinde neler oluyor? Yeni dönemin iddialı dizilerinden "Sana Söz"ün yayın tarihi neden son anda değişti?
Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan sete çıktı
Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan sete çıktı Geçen sezon Kırmızı Oda‘ya konuk olan Erkan Petekkaya, O3 Medya‘nın Star Tv için çektiği kod adı "Suçlu" dizisiyle dönüyor.
'Gitme' filmi güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekti
'Gitme' filmi güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekti Nehir Erdoğan, Dolunay Soysert, Aydın Orak, Serkan Ercan ve Celile Toyon gibi oyuncular "Gitme" filmi için bir araya geldi.
Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan'ı buluşturan projenin detayları belli oldu
Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan'ı buluşturan projenin detayları belli oldu O3 Medya'nın Star için çekeceği kod adlı "Suçlu" olan dizinin hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor.