Nilüfer


Nilüfer konser maratonuna başlıyor
Nilüfer konser maratonuna başlıyor Ses sanatçısı Nilüfer, uzun bir ara verdiği konserlerine Türkiye'nin 11 şehrinde vereceği konser serisiyle dönüş yapıyor.
Nilüfer: "Herkes ne istiyorsa onu giysin"
Nilüfer: "Herkes ne istiyorsa onu giysin" Nilüfer, bazı kadın şarkıcıların tartışma yaratan sahne kostümleriyle ilgili konuştu.
Nilüfer iki yıl sonra sahneye çıkıyor
Nilüfer iki yıl sonra sahneye çıkıyor Sanat yaşamında 50'nci yılını kutlayan Nilüfer "Kendine Bi' Şans Ver" albümünde yer alan 'Boşver'i müzikseverlerin beğenisine sundu.
Sanatçı Nilüfer'in yeni albüm mutluluğu
Sanatçı Nilüfer'in yeni albüm mutluluğu Sanat yaşamında 50'inci yılını kutlayan Nilüfer, pandemi nedeniyle ertelediği albümünü tamamladı.
Nilüfer: "Bende Marmaray'a hiç binmedim"
Nilüfer: "Bende Marmaray'a hiç binmedim" Türk Pop Müziği'nin büyük seslerinden Nilüfer, Ajda Pekkan'ın toplu ulaşım açıklamasına benzer bir itirafta bulundu. Önceki gün kızı Ayşe Nazlı ile Nişantaşı'nda görüntülenen Nilüfer, kendisinin de Marmaray'ı merak ettiğini söyledi.
Ünlü sanatçılardan duygulandıran Akrep Nalan paylaşımları
Ünlü sanatçılardan duygulandıran Akrep Nalan paylaşımları Bir süredir sağlık sorunları yaşayan ünlü sanatçı Akrep Nalan'dan acı haber geldi.
Nilüfer iki yıl sonra stüdyoya girdi
Nilüfer iki yıl sonra stüdyoya girdi Sanat yaşamında 50'nci yılını kutlayan Nilüfer, stüdyoya girdi.