Nur Sürer


Aile dizisinde Nur Sürer krizi mi çıktı?
Aile dizisinde Nur Sürer krizi mi çıktı? Yayınlanan ilk tanıtımıyla büyük ilgi gören ve çok yakında Show TV ekranlarından izleyicisiyle buluşacak, Ay Yapım imzalı ‘Aile’ dizisinin karakterleri şimdiden çok konuşulmaya başlandı.
Aile dizisinde meğer kriz Özge ile Serenay arasında yaşanmamış!
Aile dizisinde meğer kriz Özge ile Serenay arasında yaşanmamış! Serenay Sarıkaya, Kıvanç Tatlıtuğ, Nur Sürer ve Nejat İşler gibi isimleri aynı projede buluşturan "Aile" merakla beklenirken bilinmeyen bir gerçek ortaya çıktı.
Nur Sürer'i Aile dizisinden görenler şaşkın: "Ne zaman dirildiniz Feride Hanım?"
Nur Sürer'i Aile dizisinden görenler şaşkın: "Ne zaman dirildiniz Feride Hanım?" Kısa süre önce "Camdaki Kız" dizisine senaryo icabı ölerek veda eden deneyimli oyuncu Nur Sürer'in üç hafta sonra "Aile" dizisiyle geri dönmesi izleyenleri şoke etti.
Aile dizisi Yalı Çapkını dizisinin hükümdarlığına son mu verecek?
Aile dizisi Yalı Çapkını dizisinin hükümdarlığına son mu verecek? Merakla beklenen "Aile" dizisinin reyting yarışında tüm rakiplerini saf dışı bırakan "Yalı Çapkını" dizisini tarihin tozlu raflarına kaldıracağı iddia ediliyor...
Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'dan aşk dolu afiş
Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'dan aşk dolu afiş Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ'u buluşturan "Aile" dizisinin ilk afişi yayınlandı.
Sağlık sorunlarıyla boğulan Kıvanç Tatlıtuğ'dan yeni haber
Sağlık sorunlarıyla boğulan Kıvanç Tatlıtuğ'dan yeni haber Nazara gelen yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ sağlık sorunu nedeniyle önceki gün "Aile" setinde çekimlere devam edememişti.
Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ'u buluşturan diziden ilk kareler
Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ'u buluşturan diziden ilk kareler "Aile" dizisi merakla beklenirken, Serenay Sarıkaya ile Kıvanç Tatlıtuğ'dan yeni kareler geldi.