Okan Kurt


OKAN KURT’UN ŞİRKETİ MARTAŞ 510 MİLYONLUK BORÇLA BATTI!
OKAN KURT’UN ŞİRKETİ MARTAŞ 510 MİLYONLUK BORÇLA BATTI! Şarkıcı Demet Akalın’ın boşandığı eşi Okan Kurt ve ailesine ait nakliyat şirketleri için mahkeme iflas kararı verdi.
Demet Akalın'ın Hira'sı 8 yaşına bastı
Demet Akalın'ın Hira'sı 8 yaşına bastı Demet Akalın ve hayat arkadaşı Okan Kurt'un kızları Hira 8 yaşına girdi.
Demet Akalın, Ece Erken'i acı gününde yalnız bırakmadı
Demet Akalın, Ece Erken'i acı gününde yalnız bırakmadı Sunucu Ece Erken, iki yıl önce sosyal medya üzerinden kendisine hakaretlerde bulunduğunu öne sürdüğü Demet Akalın hakkında mahkeme kararıyla bir aylık tedbir çıkarmıştı.
Seyhan Soylu: "Adamın 50 milyon dolarını indirip numaradan boşandılar"
Seyhan Soylu: "Adamın 50 milyon dolarını indirip numaradan boşandılar" Seyhan Soylu, Demet Akalın ve Okan Kurt hakkında olay bir iddiada bulundu.
Demet Akalın: "Kıyafette ipin ucunu kaçıranlar oluyor"
Demet Akalın: "Kıyafette ipin ucunu kaçıranlar oluyor" Popun sevilen isimlerinden Demet Akalın, İstanbul Florya'da bulunan bir otelde sahnedeydi. Eski eşi Okan Kurt ve kızları Hira'da Akalın'ı yalnız bırakmadı.
Demet Akalın: "Aman bu soruyu sakın Okan'a sormayın"
Demet Akalın: "Aman bu soruyu sakın Okan'a sormayın" Demet Akalın, yakın arkadaşı Esra Balamir ile önceki gün Etiler'de alışveriş turuna çıktı.
Demet Akalın ve Okan Kurt kızlarını sergiye götürdü
Demet Akalın ve Okan Kurt kızlarını sergiye götürdü Demet Akalın ve eski eşi Okan Kurt önceki gün kızları Hira ile objektiflere yansıdı.