Nurgül Yeşilçay


Nurgül Yeşilçay’dan olay Acun Ilıcalı paylaşımı! Instagram hesabını aktif olarak kullanan Nurgül Yeşilçay, son paylaşımıyla takipçilerini güldürdü. Yıllar önce oynadığı bir filmden sahne fotoğrafı yayınlanan Yeşilçay'ın yanındaki ünlünün Acun Ilıcalı olması ise herkesi şaşırttı.
Azra Akın ve Yağmur Tanrısevsin, Nurgül Yeşilçay'ın asistanı oldu Pandemi öncesinde bir sergi açan oyuncu Nurgül Yerşilçay, karantina dönemi gelince sergisini bitirmek durumunda kalmıştı.
Nurgül Yeşilçay kadına şiddet için çizdi Oyunculuğun yanı sıra ressamlığıyla da dikkat çeken Nurgül Yeşilçay, bu kez kadına şiddet için fırçalarını kullandı.
Nurgül Yeşilçay'dan havalı tatil pozları Oyuncu Nurgül Yeşilçay dışarıya hiç çıkmadığı karantina günlerinin acısını tatilde çıkarıyor.
Nurgül Yeşilçay: "İnadına kadın gibi kadın olacağız" Karantina döneminde yaptığı paylaşımlarla neşeli ve esprili yönünü gözler önüne seren oyuncu Nurgül Yeşilçay, son zamanlarda artan kadın cinayetleri ve kadına şiddet olaylarını da yine kendi üslubuyla protesto etti.
Nurgül Yeşilçay'ın yeni projesi belli oldu! Nurgül Yeşilçay uzun bir aradan sonra ‘Vahşi Şeyler’ adlı mini komedi dizisinde rol alacak. Yönetmenliğini Erkan Tunç’un yapacağı, senaryosu Alper Alpözgen’e ait olan yapım dijitalde yayımlanacak.
Osman Nejat Özer: "Ünlü çocuğu olmak çok zor" Nurgül Yeşilçay'ın oğlu Osman Nejat Özer, annesinin ününden ötürü rahat hareket edemediğini söyleyerek “Eskimiş ayakkabılarımı giyemiyorum. Ya fotoğraflarımı çekerlerse diye” dedi.