Ömer dizisi


'Ömer' dizisine hangi oyuncu veda edecek? Hayranları şokta!
'Ömer' dizisine hangi oyuncu veda edecek? Hayranları şokta! Pazartesi akşamlarına damgasını vuran Star TV’nin sevilen dizisi Ömer’de her hafta tansiyon tavan yapıyor.
Oyuncu Özgür Daniel Foster sosyal medyada fırtına estirdi
Oyuncu Özgür Daniel Foster sosyal medyada fırtına estirdi Son olarak "Ömer" dizisinde seyirci karşısına çıkan Özgür Daniel Foster 2024’ü Fransa Alplerinde karşıladı.
Ömer dizisinde kadınları yok sayan cemaate tokat gibi cevap
Ömer dizisinde kadınları yok sayan cemaate tokat gibi cevap Star TV’nin sevilen dizisi "Ömer"in son bölümünde kadınlar hakkında aşağılayıcı cümleler kullanan bir tarikat hocasına Ömer ve babası Reşat’ın söylediği sözler büyük takdir topladı.
Gökçe Bahadır'ı kedere boğan haber
Gökçe Bahadır'ı kedere boğan haber Star TV'de ekrana gelen "Ömer" dizisinin 'Gamze'si Gökçe Bahadır, aldığı haberle kedere boğuldu...
'Ömer' dizisine veda eden Rüzgar Aksoy hangi diziye transfer oldu?
'Ömer' dizisine veda eden Rüzgar Aksoy hangi diziye transfer oldu? Son olarak Star TV'de ekrana gelen "Ömer" dizisine veda eden Rüzgar Aksoy hangi diziye transfer oldu?
Oyuncu Ali Düşenkalkar'dan son dakika haberi
Oyuncu Ali Düşenkalkar'dan son dakika haberi Pek çok projede rol alan deneyimli oyuncu Ali Düşenkalkar, son olarak TRT 1’in "Gönül Dağı" dizisine veda etmişti...
“Ömer” dizisinde beklenmeyen gelişme
“Ömer” dizisinde beklenmeyen gelişme Star TV’nin OGM Pictures imzalı sevilen dizisi Ömer ikinci sezonunda da ilgiyle izlenmeye devam ediyor.