ölüm


Evlat acısına dayanamayan ünlü isim yaşamına son verdi! Bir dönem podyumlara imzasını atan 47 yaşındaki mankenden kahreden haber...
En mutlu günlerinde kedere boğuldular Doğumundan bir saat sonra yaşamını kaybeden bebeğin, sağlık görevlilerin oksijen yerine yanlışlıkla gülme gazı verdiği için öldüğü ortaya çıktı.
Carole Hakko'dan acı haber Kanser hastası çocukların dileklerini yerine getirmek için kurulan “Bir Dilek Tut-Make A Wish” derneğinin başkanı Carole Hakko, 65 yaşında hayata veda etti. Hakko, bir süredir pankreas kanseri tedavisi görüyordu.
Dönüş yolunda acı ölüm! Bağımsız-Maden İş Sendikası Genel Başkanı Tahir Çetin ile sendika üyesi Ali Faik İnter, Kırkağaç’ta geçirdikleri trafik kazasında hayatını kaybetti. Çetin ve İnter’in, tazminatını alamayan maden işçileri için gittikleri Ankara’dan Manisa’ya döndükleri öğrenildi.
Mısır’da eski First Lady Cihan Sedat hayatını kaybetti Mısır'da eski Devlet Başkanı Enver Sedat'ın eşi Cihan Sedat, 88 yaşında hayatını kaybetti. Sedat, geçtiğimiz ayın sonundan bu yana hastanede tedavi altındaydı.
Bangladeş'teki fabrika yangınında 52 kişi öldü! Bangladeş'in başkenti Dakka yakınlarında bulunan bir gıda fabrikasında çıkan yangında en az 52 kişi hayatını kaybetti.
Acı haberi oğlu verdi! Efsane oyuncu hayata gözlerini yumdu! Yıllardır parkinson hastalığıyla mücadele eden sinemanın ünlü oyuncu ve yönetmeninden kahreden haber geldi.