Nihal Yalçın


Oğlum dizisi sürpriz oyuncuları buluşturuyor
Oğlum dizisi sürpriz oyuncuları buluşturuyor Ay Yapım'ın Ahmet Katıksız imzalı yeni dizisi "Oğlum"un hazırlıkları sürüyor. 12 yaşında Cem ile 6 yaşında Kaan adında iki çocuğun seyirciyi sarsacak dramatik hikâyesini anlatan dizinin kadrosu yavaş yavaş netleşiyor.
Tamer Karadağlı'dan Çağlar Ertuğrul'a yanıt
Tamer Karadağlı'dan Çağlar Ertuğrul'a yanıt "Altın Kelebek Ödülleri'inde "En İyi Erkek Oyuncu" seçilen Çağlar Ertuğrul'un sahnede yaptığı hareketler Tamer Karadağlı'ya gönderme olarak yorumlandı. Çağlar Ertuğrul, Tamer Karadağlı'yı çok sevdiğini, eğlenmek amacıyla böyl bir hareket yaptığını söyledi.
Nihal Yalçın ve Berker Güven sarmaş dolaş görüntülendi
Nihal Yalçın ve Berker Güven sarmaş dolaş görüntülendi "Kırmızı Oda" dizisinde rol alan oyuncu Nihal Yalçın, genç sevgilisi Berker Güven'le görüntülendi.
Furkan Şimşek'ten büyük tepki çeken paylaşım
Furkan Şimşek'ten büyük tepki çeken paylaşım Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın tavsiyesi ile karikatür yeteneğini geliştirmeye karar veren Furkan Şimşek isimli resim öğretmenin, Tamer Karadağlı'ya destek için yaptığı ‘şiddet’ içerikli çizim tepki çekti.
Oyuncular Sendikası'ndan Nihal Yalçın'a destek
Oyuncular Sendikası'ndan Nihal Yalçın'a destek Ödül töreninde Tamer Karadağlı ile gerginlik yaşayan Nihal Yalçın'a destek veren Oyuncular Sendikası, yaşanan olayın Türkiye'de kadınların karşılaştığı mobbing ve baskıya iyi bir örnek olduğunu belirtti.
Tamer Karadağlı'ya da arkadaşı sahip çıktı: "Kadınlara karşı saygılıdır"
Tamer Karadağlı'ya da arkadaşı sahip çıktı: "Kadınlara karşı saygılıdır" Pınar Altuğ, Altın Portakal Film Festivali’nde Nihal Yalçın ile Tamer Karadağlı arasında yaşanan polemikte eski rol arkadaşına sahip çıktı: “Tamer kadınlara karşı saygılı, zarif bir adamdır”
Devlet Bahçeli’den Tamer Karadağlı'ya tebrik telefonu
Devlet Bahçeli’den Tamer Karadağlı'ya tebrik telefonu MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin oyuncu Tamer Karadağlı’yı arayıp tebrik ettiği duyuruldu. Karadağlı, Altın Portakal Film Festivali'nde Nihal Yalçın'ın konuşmasını bölmesi ve konuyla ilgili yaptığı açıklamalarıyla gündeme gelmişti.