Nurgül Yeşilçay


Nurgül Yeşilçay oğlunu neden Euro'ya benzetti?
Nurgül Yeşilçay oğlunu neden Euro'ya benzetti? Oyuncu Nurgül Yeşilçay euro'nun 30 TL'yi aşmasına sessiz kalmadı. Yeşilçay, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla oğlunu Euro'ya kendisini de TL'ye benzetti.
Oyuncu Nurgül Yeşilçay zamlara isyan etti!
Oyuncu Nurgül Yeşilçay zamlara isyan etti! Cumhurbaşkanı kararı ile Resmi Gazete'de yayınlanan KDV artışı ve harçlara yapılan zam hakkında sessiz kalmayan Nurgül Yeşilçay, sosyal medya hesabından paylaştığı bir fotoğraf ile vergi ve zamlara tepki gösterdi.
Nurgül Yeşilçay'dan olay sözler: "Neyse ki alın yazımı almadı"
Nurgül Yeşilçay'dan olay sözler: "Neyse ki alın yazımı almadı" Oyuncu Nurgül Yeşilçay sosyal medya hesabından konuşulan bir paylaşımda bulundu.
'Veda Mektubu' dizisiyle ilgili yeni gelişme!
'Veda Mektubu' dizisiyle ilgili yeni gelişme! Most Production imzalı "Veda Mektubu" dizisinin 20. bölümde final yapması planlanıyordu ancak yeni bir gelişme yaşandı.
Nurgül Yeşilçay: "Ekonomik kriz var, nasıl evlenelim?"
Nurgül Yeşilçay: "Ekonomik kriz var, nasıl evlenelim?" 2018 yılından bu yana yapımcı Necati Kocabay ile aşk yaşayan Nurgül Yeşilçay, her yıl evlenmeye niyetlense de olmuyor...
"Veda Mektubu" dizisi tamam mı, devam mı? Hayranları merak ediyordu!
"Veda Mektubu" dizisi tamam mı, devam mı? Hayranları merak ediyordu! "Veda Mektubu" dizisinin sezon finali mi yoksa final mi yapacağı merak konusuydu.
Afra Saraçoğlu ve Nurgül Yeşilçay arasında "Allah'ın delisi" polemiği!
Afra Saraçoğlu ve Nurgül Yeşilçay arasında "Allah'ın delisi" polemiği! Afra Saraçoğlu'ndan bir dönem aynı tiyatro oyununda rol aldığı oyuncu Nurgül Yeşilçay hakkında şaşırtan yorum geldi.