Nurgül Yeşilçay


Sosyal medya Hadise ve Nurgül Yeşilçay'ı konuşmaya devam ediyor Hadise önceki gün reklam yüzü olduğu markanın tanıtım toplantısına bu mor takım ile katıldı. Aynı kıyafeti daha önce oyuncu Nurgül Yeşilçay giymişti.
Nurgül Yeşilçay'dan Necati Kocabay'a aşk dolu sözler Oyuncu Nurgül Yeşilçay, katıldığı programda hayatının dönüm noktasının yapımcı sevgilisi Necati Kocabay’la tanışması olduğunu itiraf etti.
Nurgül Yeşilçay'ın derin kederi Deneyimli oyuncu Nurgül Yeşilçay, annesi Nazlı Yeşilçay’ı 1998 yılında kaybettiğini anlatırken duygusal anlar yaşadı.
Kefaret dizisinin Meltem'inden aşka dair iddialı sözler "Kefaret" dizisinde aşkı için her şeyi göze alabilen ihtiraslı güzel 'Meltem' karakterine hayat veren Özge Özacar, gerçek hayatta aşkta göze alabileceklerinin sınırını çizdi.
Nurgül Yeşilçay'ın yavaş insana tahammülü yok Oyuncu Nurgül Yeşilçay, Instagram hesabından soru-cevap yaptı.
Nurgül Yeşilçay'dan üç itiraf birden! "Kefaret" isimli yeni dizisiyle ekrana gelen deneyimli oyuncu Nurgül Yeşilçay'dan samimi açıklamalar...
Nurgül Yeşilçay'dan kadın cinayetleri tepkisi "Kefaret" dizisi ile ekrana geri dönen Nurgül Yeşilçay, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla takdir topladı.