Nurgül Yeşilçay


Nurgül Yeşilçay'ın karantina sonrası görüntüsü Ev karantinası sürecinde fazlaca yemek tüketilmeye başlandığı için ünlü isimlerin paylaşımında yemek tarifleri ve alınan kilolar öne çıkıyor.
Erkan Petekkaya'nın Corona virüs şarkısı tepki çekti! 49 yaşındaki Erkan Petekkaya, sözleri kendisine ait olan "Oy Corona" adlı şarkısını set arkadaşlarıyla birlikte seslendirdi. Petekkaya'nın, çalışmaya ara vermeyen bir dizi setinden paylaştığı video sosyal medyada tepkilere yol açtı.
Nurgül Yeşilçay doğum gününü duyurdu Nurgül Yeşilçay, Instagram hesabından paylaştığı bir fotoğraf ile bugün doğum günü olduğunu ilan etti...
Nurgül Yeşilçay'dan yaşlılara saygısızlığa tepki Oyuncu Nurgül Yeşilçay, 65 yaş ve üzeri için çıkarılan sokağa çıkma yasağı özelinde bir takım kişilerin yaşlı insanlara karşı takındığı sert ve saygısız tavrı eleştirdi.
Nurgül Yeşilçay 'Avrat Otu'nu görücüye çıkardı Eserlerin satışından elde edilen gelirin ÇABA Derneği'ne bağışlanacağı açıklandı.
Nurgül Yeşilçay ve Fahriye Evcen'den 8 Mart mesajı Ünlü oyuncular Nurgül Yeşilçay ve Fahriye Evcen sosyal medya hesaplarından dikkat çeken 8 Mart paylaşımlarında bulundu.
Nurgül Yeşilçay: "İşte o an karar verdim" Evinin üst katını resim atölyesine çeviren Nurgül Yeşilçay, 11 Mart’ta Balat’taki Anemas Zindanları’nda açacağı sergi öncesi çarpıcı açıklamalarda bulundu.