Önder Öztarhan


Aslı Enver tatil sezonunu Bodrum'da açtı
Aslı Enver tatil sezonunu Bodrum'da açtı Ünlü oyuncu Aslı Enver, Bodrum'da görüntülendi. Plajda güneşin tadını çıkaran Enver, gazetecileri fark edince sahili terk etti.
Aslı Enver'e Önder Öztarhan ile ayrılığı soruldu
Aslı Enver'e Önder Öztarhan ile ayrılığı soruldu Güzel oyuncu Aslı Enver, bir süre önce aşk yaşamaya başladığı iş insanı Önder Öztarhan'ı sosyal medya hesabından takipten çıktı. Ardından Önder Öztarhan da ünlü oyuncuyu Instagram'dan sildi.
Aslı Enver'in buruk doğum günü
Aslı Enver'in buruk doğum günü Sosyetik Önder Öztarhan ile başlayan aşkı kısa süren oyuncu Aslı Enver, ayrılığın ardından Londra ve Kıbrıs tatilleri yapmış; geçen hafta ise tek başına arabaya atlayıp Assos'a gitmişti.
Aslı Enver kendini yollara vurdu
Aslı Enver kendini yollara vurdu Güzel oyuncu Aslı Enver, yine yollara düştü.
Aslı Enver ayrılığın ardından ilk kez konuştu
Aslı Enver ayrılığın ardından ilk kez konuştu 5 aydır aşk yaşadığı Önder Öztarhan ile evleneceği konuşulan oyuncu Aslı Enver, geçtiğimiz günlerde ilişkisini bitirdi.
Önder Öztarhan ayrılığın ardından ilk kez görüntülendi
Önder Öztarhan ayrılığın ardından ilk kez görüntülendi Bir dargın bir barışık uzun süre birlikte olduğu şarkıcı Murat Boz’la evliliğin eşiğinden dönen Aslı Enver, Aralık 2021'de Önder Öztarhan ile yeni bir aşka yelken açmıştı.
Aslı Enver'e banka tesellisi
Aslı Enver'e banka tesellisi Oyunculuktaki başarısını bir türlü özel hayatına taşıyamayan Aslı Enver'in son ilişkisi de hüsranla bitti.