NOW Tv


Kızıl Goncalar dizisinde flaş 'Cüneyd' gelişmesi
Kızıl Goncalar dizisinde flaş 'Cüneyd' gelişmesi NOW'un ilk bölümden itibaren fenomen olan dizisi "Kızıl Goncalar"a sezon finaline doğru çok flaş bir karakter giriyor.
Sümeyye Aydoğan: "Çağatay ile partner olduğum için çok şanslıyım"
Sümeyye Aydoğan: "Çağatay ile partner olduğum için çok şanslıyım" NOW’un Çağatay Ulusoy'lu Ay Yapım imzalı dizisi "Gaddar"ın yeni bölümü bu akşam seyirciyle buluşacak.
“Kızıl Goncalar” dizisinin sezon final tarihi belli oldu
“Kızıl Goncalar” dizisinin sezon final tarihi belli oldu NOW’un pazartesi akşamları zirveden inmeyen dizisi “Kızıl Goncalar” dizisinde yine olay üstüne olay yaşanacak.
"Kızıl Goncalar" dizisiyle ilgili son dakika gelişmesi
"Kızıl Goncalar" dizisiyle ilgili son dakika gelişmesi NOW’un pazartesi akşamlarına damgasını vuran "Kızıl Goncalar" dizisi son dönemin en iddialı projesi olarak beğeniyle izleniyor.
'Kirli Sepeti' dizisine dengeleri değiştirecek transfer
'Kirli Sepeti' dizisine dengeleri değiştirecek transfer NOW'un pazar akşamları ekrana gelen MedYapım imzalı dizisi “Kirli Sepeti” eğlenceli konusu ve güçlü kadrosuyla dikkat çekiyor.
'Yabani' dizisiyle ilgili son dakika gelişmesi
'Yabani' dizisiyle ilgili son dakika gelişmesi NOW’un salı akşamlarına damgasını vuran dizisi “Yabani” ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı...
Ekran için gün sayan 'Korkma Ben Yanındayım'ın kadrosuna yeni oyuncu
Ekran için gün sayan 'Korkma Ben Yanındayım'ın kadrosuna yeni oyuncu NOW'un MedYapım imzalı yeni dizisi “Korkma Ben Yanındayım” mart ayında seyirciyle buluşacak.