ölüm


Kanserle savaşan genç isimden acı haber geldi Bir süredir kanser hastalığıyla mücadele eden genç isimden acı haber geldi.
Ehliyetsiz sürücünün ezdiği çocuğu kusurlu buldular! İzmir Karşıyaka’da kaldırımda oynarken, ehliyetsiz sürücü Arzu Döş’ün aracıyla çarparak ölümüne yol açtığı 2 yaşındaki Emirhan’a bilirkişi raporunda ‘Orada olmamalıydı’ ifadeleriyle yüzde 20 kusur verildi. Çocuğun ailesi, bu sayede Döş’ün serbest kalmasına isyan etti.
Ünlü şarkıcı 49 yaşında hayata gözlerini yumdu 'Annie' lakaplı şarkıcı ve söz yazarı Andrea Martin hayatını kaybetti. 49 yaşındaki şarkıcının ölüm haberi Instagram hesabından duyuruldu.
Ünlü aktör Tim Donnelly hayatını kaybetti Ünlü aktör Tim Donnelly, 77 yaşında hayatını kaybetti.
Arda Yurtseven'in gizemli ölümünde sır çanta detayı! İstanbul Kartal'da yaşayan 16 yaşındaki Arda Yurtseven, geçtiğimiz pazartesi günü bisikletiyle evden ayrıldı. Bir daha da kendisinden haber alınamadı...
Ünlü yönetmenden acı haber geldi Güney Afrika doğumlu ünlü İngiliz yönetmen Roger Michell, 65 yaşında hayatını kaybetti. Michell, tüm zamanların en çok izlenen, Julia Roberts'in başrolünde olduğu Notting Hill filmini yönetmişti.
Kargo görevlisine yumruk atarak ölümüne sebep olan sanık: "Ben masumum" İstanbul Çekmeköy'de Tayfun Şahin'in kargo teslimi nedeniyle tartıştığı kargo görevlisi Mehmet Ali İbin'in yüzüne yumruk atarak ölümüne sebep olduğu gerekçesiyle, “kasten yaralama neticesinde ölüme neden olma” suçundan 18 yıla kadar hapis istemiyle yargılandığı davaya devam edildi.