Ömer dizisi


Ömer dizisinde 'Doktor Erdal' krizi!
Ömer dizisinde 'Doktor Erdal' krizi! Yapımını OGM Pictrues’ın üstlendiği, Star’ın sevilen dizisi Ömer’in kadrosuna başarılı oyuncu Tayanç Ayaydın dahil oldu.
Ömer dizisinin setinde başrol krizi mi çıktı? Yeni bölüm yayınlanacak mı?
Ömer dizisinin setinde başrol krizi mi çıktı? Yeni bölüm yayınlanacak mı? Star TV'de ekrana gelen "Ömer" dizisine 'Süreyya' karakterinin dahil olmasıyla bir başrol krizi yaşanıp yaşanmayacağı merak konusu olmuştu.
Ömer ve Yasak Elma dizilerinin yeni bölümleri ekrana getirilmedi
Ömer ve Yasak Elma dizilerinin yeni bölümleri ekrana getirilmedi Star TV'de ekrana gelen "Ömer" dizisinin yeni bölümü ekrana getirilmedi. Fox TV'de de "Yasak Elma"nın yeni bölümü yayınlanmadı.
Yeni bölümlerinin yayınlanması beklenen dizilerle ilgili karar verildi
Yeni bölümlerinin yayınlanması beklenen dizilerle ilgili karar verildi Star TV'de ekrana gelen; Selahattin Paşalı ve Gökçe Bahadır'ı başrolde buluşturan "Ömer" ve atv'de ekrana gelen Oktay Kaynarca'nın ilgiyle izlenen dizisi "Ben Bu Cihana Sığmazam"ın yeni bölümlerinin ne zaman yayınlanacağı merak konusuydu.
Ünlü dizi yıldızları depremzedeler için tek yürek oldu
Ünlü dizi yıldızları depremzedeler için tek yürek oldu Yalı Çapkını, Ömer, Çöp Adam, Kızılcık Şerbeti ve Güldür Güldür Show gibi televizyon yapımlarının yıldızları depremzedeler için tek yürek oldu.
Gökçe Bahadır evliliğiyle ilgili bilinmeyen gerçekleri ilk kez açıkladı!
Gökçe Bahadır evliliğiyle ilgili bilinmeyen gerçekleri ilk kez açıkladı! "Ömer" dizisinde ‘Gamze’ karakterine hayat veren Gökçe Bahadır, özel hayatı ve evliliği hakkında gerçekleri tek tek açıkladı.
Ömer dizisinde Gamze ile Ömer'in hikayesi son mu buluyor? Simay Barlas atağı!
Ömer dizisinde Gamze ile Ömer'in hikayesi son mu buluyor? Simay Barlas atağı! Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği Star'ın sevilen dizisi "Ömer"in yeni bölümünde yaşanacaklar merak konusu oldu.