öneri


Karpuz çekirdeğinin cilt rahatsızlıklarına iyi geldiği ortaya çıktı
Karpuz çekirdeğinin cilt rahatsızlıklarına iyi geldiği ortaya çıktı Yaz mevsiminin en sevilen meyvelerinden karpuzun çekirdeğiyle birlikte tüketilmesinin oldukça faydalı olduğunu belirten Beslenme ve Diyet Uzmanı Diyetisyen Sena Genç, bilinmeyen bir gerçeği açıkladı.
Sahte güneş gözlüğü takmak yerine hiç gözlük takmayın!
Sahte güneş gözlüğü takmak yerine hiç gözlük takmayın! Yaz aylarının gelmesiyle kullanımı artan güneş gözlükleri ile ilgili uyarılarda bulunan Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Kholzoda Saidali'den hayati açıklamalar.
Çocuğun babayla olan ilişkisi kişilik özelliklerine yansıyor
Çocuğun babayla olan ilişkisi kişilik özelliklerine yansıyor Çocuk gelişiminde annenin olduğu kadar babaların da çocuklarıyla doğru iletişim ve etkileşim içinde olması gerektiğinin altını çizen Psikiyatri uzmanı Doç. Dr. Serhat Tunç'tan önemli açıklamalar.
Ebru Akel'den kilo verme tüyosu! Yıllardır bu yöntemle hep aynı kiloda!
Ebru Akel'den kilo verme tüyosu! Yıllardır bu yöntemle hep aynı kiloda! Ünlü sunucu ve oyuncu Ebru Akel, Yeniköy'de katıldığı bir davette objektiflere yansıdı.
Akdeniz tipi beslenmeyle kolon kanseri riski azaltılabilir
Akdeniz tipi beslenmeyle kolon kanseri riski azaltılabilir Özellikle son yıllarda genel kolon kanseri vaka sayısında azalma olmasına rağmen, genç yaşta kolon kanseri tanısı alan hasta sayısının arttığını vurgulayan Gastroenteroloji Uzmanı Prof. Dr. Orhan Kocaman, hayati uyarılarda bulundu.
Uzmanından ramazan bayramında 6 sağlıklı beslenme önerisi!
Uzmanından ramazan bayramında 6 sağlıklı beslenme önerisi! Ramazan boyunca günlük öğün sayısının azalması ve beslenme düzenindeki değişiklikler sebebiyle bayramda psikolojik olarak daha fazla yeme eğilimine geçildiğini söyleyen Dr. Öğr. Üyesi Zeynep Güler Yenipınar, önemli açıklamalar yaptı.
Bilim insanları önerdi: "Başkalarının terini koklayın"
Bilim insanları önerdi: "Başkalarının terini koklayın" Araştırmacılar ter kokusunun kaygı bozukluğuyla ilişkisini araştırırken ilginç bir öneri geldi.