Nurgül Yeşilçay


Genç şöhret İrem, Nurgül Yeşilçay'ın eski aşkıyla sobelendi! Mustafa Ceceli ile yaptığı "Mühür" düeti ile adından söz ettiren genç şarkıcı İrem Arıcı, önceki gün Nişantaşı'nda bir motor üzerinde objektiflere yansıdı.
Nurgül Yeşilçay sosyal medyada çok eğleniyor "Gülperi" adlı diziyle ekranlara dönen oyuncu Nurgül Yeşilçay, sosyal medya hesabından yaptığı renkli paylaşımlara bir yenisini daha ekledi.
Nurgül Yeşilçay'dan 'Evlenemiyoruz' açıklaması! Oyuncu Nurgül Yeşilçay sevgilisinden 7 ay önce hayli romantik bir evlilik teklifi almış ve 'Evet' yanıtını vermişti...
Özcan Deniz ve Nurgül Yeşilçay aynı dizide mi buluşacak? Özcan Deniz, yeni dizisi ‘Kral’ için Nurgül Yeşilçay’a teklif götürdü. Yeşilçay, teklife sıcak bakıyor.
Nurgül Yeşilçay'ın oğlu iştahıyla dikkat çekti Oyuncu Nurgül Yeşilçay, önceki gün oğlu Osman Nejat’la Bebek’te görüntülendi. Nejat iştahıyla dikkat çekti.
Nurgül Yeşilçay boyunu geçen oğlunu ti'ye aldı Oyuncu Nurgül Yeşilçay, Cem Özer ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Osman Nejat ile poz verdi ve altına düştüğü notla gülümsetti.
Nurgül Yeşilçay'dan Tarantino'nun filmine geçersiz not! Quentin Tarantino’nun son filmi 'Bir Zamanlar Hollywood’da' vizyondaki ilk üç gününde Box Office Türkiye’nin yeni lideri oldu. Lider film, Nurgül Yeşilçay'dan geçersiz not aldı...