ölüm


41 yaşındaki müzisyenden kahreden haber
41 yaşındaki müzisyenden kahreden haber Geniş hayran kitlesine sahip ünlü müzik grubununun solisti ve kurucu üyesi 41 yaşında hayatını kaybetti.
Sezer Öztürk’e 14 yıl 7 ay hapis
Sezer Öztürk’e 14 yıl 7 ay hapis Eski futbolcu Sezer Öztürk ve arkadaşlarının yol verme kavgasında 1 kişinin ölümü ve 4 kişinin de yaralanması sonucu açılan davada karar çıktı.
Travis Scott konserinde 4 bin 900 kişi izdiham mağduru oldu
Travis Scott konserinde 4 bin 900 kişi izdiham mağduru oldu Amerikalı rapçi Travis Scott’ın geçen yıl 10 kişinin öldüğü konserindeki izdihama ilişkin açılan davadan ayrıntılar yayınlandı.
33 yaşındaki futbolcu ölü bulundu
33 yaşındaki futbolcu ölü bulundu 33 yaşındaki tecrübeli futbolcudan kahreden haber geldi.
Mahkumla kaçan kadın gardiyan hayatını kaybetti!
Mahkumla kaçan kadın gardiyan hayatını kaybetti! İlişki yaşadığı düşünülen mahkum Casey White’i hapishaneden kaçıran kadın gardiyan, polis takibi sırasında kaza yaptıktan sonra kendini vurdu.
Sevilen sanatçı evlat acısıyla sarsıldı!
Sevilen sanatçı evlat acısıyla sarsıldı! Sevilen sanatçının oğlu 31 yaşında yaşamını yitirdi. Genç adama şizofreni teşhisi konduğu açıklandı.
Survivor ve Masterchef yarışmacısı evinde ölü bulundu!
Survivor ve Masterchef yarışmacısı evinde ölü bulundu! Ekranların reyting rekorları kıran yarışmaları Masterchef ve Survivor'da şampiyon olan isimden kahreden haber geldi.