Nur Sürer


'Aile' dizisine son noktayı Hülya Soykan koyacak!
'Aile' dizisine son noktayı Hülya Soykan koyacak! "Aile" dizisinde etkili oyunculuğuyla göz kamaştıran deneyimli oyuncu Nur Sürer, canlandırdığı 'Hülya Soykan' karakteriyle sezon finali bölümünde fırtına olup esecek...
Devrim Yakut 'Camdaki Kız'ın final yemeğini protesto mu etti?
Devrim Yakut 'Camdaki Kız'ın final yemeğini protesto mu etti? Kanal D'de ekrana getirilen Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından ekranlara uyarlanan "Camdaki Kız" dizisi final için geri sayıma başladı.
Aile dizisinin yeni bölümünde kıyamet kopacak!
Aile dizisinin yeni bölümünde kıyamet kopacak! Salı akşamları SHOW TV’de yayınlanan Ay Yapım’ın dizisi ‘Aile’, dün akşam ekrana gelen 10. bölümüyle bu hafta da AB ve ABC1 20+ kategorilerinde en çok izlenen dizi oldu.
Aile dizisi 13. bölümde veda edecek! Sezonun iddialı yapımıydı
Aile dizisi 13. bölümde veda edecek! Sezonun iddialı yapımıydı Kıvanç Tatlıtuğ ile Serenay Sarıkaya'yı buluşturan "Aile" dizisinin veda tarihi belli oldu.
Serenay Sarıkaya'nın 'gelin maaşı' sahnesi olay yarattı!
Serenay Sarıkaya'nın 'gelin maaşı' sahnesi olay yarattı! Başrollerini Serenay Sarıkaya, Kıvanç Tatlıtuğ, Nejat İşler, Canan Ergüder, Ushan Çakır, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik, Levent Ülgen, Emel Göksu ve Nur Sürer'in paylaştığı "Aile" dizisi her bölümüyle konuşulmaya devam ediyor.
Ekranda 'Aile' dizisi fırtınası esmeye devam ediyor! 3 kategoride de zirvede!
Ekranda 'Aile' dizisi fırtınası esmeye devam ediyor! 3 kategoride de zirvede! Kıvanç Tatlıtuğ ile Serenay Sarıkaya'yı buluşturan "Aile" dizisi bu hafta reytinglerde bir ilke imza attı.
Kıvanç Tatlıtuğ ile ilgili bomba gerçek! Meğer Aile dizisinin setinde...
Kıvanç Tatlıtuğ ile ilgili bomba gerçek! Meğer Aile dizisinin setinde... "Aile" dizisiyle ekrana bomba gibi dönen yakışıklı aktör Kıvanç Tatlıtuğ ile ilgili bilinmeyen gerçek kulislere bomba gibi düştü!