ölüm


Sinemanın emektar isminden kahreden haber geldi
Sinemanın emektar isminden kahreden haber geldi Pek çok unutulmaz filmde yönetmen koltuğuna oturan sinemanın emektar isminden acı haber...
Genç şarkıcı evlat acısıyla sarsıldı!
Genç şarkıcı evlat acısıyla sarsıldı! Genç şarkıcının üç yaşındaki oğlu hayatını kaybetti.
Serdar Ortaç ölmek istedi
Serdar Ortaç ölmek istedi "Sağlığım eskisi gibi olsa" diyen ünlü şarkıcı Serdar Ortaç; hayattan beklentisi sorulunca şoke eden bir açıklamada bulundu.
Kütahya'da kahreden trafik kazası!
Kütahya'da kahreden trafik kazası! Kütahya'da takla atan araçtan yola fırlayan 2 kişi hayatını kaybetti, 3 kişi yaralandı.
Seul'de Cadılar Bayramı faciasında ölü sayısı arttı
Seul'de Cadılar Bayramı faciasında ölü sayısı arttı Güney Kore'nin başkenti Seul'de düzenlenen Cadılar Bayramı kutlamasında çıkan izdihamda 151 kişi hayatını kaybetti, Güney Kore Devlet Başkanı Yoon Suk-yeol, Pazar gününü ulusal yas ilan etti.
Usta sanatçı evinde ölü bulundu
Usta sanatçı evinde ölü bulundu Sanat hayatına adım attığı ilk yıllardan itibaren sayısız hit şarkılara imza atan usta müzisyen 87 yaşında hayatını kaybetti.
Kraliçe Elizabeth'in sır gibi saklanan planı deşifre oldu!
Kraliçe Elizabeth'in sır gibi saklanan planı deşifre oldu! İngiltere Kraliçesi Elizabeth’in gizli planı ortaya çıktı. Tartışmalı Prensler Harry ve Andrew’in bir yetkileri daha ellerinden alınıyor.