Nihal Yalçın


Oyuncular Sendikası'ndan Nihal Yalçın'a destek
Oyuncular Sendikası'ndan Nihal Yalçın'a destek Ödül töreninde Tamer Karadağlı ile gerginlik yaşayan Nihal Yalçın'a destek veren Oyuncular Sendikası, yaşanan olayın Türkiye'de kadınların karşılaştığı mobbing ve baskıya iyi bir örnek olduğunu belirtti.
Tamer Karadağlı'ya da arkadaşı sahip çıktı: "Kadınlara karşı saygılıdır"
Tamer Karadağlı'ya da arkadaşı sahip çıktı: "Kadınlara karşı saygılıdır" Pınar Altuğ, Altın Portakal Film Festivali’nde Nihal Yalçın ile Tamer Karadağlı arasında yaşanan polemikte eski rol arkadaşına sahip çıktı: “Tamer kadınlara karşı saygılı, zarif bir adamdır”
Devlet Bahçeli’den Tamer Karadağlı'ya tebrik telefonu
Devlet Bahçeli’den Tamer Karadağlı'ya tebrik telefonu MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin oyuncu Tamer Karadağlı’yı arayıp tebrik ettiği duyuruldu. Karadağlı, Altın Portakal Film Festivali'nde Nihal Yalçın'ın konuşmasını bölmesi ve konuyla ilgili yaptığı açıklamalarıyla gündeme gelmişti.
Nihal Yalçın'a genç sevgilisinden büyük destek
Nihal Yalçın'a genç sevgilisinden büyük destek Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkılarıyla Antalya Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde düzenlenen 58'inci Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde ‘En İyi Kadın Oyuncu’ ödülünü alan Nihal Yalçın'la Tamer Karadağlı arasında yaşanan diyalog dikkat çekmişti.
Tamer Karadağlı'nın yaylım ateşi sürüyor: "HDP milletvekilleri sahip çıktı"
Tamer Karadağlı'nın yaylım ateşi sürüyor: "HDP milletvekilleri sahip çıktı" Nihal Yalçın'la yaşanan olayın ardından hakkında linç kampanyası başlatılan Karadağlı sessizliğini ilk kez bozdu. Karadağlı, Yalçın'a HDP milletvekillerinin sahip çıktığını belirterek "Buldan, Kaftancıoğlu ona sahip çıkıyor. Benim duruşum da belli olan bir duruş." dedi.
Tamer Karadağlı eleştirilere tepki gösterdi: "Umursamıyorum"
Tamer Karadağlı eleştirilere tepki gösterdi: "Umursamıyorum" Antalya'da bu yıl 58'incisi düzenlenen Antalya Altın Portakal Film Festivali’nin ödül törenine Nihal Yalçın'ın konuşması damga vurmuştu.
Nihal Yalçın ve Tamer Karadağlı arasında gerginlik!
Nihal Yalçın ve Tamer Karadağlı arasında gerginlik! Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde ‘En İyi Kadın Oyuncu’ ödülünü alan Nihal Yalçın, "İstanbul Sözleşmesi’nden vazgeçmeyelim, İstanbul Sözleşmesi yaşatır” dedi. Nihal Yalçın, konuşması bitmeden kendisine ödül veren Tamer Karadağlı'ya da "Artık sus' mu diyorsunuz?" şeklinde tepki gösterdi.