Nurgül Yeşilçay


Nurgül Yeşilçay endişesini dile getirdi Sevgilisi Necati Kocabay ile spor paylaşımlarında bulunan Nurgül Yeşilçay endişesini dile getirdi.
Ünlü isimlerden 19 Mayıs paylaşımları 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı 101. yılında coşkuyla kutlanıyor.
Nurgül Yeşilçay: "Hepimiz pala olmuştuk" Oyuncu Nurgül Yeşilçay, önceki gün Bebek'te objektiflere yansıdı. 4 saat boyunca kuaförde birçok işlem yaptıran Yeşilçay, "Hepimiz pala olmuştuk. Çok mutluyuz. Şahaneyiz" şeklinde esprili bir açıklamada bulundu.
Nurgül Yeşilçay’dan kuaför öncesi ve sonrası paylaşımı Oyuncu Nurgül Yeşilçay, yasaklar kalkar kalkmaz kuaföre koştu ve yaşadığı ortamı takipçileriyle paylaşmayı da ihmal etmedi.
Nurgül Yeşilçay'dan gülümseten sözler Oyuncu Nurgül Yeşilçay, karantina zamanında resim ve yemek yaptı, oğlu Osman Nejat’la oyun oynadı.
Nurgül Yeşilçay martılardan bahsetti Sosyal izolasyonu korurken yaptığı esprili paylaşımlar ve sergilediği mutfak hünerleriyle öne çıkan Nurgül Yeşilçay, bu defa Twitter hesabından espriyi patlattı.
Nurgül Yeşilçay'ın karantina sonrası görüntüsü Ev karantinası sürecinde fazlaca yemek tüketilmeye başlandığı için ünlü isimlerin paylaşımında yemek tarifleri ve alınan kilolar öne çıkıyor.