O Ses Türkiye


Zlatan Ibrahimovic'in Ebru Gündeş hayranlığı
Zlatan Ibrahimovic'in Ebru Gündeş hayranlığı TV8'de yayınlanan "O Ses Türkiye Yılbaşı Özel" programına Milan'da forma giyen başarılı futbolcu Hakan Çalhanoğlu katıldı.
Kerem Bürsin'in Hande Erçel şaşkınlığı
Kerem Bürsin'in Hande Erçel şaşkınlığı "Sen Çal Kapımı" dizisinin sevilen oyuncuları Kerem Bürsin ve Hande Erçel, TV8'de ekrana getirilen "O Ses Türkiye Yılbaşı Özel" programına konuk oldu.
Hadise'nin servet değerindeki şıklığı
Hadise'nin servet değerindeki şıklığı TV 8'in iddialı yapımlarından "O Ses Türkiye" yarışması yılbaşı özel bölümüyle ekrana gelecek.
"O Ses Türkiye" yılbaşı özel bölümüne hangi ünlüler katıldı?
"O Ses Türkiye" yılbaşı özel bölümüne hangi ünlüler katıldı? Ünlü yıldızlar TV8'de yayınlanacak olan "O Ses Türkiye Yılbaşı Özel" programında yer alacak.
Hadise ve Demet Özdemir'den 'O Ses Türkiye' paylaşımları
Hadise ve Demet Özdemir'den 'O Ses Türkiye' paylaşımları Şarkıcı Hadise ve oyuncu Demet Özdemir'in "O Ses Türkiye" paylaşımları heyecan yarattı.
"O Ses Türkiye" jürisi yılbaşı akşamı için buluşuyor
"O Ses Türkiye" jürisi yılbaşı akşamı için buluşuyor Geçen Ekim ayında ekrana gelmesi planlanan ancak ‘MasterChef Türkiye'nin reyting oranlarının yüksek olması nedeniyle ileri bir tarihe ertelenen ‘O Ses Türkiye', yılbaşı akşamı ekrana gelecek.
Şarkıcı Aziz Kiraz'dan çok üzücü haber
Şarkıcı Aziz Kiraz'dan çok üzücü haber "O Ses Türkiye" yarışmasındaki performansıyla adını duyuran Aziz Kiraz'dan üzücü bir haber geldi.