ölüm


Bir Zamanlar Çukurova'da çifte ölüm Dört sezondur süren Bir Zamanlar Çukurova'ya ana kadrodaki iki oyuncu birden veda edecek.
Aşı karşıtı kickboks şampiyonu Corona virüsten hayatını kaybetti! Aşı karşıtı Avrupa kickboks şampiyonu Frederic Sinistra, Koronavirüs nedeniyle yaşamını yitirdi.
Kahreden yangında anne de evdeymiş! İzmir’in Bayındır ilçesinde üç kardeşin can verdiği yangının detayları belli olmaya başladı. Kardeşlerin cansız bedenleri üst kattaki odada bulunurken, aşağı kattaki mutfaktan koşup gelen anneye, bir anda tavana kadar yükselen alevlerin engel olduğu ortaya çıktı.
Üç kardeşin kahreden ölümü İzmir Bayındır’da annelerinin ekmek almaya gittiği sırada çıkan yangında, 3 kardeş hayatını kaybetti. 3 yaşındaki Talha ile 2 yaşındaki ikizleri Yahya ve Remzi’yi kaybeden anne-baba sinir krizi geçirdi.
23 yaşındaki futbolcudan kahreden haber geldi! Antrenman sırasında fenalaşan Hırvat defans oyuncusu Marin Cacic, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.
Ünlü kadın yazar parkinsona yenildi Ünlü ABD’li yazar Joan Didion'un ölüm nedeninin Parkinson hastalığı olduğu açıklandı.
Ünlü dizi oyuncusunun anne ve babası evlerinde ölü bulundu! Sevilen dizilerin ünlü kadın oyuncusu 87 yaşındaki babası ve 75 yaşındaki annesinin acısıyla sarsıldı.