ölüm


Fransa’da bir sinagogu yakmaya çalışan bir kişi etkisiz hale getirildi
Fransa’da bir sinagogu yakmaya çalışan bir kişi etkisiz hale getirildi Fransız polisi, bugün Rouen kentindeki bir sinagogu yakmaya çalışan bir kişiyi etkisiz hale getirdi. İtfaiyenin alevler binayı sarmadan müdahale ettiği belirtildi.
Hafif ticari araç köprü ayağına çarptı: 3 ölü, 2 yaralı
Hafif ticari araç köprü ayağına çarptı: 3 ölü, 2 yaralı Ankara'nın Polatlı ilçesinde hafif ticari aracın takla atarak köprü ayağına çarpması sonucu meydana gelen kazada, aynı aileden 3 kişi hayatını kaybetti, 2 kişi yaralandı.
Korhan Berzeg'in ölümündeki sır perdeleri!
Korhan Berzeg'in ölümündeki sır perdeleri! Ölümü DNA testiyle kesinleşen ekonomist Korhan Berzeg ile ilgili sır perdesi henüz aralanmazken, olayla ilgili çok yönlü soruşturma devam ediliyor.
Ukrayna, Rusya’nın Belgorod kentini vurdu: 19 ölü, 27 yaralı
Ukrayna, Rusya’nın Belgorod kentini vurdu: 19 ölü, 27 yaralı Rusya’nın Belgorod Valisi Vyacheslav Gladkov, Ukrayna’nın kente yaptığı bombardımanda 19 kişinin hayatını kaybettiğini, 27 kişinin de yaralandığını duyurdu. Gladkov, 15 kişinin cesedinin enkazdan çıkarıldığını belirtti.
Yaşlı adam yalnız yaşadığı evinde ölü bulundu
Yaşlı adam yalnız yaşadığı evinde ölü bulundu Burdur'da Şahin Korkmaz (64) yalnız yaşadığı evinde ölü bulundu.
Mantar toplamaya giden kadın başından vurulmuş halde ölü bulundu
Mantar toplamaya giden kadın başından vurulmuş halde ölü bulundu Ankara'nın Çubuk ilçesinde mantar toplamak için gittiği yerden geri dönmeyen Afganistan uyruklu Zarın Mardani (41), ölü bulundu. Tabancayla başından vurulan kadının eşi ile 1 kişi gözaltına alındı.
Sivas’ta otomobil şarampole devrildi: 2 ölü, 5 yaralı
Sivas’ta otomobil şarampole devrildi: 2 ölü, 5 yaralı Sivas'ta, otomobilin şarampole devrildiği kazada 1'i çocuk 2 kişi hayatını kaybetti, 5 kişi de yaralandı.