Nurgül Yeşilçay


Nurgül Yeşilçay: "Londra'dan oğlum geldi"
Nurgül Yeşilçay: "Londra'dan oğlum geldi" Bir süre önce geçirdiği kaza sonucu yüzünde hasar kalan Nurgül Yeşilçay, önceki gün bir AVM'deydi. Eski eşi Cem Özer'den olan oğlu Osman Nejat'la görüntülenen güzel oyuncunun yüzündeki hasarın neredeyse tamamen geçtiği gözlendi.
Nurgül Yeşilçay ve Afra Saraçoğlu Londra'da sahneye çıktı
Nurgül Yeşilçay ve Afra Saraçoğlu Londra'da sahneye çıktı Nurgül Yeşilçay ve Afra Sarçoğlu'nun 'Bir Barda Bir Gece' oyunu önceki akşam İngiltere’nin başkenti Londra’daki Millfield Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen ‘Türkçe Konuşanlar Tiyatro Festivali’nde sahneledi.
Nurgül Yeşilçay'ın 46. yaş neşesi
Nurgül Yeşilçay'ın 46. yaş neşesi Nurgül Yeşilçay dün 46 yaşına girdi. Sevgilisi yapımcı Necati Kocabay sürpriz yapıp Nurgül’ü İzmir-Şirince’ye götürdü.
Nurgül Yeşilçay içtiği çorbanın fiyatını öğrenince şok geçirdi
Nurgül Yeşilçay içtiği çorbanın fiyatını öğrenince şok geçirdi Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay, uzun bir süredir aşk yaşadığı yapımcı sevgilisi Necati Kocabay ile tatile çıktı.
Nurgül Yeşilçay ile Afra Saraçoğlu'nun Londra heyecanı
Nurgül Yeşilçay ile Afra Saraçoğlu'nun Londra heyecanı Nurgül Yeşilçay ve Afra Saraçoğlu'nun rol aldığı 'Bir Barda Bir Gece' oyunu, yurt dışına açılıyor.
Nurgül Yeşilçay: "Frene basayım derken gaza bastım!"
Nurgül Yeşilçay: "Frene basayım derken gaza bastım!" Geçtiğimiz haftalarda trafik kazası geçiren Nurgül Yeşilçay, önceki akşam Arnavutköy'deydi.
"Son Nefesime Kadar" dizisinden erken veda
"Son Nefesime Kadar" dizisinden erken veda FOX Tv'nin Pastel Film imzalı "Son Nefesime Kadar" dizisi için final kararı alındı.