Nurgül Yeşilçay


Sevgilisinin yanında gelen soru Nurgül Yeşilçay'ı utandırdı! Serhat Kılıç'ın oyunundan çıkarken objektiflere yansıyan Nurgül Yeşilçay-Necati Kocabay çifti muhabirlerin sorularına yanıt verdi.
Erkan Petekkaya'dan Nurgül Yeşilçay açıklaması "Paramparça" dizisindeki rol arkadaşı Nurgül Yeşilçay ile davalık olan Erkan Petekkaya, Ali Eyüboğlu ve İlkay Buharalı'nın hazırladığı 'Magazin Noteri'ne konuştu.
Nurgül Yeşilçay yurt dışında mı nikahlanacak? Nurgül Yeşilçay, sevgilisi Necati Kocabay ile Murat Cemcir’in 43. yaş partisine katıldı.
Nurgül Yeşilçay'dan şaşırtan Londra paylaşımı Oyuncu Nurgül Yeşilçay, Londra sokaklarındaki çöp yığınlarını sosyal medyada paylaştı.
Nurgül Yeşilçay bilinmeyen gerçeği açıkladı Oğlu Osman Nejat'ı eğitim için İngiltere'ye gönderdikten sonra kendi ilgi alanlarıyla haşır neşir olmaya başlayan oyuncu Nurgül Yeşilçay ‘sihirli formülüm’ dediği içeceği paylaştı.
Nurgül Yeşilçay nazara karşı önlemini aldı Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay, önceki gün soluğu yapımcı aşkı Necati Kocabay ile Kapadokya'da aldı.
Nurgül Yeşilçay'ın iştahı açıldı! Oyuncu Nurgül Yeşilçay yine esprili yanını konuşturdu...