Olgun Şimşek


Çağatay Ulusoy'a güzel partner
Çağatay Ulusoy'a güzel partner Çağatay Ulusoy’un eski adıyla "Süslü Korkuluk" yeni adıyla da "Terzi" olan projesinin çekimleri devam ediyor.
Çağatay Ulusoy'un yeni dizisi sete çıktı
Çağatay Ulusoy'un yeni dizisi sete çıktı Çağatay Ulusoy ile Esra Bilgiç’i buluşturan “Süslü Korkuluk” dizisi bugün sete çıktı. Cem Karcı’nın yönetmen koltuğuna oturduğu dizinin çekimleri Kırklareli’nde başladı.
Çağatay Ulusoy'un yeni dizisinde son gelişme
Çağatay Ulusoy'un yeni dizisinde son gelişme Çağatay Ulusoy’un "Peyami" adlı terziye hayat vereceği Süslü Korkuluk dizisinin hazırlıkları sürüyor. Cem Karcı’nın yöneteceği OGM Pictures imzalı dizi Netflix’te yayınlanacak.
Oyuncu Engin Şenkan'dan son dakika haberi
Oyuncu Engin Şenkan'dan son dakika haberi "Bizimkiler" ve "Yazlıkçılar" gibi efsane televizyon yapımlarında rol alan usta tiyatro ve seslendirme sanatçısı Engin Şenkan'dan flaş haber...
Çağatay Ulusoy'un merakla beklenen dizisinde neler oluyor?
Çağatay Ulusoy'un merakla beklenen dizisinde neler oluyor? Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy'un yeni dizisi "Süslü Korkuluk"un nerede yayınlanacağı belirsizliğini koruyor.
Çağatay Ulusoy'un yeni dizisinde işler karıştı
Çağatay Ulusoy'un yeni dizisinde işler karıştı Çağatay Ulusoy'un tv8’de ekrana gelmesi planlanan dizisi "Süslü Korkuluk" cephesinde işler karıştı.
Çağatay Ulusoy ve Alina Boz'u set heyecanı sardı
Çağatay Ulusoy ve Alina Boz'u set heyecanı sardı Çağatay Ulusoy ile Alina Boz'un başrolünü oynayacağı 'Süslü Korkuluk' dizisinin çekimleri yakında başlıyor.